• Konta

Zyskaj 160 zł za otwarcie konta w promocji “eKonto z premią” w mBanku

W mBanku ruszyła X edycja promocji „eKonto z premią”! Za otwarcie eKonta i spełnienie prostych warunków promocji, bank nagrodzi Cię 160 zł premii. Co trzeba zrobić? Wyjaśniam!

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

24 dni do końca

Nagroda w promocji

W promocji „eKonto z premią – X edycja” możesz zyskać do 160 zł. Nagroda będzie wypłacana w trzech transzach (100 zł i 2 x 30 zł), za spełnienie poszczególnych warunków banku.

Dodatkowo możesz otrzymać promocyjne oprocentowanie konta Moje cele w wysokości 2% do kwoty 10 tys. zł. Promocyjne oprocentowanie otrzymasz od dnia otwarcia rachunku przez trzy kolejne pełne miesiące
kalendarzowe 

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji „eKonto z premią – X edycja” mogą skorzystać osoby, które:

  • od 1 stycznia 2017 roku nie miały lub nie były współposiadaczami konta osobistego lub oszczędnościowego w mBanku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Czas trwania promocji

Promocja „eKonto z premią – X edycja” trwa do 27 stycznia 2021 r.

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

1. Do 27 stycznia 2021 r. – wypełnij wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą debetową i rachunkiem oszczędnościowym Moje cele.

Zaznacz wymagane przez bank zgody marketingowe oraz zgodę na otwarcie darmowego rachunku regularnego oszczędzania Moje cele.

2. Podpisz z mBankiem umowę o konto wraz z kartą debetową (w placówce lub przez kuriera)

3. W ciągu 7 dni od uruchomienia konta:

  • zasil je jednorazową kwotą min. 1 000 zł.

4. Maksymalnie do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia eKonta osobistego:

  • wykonaj min. 5 transakcji kartą lub BLIKIEM. 

Za spełnienie punktów 3 i 4 otrzymasz 100 zł premii. Premia trafi na Twoje konto do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

5. Dodatkową premię w wysokości 2 x 30 zł otrzymasz, jeśli: w kolejnych  dwóch miesiącach spełnisz te same warunki co w punkcie 3 i 4. 

Każdą z premii otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków ich otrzymania.

eKonto osobiste w mBanku – parametry

Trzeba przyznać, że mBank, wprowadzając odświeżoną wersję eKonta – eKonto osobiste – chciał dogodzić klientom. Uprościł warunki darmowości karty: wcześniej trzeba było wykonać pięć transakcji bezgotówkowych kartą, by nic nie zapłacić, teraz wystarczy jedna transakcja. Wprowadził też darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce powyżej 100 zł i trzy darmowe wypłaty za granicą w miesiącu. Jeśli chcesz poznać szczegółowe parametry tego konta, to zajrzyj do naszej analizy eKonta osobistego.

Opinia o promocji

Dobre konto i całkiem przyzwoita premia – tak napisałabym w skrócie o tej promocji. eKonto prezentuje się naprawdę przyzwoicie i niczym nie ustępuje innym topowy kontom, bo jest tanie i nowoczesne. Do tego wszystkiego dostajemy 2% na koncie oszczędnościowym – co w przypadku tak niskich stóp procentowych i na tle reszty rynkowych ofert jest bardzo dobrą propozycją. A co najważniejsze: zyskujemy 160 zł!

fot: Brooke Cagle, Unplash

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

24 dni do końca

Przydatne dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *