• Konta

Zyskaj nawet 500 zł + 1,7% na rachunku Moje cele za otwarcie eKonta osobistego w mBanku

W mBanku ruszyła promocja eKonta osobistego. Za otwarcie eKonta za pomocą e-dowodu i spełnienie prostych warunków promocji, bank nagrodzi Cię nawet 450 zł premii: 250 zł w gotówce i 200 zł w e-kodzie do Biedronki. Dodatkowo możesz zyskać promocyjne oprocentowanie rachunku Moje cele, a także zakładając dziecku eKonto Junior dodatkowe ekstra 50 zł. Co trzeba zrobić? Wyjaśniam!

Data zakończenia promocji:

Zakończona 10 godzin temu

Nagroda w promocji

W promocji „eKonto osobiste plus nagroda specjalna” możesz zyskać do 500 zł nagrody: 200 zł do Biedronki, 50 zł za otwarcie konta przez e-dowód, a także 200 zł – rozłożone w czterech premiach cząstkowych po 50 zł za konkretne aktywności.

Dodatkowo możesz otrzymać ekstra 50 zł za otwarcie konta dla dziecka, a także promocyjne oprocentowanie na rachunku Moje cele w wysokości 1,7% do kwoty 10 000 zł, jeżeli zawnioskujesz o rachunek do regularnego oszczędzania na wniosku o eKonto osobiste.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji „eKonto osobiste plus nagroda specjalna” mogą skorzystać osoby, które:

  • od 01.01.2018 r. nie były i nie są posiadaczami lub współposiadaczami: rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Czas trwania promocji

Promocja „eKonto osobiste plus nagroda specjalna” trwa do 28 września 2021 r. lub do osiągnięcia puli 2 000 promocyjnych wniosków.

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

1. Do 28 września 2021 r. – wypełnij wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą debetową, a także opcjonalnie – jeśli chcesz skorzystać z promocyjnego oprocentowania – o rachunek Moje cele.

Zaznacz wymagane przez bank zgody marketingowe.

  • Podpisz z mBankiem umowę o konto wraz z kartą debetową – otwórz eKonto osobiste przez e-dowód, aby zdobyć 50 zł premii.

Aby otrzymać bonus 50 zł za otwarcie konta przez e-dowód, wykonaj min. 1 dowolną transakcję kartą lub Blikiem – może to być transakcja wykonana w ramach spełniania aktywności z kolejnego kroku (nr 2).

2.  Jeśli chcesz otrzymać 50 zł premii za szybki wpływ i transakcje, spełnij poniższe warunki:

  • w ciągu 7 dni od momentu otwarcia rachunku: zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł,
  • w miesiącu otwarcia rachunku lub w pierwszym pełnym miesiącu po otwarciu rachunku: wykonaj min. 8 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem na dowolną kwotę.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz premię w wysokości 50 zł. Nagrodę otrzymasz w miesiącu następującym po tym, w którym zrealizowałeś warunki uprawniające do jej zdobycia.

3. Aby otrzymać premię 200 zł do Biedronki, w miesiącu otwarcia rachunku lub w pierwszym pełnym miesiącu po otwarciu rachunku, spełnij następujące warunki:

  • zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł,
  • wykonaj min. 8 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem na dowolną kwotę.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz e-kod do Biedronki o wartości 200 zł. Bon zostanie dostaniesz w serwisie transakcyjnym mBanku do 30 listopada 2021 r.

4. W drugim/trzecim/czwartym pełnym miesiącu po otwarciu eKonta osobistego, w każdym z tych miesięcy, spełnij takie same warunki, jak wcześniej, czyli:

  • wykonaj min. 8 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem,
  • zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł.

Otrzymasz po 50 zł premii za każdy miesiąc wykonania aktywności. Premia trafi na Twoje konto do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

Promocyjne oprocentowanie rachunku Moje cele
Aby uzyskać promocyjne 1,7% na rachunku Moje cele, w miesiącu otwarcia rachunku, a także w każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych suma wpływów musi być min. 100 zł wyższa niż suma obciążeń. Promocyjna stawka 1,7% zostanie naliczona za każdy miesiąc, w którym spełnisz ten warunek.

Dodatkowe 50 zł premii za otwarcie eKonta Junior dla dziecka

Gdy otworzysz eKonto osobiste, możesz zawnioskować o eKonto Junior dla swojego dziecka do 13 roku życia i tym samym zdobyć dodatkowe 50 zł premii. Aby zdobyć bonus, musisz otworzyć rachunek dziecku w miesiącu otwarcia konta osobistego lub w kolejnym. Bonus otrzymasz do końca drugiego pełnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu eKonta osobistego.

eKonto osobiste w mBanku – parametry

Trzeba przyznać, że mBank, wprowadzając odświeżoną wersję eKonta – eKonto osobiste – chciał dogodzić klientom. Uprościł warunki darmowości karty: wcześniej trzeba było wykonać pięć transakcji bezgotówkowych kartą, by nic nie zapłacić, teraz wystarczy jedna transakcja. Wprowadził też darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce powyżej 100 zł i trzy darmowe wypłaty za granicą w miesiącu. Jeśli chcesz poznać szczegółowe parametry tego konta, to zajrzyj do naszej analizy eKonta osobistego.

Opinia o promocji

Dobre konto i wysoka premia – tak napisałabym w skrócie o tej promocji. eKonto prezentuje się naprawdę przyzwoicie i niczym nie ustępuje innym topowy kontom, bo jest tanie i nowoczesne, a jego koszty możesz zredukować do zera. Do tego otrzymujemy 300 zł premii gotówkowej plus 200 zł w e-kodzie do Biedronki i gdy założymy rachunek oszczędnościowy Moje cele – jego  promocyjne oprocentowanie. Aby zdobyć nagrody wystarczy założyć eKonto osobiste za pomocą e-dowodu, założyć eKonto Junior dla dziecka i spełnić raczej proste warunki aktywności. 

fot: Brooke Cagle, Unplash

Data zakończenia promocji:

Zakończona 10 godzin temu

Przydatne dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *