• Karty

Załóż kartę Citi Simplicity i zdobądź 400 zł do wykorzystania na Allegro.pl!

Nie jesteś przekonany do korzystania z kart kredytowych? Teraz może się to zmienić, bo bank Citi Handlowy przygotował świetną promocję. Po założeniu karty Citi Simplicity i spełnieniu kilku bardzo prostych warunków otrzymasz voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.pl! Co ważne, karta ta jest darmowa!

Data zakończenia promocji:

Zakończona 330 dni temu

Jeśli umiesz dobrze i mądrze korzystać z karty kredytowej, możesz dzięki niej zyskać wiele dobrego (sprawdź, jak korzystać z karty kredytowej!). Nie tylko pomoże Ci wyjść z kryzysowej sytuacji, gdy zabraknie Ci pieniędzy na nieplanowany zakup (np. Twoja pralka się zepsuje lub auto wyląduje u mechanika), ale dobry produkt zapewni Ci również zniżki i rabaty w wielu sklepach i miejscach. Zakładając kartę Citi Simplicity banku Citi Handlowego, otrzymasz aż 400 zł na zakupy w serwisie Allegro.pl! Co należy zrobić, by zdobyć te środki? Podpowiadam!

Kto może skorzystać z promocji banku Citi Handlowego?

Wnioskować o kartę kredytową Citi Simplicity możesz, jeśli:
• pracujesz w oparciu o umowę, masz min. 18 lat, w obecnej firmie jesteś zatrudniony od min. 3 miesięcy, a Twój dochód wynosi min. 1 200 zł netto,
• od min. 2 lat prowadzisz własną firmę oraz masz min. 18 lat,
• jesteś emerytem lub rencistą i dysponujesz decyzją o przyznaniu emerytury lub renty.

Ponadto musisz być nowym klientem banku, co oznacza, że nie miałeś w banku Citi Handlowym karty kredytowej od min. 1 stycznia 2017 roku.

Karta Citi Simplicity banku Citi Handlowego

Uwaga, karta Citi Simplicity jest darmowa! Nic nie zapłacisz za jej wydanie oraz obsługę. Jak wiadomo, karta kredytowa ma służyć do wykonywania płatności bezgotówkowych, więc nie warto wypłacać nią środków z bankomatu czy dokonywać innych transakcji gotówkowych.

Karta Citi Simplicity – opłaty:

 • 0 zł – wydanie karty,
 • 0 zł – opłata roczna za kartę,
 • 0 zł – prowizja za transakcję bezgotówkową,
 • 8 proc., min. 10 zł – prowizja za transakcję gotówkową.
 • Oprocentowanie karty wynosi 10 proc. w skali roku.

Załóż kartę kredytową Citi Simplicity i zgarnij 400 zł na Allegro.pl!

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity:

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47 proc. (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 11 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 11 604,90 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 10 proc. w skali roku, całkowity koszt kredytu 604,90 zł (w tym opłata roczna za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 0 zł, odsetki 604,90 zł), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 967,08 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 30 marca 2018 na reprezentatywnym przykładzie.

Nagroda w promocji Citi Handlowego

Nagrodą jest voucher o równowartości 400 zł do wykorzystania na Allegro. W serwisie zakupowym Allegro.pl znajdziesz wszystko – od produktów spożywczych, kosmetyków, zabawek czy odzieży po solidną elektronikę. Mając do wykorzystania 400 zł, możesz więc zaszaleć i spełnić jedną ze swoich zakupowych zachcianek.

Co należy zrobić, by skorzystać z promocji banku Citi Handlowego?

 1. Po pierwsze, zarejestruj się w promocji, korzystając z tego formularza. Masz na to czas do 31 lipca 2019 roku.
  Wystarczy, że wpiszesz w nim swoje dane:
  • imię i nazwisko,
  • nr telefonu,
  • adres e-mail,
  PESEL.
 2. Poczekaj na kontakt ze strony konsultanta.
  Podczas rozmowy poproś doradcę o kartkę Citi Simplicity i wybierz formę przesyłki umowy. Wysyłka pocztą jest darmowa, zaś za doręczenie umowy przez kuriera zapłacisz 30 zł.
 3. Zaloguj się do bankowości internetowej banku Citi Handlowego.
  Zrób to najpóźniej do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.
 4. Wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 1 500 zł.
  Zrób to w ciągu 3 pełnych miesięcy kalendarzowych od podpisania umowy o kartę.

Po wykonaniu wyżej określonych wymogów banku, otrzymasz voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.pl. Bank gwarantuje, że trafi on do Ciebie najpóźniej w ciągu 60 dni od momentu spełnienia warunków.

Swój prezent znajdziesz w systemie bankowości internetowej. Po zalogowaniu do niego, przejdź do zakładki Wiadomości i sprawdź swój voucher. Możesz go wykorzystać w ciągu 12 miesięcy od dnia, w którym go otrzymałeś.

Zasady i czas trwania promocji

 1. Do promocji możesz przystąpić najpóźniej do 31 lipca 2019 roku.
 2. By otrzymać voucher na kwotę 400 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.pl, musisz spełnić wymogi banku – zalogować się do bankowości internetowej i dokonać płatności bezgotówkowych kartą kredytową Citi Simplicity na łączną kwotę min. 1 500 zł.
 3. Nagrodę otrzymasz w ciągu 60 dni od momentu spełnienia warunków banku.
 4. Voucher jest ważny przez 12 miesięcy od daty jego otrzymania.
 5. By wykorzystać voucher, należy wpisać jego kod w koszyku zakupowym na Allegro.pl w polu Masz kod rabatowy.
 6. Nie masz możliwości otrzymania reszty w gotówce w przypadku zakupu na niższą kwotę.
 7. Vouchery nie łączą się – jeśli więc np. zawnioskujesz o kartę City Simplicity razem z małżonką, to nie będziecie mogli wykorzystać dwóch kodów przy zakupie jednej rzeczy.

Opinie o promocji Citi Handlowy

Czy warto skorzystać z promocji Citi Handlowego? Zdecydowanie tak! Pod warunkiem, że będziesz z głową korzystać z karty kredytowej. Co to oznacza? To, że będziesz jej używał tylko do płatności bezgotówkowych, a swoje zadłużenie spłacał w okresie bezodsetkowym. Wówczas za kartę nic nie zapłacisz, a wydając 1 500 zł, otrzymasz voucher na Allegro. Bon upoważni Cię do darmowych zakupów na kwotę 400 zł. Świetna opcja!

Regulamin promocji

 

Data zakończenia promocji:

Zakończona 330 dni temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *