• Karty

Zdobądź 400 zł do wykorzystania na Allegro za założenie karty kredytowej Citibank

Nie jesteś przekonany do korzystania z kart kredytowych? Teraz może się to zmienić, bo bank Citi Handlowy przygotował świetną promocję. Po założeniu karty Citi Simplicity i spełnieniu kilku bardzo prostych warunków otrzymasz voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.pl! Co zrobić, by skorzystać z promocji?

Data zakończenia promocji:

Zakończona 825 dni temu

Nagroda w promocji

W promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity,
zyskaj zwrot opłaty rocznej i 400 zł w voucherze Allegro” możesz zyskać 400 zł. Nagroda zostanie przyznana w postaci vouchera do wykorzystania w serwisie Allegro.pl

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej i 400 zł w voucherze Allegro”, jeśli:

• pracujesz w oparciu o umowę, masz min. 18 lat, w obecnej firmie jesteś zatrudniony od min. 3 miesięcy, a Twój dochód wynosi min. 1 200 zł netto,
• lub od min. 2 lat prowadzisz własną firmę oraz masz min. 18 lat, a Twój dochód wynosi min. 2 500 zł netto.

Ponadto musisz być nowym klientem banku, co oznacza, że nie miałeś w banku Citi Handlowym karty kredytowej od min. 1 stycznia 2020 roku.

Czas trwania promocji

Promocja „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity,
zyskaj zwrot opłaty rocznej i 400 zł w voucherze Allegro” trwa do 24 listopada 2021 r.

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

1. Do 24 listopada 2021 r.: wejdź na stronę promocji i wypełnij wniosek o kartę Citi Simpliciti.

Wystarczy, że wpiszesz w nim swoje podstawowe dane: imię i nazwisko, nr telefonu, adres e-mail, PESEL.

2. Zawrzyj umowę z bankiem i aktywuj kartę. 

3. W ciągu 10 dni od złożenia wniosku dostarcz bankowi wymagane dokumenty potwierdzające dochody zadeklarowane we wniosku (lista wymaganych dokumentów dostępna w Regulaminie).

4. Zaloguj się do bankowości internetowej banku Citi Handlowego za pomocą aplikacji Citi Mobile – zrób to najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

5. Wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 1 000 zł –  zrób to najpóźniej do końca 3 miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o kartę.

Po wykonaniu wyżej określonych wymogów banku, otrzymasz voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.pl. Bank gwarantuje, że trafi on do Ciebie najpóźniej w ciągu 60 dni od momentu spełnienia warunków.

Swój prezent znajdziesz w systemie bankowości internetowej. Po zalogowaniu do niego, przejdź do zakładki Wiadomości i sprawdź swój voucher. Możesz go wykorzystać w ciągu 12 miesięcy od dnia, w którym go otrzymałeś.

Karta Citi Simplicity – opłaty

Karta Citi Simplicity jeszcze niedawno była darmowe, jednak obecnie za korzystanie z niej musisz zapłacić 12 zł miesięcznie. Opłaty możesz uniknąć, dokonując w danym cyklu rozliczeniowym transakcji na min. 1 000 zł. Jednak korzystając z promocji, oprócz bonu do Allegro otrzymujesz także możliwość uniknięcia opłaty za kredytówkę przez rok, jeśli wydasz nią w danym okresie rozliczeniowym min. 300 zł.

Jak wiadomo, karta kredytowa ma służyć do wykonywania płatności bezgotówkowych, więc nie warto wypłacać nią środków z bankomatu czy dokonywać innych transakcji gotówkowych. 

Karta Citi Simplicity – opłaty:

  • 0 zł – wydanie karty,
  • 0 zł/12 zł – opłata za kartę – możesz jej uniknąć, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1 000 zł, lub jeśli korzystasz z promocji – wystarczy, że będą to transakcje na min. 300 zł
  • 0 zł – prowizja za transakcję bezgotówkową,
  • 10 proc., min. 20 zł – prowizja za wypłatę z bankomatów,
  • Oprocentowanie karty wynosi 7,2 proc. w skali roku.

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity:

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,24% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10000 zł, całkowita kwota do zapłaty 10538,28 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 538,28 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 394,28 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 878,19 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/08/2020 na reprezentatywnym przykładzie.

Opinie o promocji

Czy warto skorzystać z promocji Citi Handlowego? Zdecydowanie tak! Pod warunkiem, że będziesz z głową korzystać z karty kredytowej. Co to oznacza? To, że będziesz jej używał tylko do płatności bezgotówkowych za min. 1 000 zł w cyklu rozliczeniowym, a swoje zadłużenie spłacał w okresie bezodsetkowym. Wówczas za kartę nic nie zapłacisz, a dodatkowo spełniając warunki promocji, otrzymasz voucher na Allegro. Bon upoważni Cię do darmowych zakupów na kwotę 400 zł. Świetna opcja!

 

Data zakończenia promocji:

Zakończona 825 dni temu

Przydatne dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.