• Konta

Zyskaj 350 zł premii za założenie i polecenie konta w Santander Bank Polska + dodatkowe 300 zł zwrotu za rachunki

Santander Bank Polska wystartował z nową promocją. Do zdobycia jest 300 zł za otwarcie Konta Jakie Chcę i wykonanie kilku prostych aktywności. Dodatkowo, możesz zdobyć 50 zł korzystając z programu poleceń banku, nawet 300 zł – zwrotu za rachunki. Co należy zrobić, aby skorzystać z promocji?

Data zakończenia promocji:

Zakończona 849 dni temu

Nagroda w promocji

W promocji „Gotówka na start za Konto – edycja II” możesz zyskać 300 zł. Nagroda składa się z premii gotówkowej, która wypłacana jest dwóch częściach (50 zł i 250 zł) za spełnienie poszczególnych warunków. 

Dodatkowo, masz szanse na uzyskanie dodatkowych bonusów: 50 zł za otwarcie konta z polecenia, do 300 zł zwrotu za rachunki.

Łącznie możesz więc zyskać nawet 650 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji „Gotówka na start za Konto – edycja II”, jeśli:

 • masz ukończone 18 lat,
 • jesteś nowym klientem banku, tzn. od 1 października 2020 r. do momentu złożenia wniosku nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Santander Bank Polska,
 • od 1 kwietnia 2019 r. do momentu złożenia wniosku nie brałeś udziału w promocji Konta Jakie Chcę lub Konta Jakie Chcę dla Młodych.

Czas trwania promocji

Promocja „Gotówka na start za Konto – edycja II” trwa do 31 sierpnia 2021 r. 

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

1. Do 31 października 2021 r.: złóż wniosek o Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych albo Konto Select.

Pamiętaj o zaakceptowaniu zgód marketingowych – na kontakty ze strony banku, w tym celach marketingowych, drogą telefoniczną i elektroniczną oraz na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej.

 • We wniosku znajdziesz miejsce na wpisanie kodu polecenia, który pozwoli Ci zdobyć dodatkowe 50 zł. Możesz skorzystać z naszego: 1007886001

2. Do 15 listopada 2021 r.: podpisz umowę o Konto Jakie Chcę lub Konto dla Młodych z dostępem do bankowości elektronicznej.

Możesz to zrobić za pośrednictwem kuriera. 

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz 50 zł premii. Przelew na konto otrzymasz do 31 grudnia 2021.

3. W listopadzie i grudniu 2021 r. oraz styczniu 2022 r. – w każdym z tych miesięcy – wykonaj następujące czynności:

 • zapewnij wpływ w wysokości min. 1 000 zł miesięcznie,
 • wykonaj min. 1 transakcję bezgotówkową kartą o wartości min. 10 zł,
 • przynajmniej raz w miesiącu zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Mobile.

Za spełnienie warunków w każdym z trzech miesięcy otrzymasz 250 zł premii. Do 28 lutego 2022 r. na Twoje konto założone w promocji zostanie przelana premia.

Konto Jakie Chcę – opłaty

Konto Jakie Chcę to tani rachunek, który można dopasować do własnych potrzeb. Nic nie płaci się za jego otwarcie i prowadzenie. Za kartę bank pobierze 3 zł miesięcznie, chyba że wybierzesz opcję z opłatą 5 zł, możliwą do uniknięcia dzięki wykonaniu 5 transakcji w miesiącu. Korzystanie z bankomatów Santandera jest bezpłatne, za wypłatę z obcego bankomatu zapłacisz 5 zł. Istnieje jednak możliwość wykupienia miesięcznego pakietu darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce, który kosztuje 7 zł. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat tego rachunku, zajrzyj do naszej analizy Konta Jakie Chcę.

Oprócz tego możesz skorzystać z bonusów dodatkowych banku:

 • 50 zł za polecenie konta → jako posiadacz tego konta będziesz mógł je polecać znajomym w ramach programu poleceń „Polecam mój bank”. Każde skuteczne polecenie, czyli takie, które zakończy się podpisaniem umowy o konto, bank wynagrodzi Ci premią w wysokości 50 zł.

Aby zyskać dodatkowe 50 zł:

1. Podczas zakładania konta wpisz kod polecenia (możesz skorzystać z naszego – 1007886001).

2. Następnie do końca miesiąca po miesiącu podpisania umowy:

 • min. raz zaloguj się do aplikacji Santandera,
 • wykonaj transakcje kartą i Blikiem łącznie na min. 300 zł  – pamiętaj min. jedna płatność musi być wykonana Blikiem. 

Nagrodę 50 zł otrzymasz do końca następnego miesiąca po tym, w którym spełniłeś wszystkie warunki opisane w regulaminie.

 • Do 300 zł zwrotu za rachunki – bank zwróci na Twoje konto 1% wartości zapłaconych z konta rachunków za gaz, prąd, internet, telefon i telewizję.

Opinia o promocji

Szukasz możliwości szybkiego zarobku? Skorzystanie z promocji Santander Banku Polska gwarantuje wzbogacenie się o 300 zł! Dodatkowo, możesz otrzymać 50 zł premii, jeśli skorzystasz z programu poleceń, a także zyskać do 300 zł płacąc rachunki z Konta Jakie Chcę, czyli łącznie nawet 600 zł. Jeśli szukasz taniego i funkcjonalnego rachunku dla siebie, to weź to konto i tę promocję pod uwagę!

Data zakończenia promocji:

Zakończona 849 dni temu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.