• Konta

Zyskaj 250 zł premii za założenie konta w Santander Bank Polska + dodatkowe 350 zł zwrotu za rachunki i program poleceń

Santander Bank Polska wystartował z nową promocją. Do zdobycia jest 250 zł za otwarcie Konta Jakie Chcę i wykonanie kilku prostych aktywności. Dodatkowo, możesz zdobyć 50 zł korzystając z programu poleceń banku, nawet 300 zł – zwrotu za rachunki. Co należy zrobić, aby skorzystać z promocji?

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

47 dni do końca

Nagroda w promocji

W promocji „Twoje Konto z premią 250 zł” możesz zyskać nawet 250 zł. Nagroda składa się z premii gotówkowej, która wypłacana jest za spełnienie poszczególnych warunków. 

Dodatkowo, masz szanse na uzyskanie dodatkowych bonusów: 50 zł za otwarcie konta z polecenia, do 300 zł zwrotu za rachunki.

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji „Twoje Konto z premią 250 zł”, jeśli:

  • masz ukończone 18 lat,
  • jesteś nowym klientem banku, tzn. od 11 stycznia 2020 r. do momentu złożenia wniosku nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Santander Bank Polska,
  • od 1 kwietnia 2019 r. do momentu złożenia wniosku nie brałeś udziału w promocji Konta Jakie Chcę lub Konta Jakie Chcę dla Młodych.

Czas trwania promocji

Promocja „Twoje Konto z premią 250 zł” trwa do 28 lutego 2021 r.  lub do wyczerpania puli 9 000 promocyjnych wniosków.

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

1. Do 28 lutego 2021 r.: złóż wniosek o Konto Jakie Chcę lub Konto dla Młodych.

Pamiętaj o zaakceptowaniu zgód marketingowych.

We wniosku znajdziesz miejsce na wpisanie kodu polecenia, który pozwoli Ci zdobyć dodatkowe 50 zł. Możesz skorzystać z naszego: 1007886001

2. Do 15 marca 2021 r.: podpisz umowę o Konto Jakie Chcę z dostępem do bankowości elektronicznej.

Możesz to zrobić za pośrednictwem kuriera lub online za pomocą wideorozmowy z doradcą banku, który zweryfikuje Twoją tożsamość. 

3. W każdym z trzech kolejnych miesięcy po otwarciu Konta Jakie Chcę:

  • zapewnij wpływ w wysokości min. 1 000 zł miesięcznie,
  • wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę,
  • przynajmniej raz w miesiącu zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Mobile.

Za spełnienie tych warunków otrzymasz 250 zł premii. Do 31 lipca 2021 r. na Twoje konto założone w promocji zostanie przelana premia.

Konto Jakie Chcę – opłaty

Konto Jakie Chcę to tani rachunek, który można dopasować do własnych potrzeb. Nic nie płaci się za jego otwarcie i prowadzenie. Za kartę bank pobierze 3 zł miesięcznie, chyba że wybierzesz opcję z opłatą 5 zł, możliwą do uniknięcia dzięki wykonaniu 5 transakcji w miesiącu. Korzystanie z bankomatów Santandera jest bezpłatne, za wypłatę z obcego bankomatu zapłacisz 5 zł. Istnieje jednak możliwość wykupienia miesięcznego pakietu darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce, który kosztuje 7 zł. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat tego rachunku, zajrzyj do naszej analizy Konta Jakie Chcę.

Oprócz tego możesz skorzystać z bonusów dodatkowych banku:

  • 50 zł za polecenie konta → jako posiadacz tego konta będziesz mógł je polecać znajomym w ramach programu poleceń „Polecam mój bank”. Każde skuteczne polecenie, czyli takie, które zakończy się podpisaniem umowy o konto, bank wynagrodzi Ci premią w wysokości 50 zł.
  • Do 300 zł zwrotu za rachunki – bank zwróci na Twoje konto 1% wartości zapłaconych z konta rachunków za gaz, prąd, internet, telefon i telewizję.

Opinia o promocji

Szukasz możliwości szybkiego zarobku? Skorzystanie z promocji Santander Banku Polska gwarantuje wzbogacenie się o 250 zł! Dodatkowo, możesz otrzymać 50 zł premii, jeśli skorzystasz z programu poleceń, a także zyskać do 300 zł płacąc rachunki z Konta Jakie Chcę, czyli łącznie nawet 600 zł. Jeśli szukasz taniego i funkcjonalnego rachunku dla siebie, to weź to konto i tę promocję pod uwagę!

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

47 dni do końca

Przydatne dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *