Pożyczka internetowa – Alior Bank

Opinia ekspertów
ocena produktu
ocena produktu
ocena produktu
ocena produktu

Alior Bank oferuje Pożyczkę internetową dostępną całkowicie online. Sprawdź szczegóły tego produktu – dowiedz się, ile i na jaki okres możesz pożyczyć oraz jakie warunki musisz spełnić, by otrzymać finansowanie.

Kredyt na wakacje, remont, spełnienie marzeń czy na pokrycie bieżących opłat i zobowiązań? Alior Bank ma w swojej ofercie kilka produktów kredytowych. Wprowadził do niej również Pożyczkę internetową. Sprawdź wszystko, co powinieneś o niej wiedzieć!

Profil idealnego kredytobiorcy

 • potrzebuje gotówki do 200 000 zł,
 • szuka kredytu na dowolny cel,
 • chce wnioskować o pożyczkę online,
 • chce wnioskować o pożyczkę wraz z inną osobą.

Alior Bank – informacje o banku

Alior Bank działa na polskim rynku od 2008 roku i kieruje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Zaufało mu już ponad 4 mln klientów, z czego aż 190 000 klientów biznesowych. Na terenie całej Polski działa kilkaset oddziałów, centrów biznesowych oraz placówek partnerskich. Alior Bank stawia na nowoczesną bankowość internetową i mobilną oraz innowacyjne rozwiązania. Każdego roku zdobywa wiele międzynarodowych nagród i wyróżnień. W 2014 roku jako pierwszy polski bank zwyciężył w konkursie Retail Bankier International na Najlepszy europejski bank detaliczny 2014.

Alior Bank – informacje o pożyczce internetowej

Pożyczka internetowa to – jak sama nazwa wskazuje – pożyczka, o którą możesz się ubiegać w 100 proc. przez internet. Maksymalna kwota kredytu wynosi 200 000 zł. Swoje zobowiązanie możesz spłacać w ratach równych w okresie od 12 do 120 miesięcy. Jeśli będziesz regulował swoje raty w terminie, to otrzymasz zwrot prowizji z co dwunastej raty. Raz w roku odczujesz więc ulgę. Warunkiem jest jednak posiadanie konta w Alior Banku, bo to właśnie na rachunek w Aliorze bank zwraca odsetki.

Jeśli zdecydujesz się na tę pożyczkę, to polecam Ci otworzyć dodatkowo Konto Jakże Osobiste. Jego otwarcie jest darmowe, a za prowadzenie nie zapłacisz nic, jeśli na rachunek wpłynie co miesiąc jednorazowy przelew w kwocie min. 1 500 zł. Wydanie karty do konta nic nie kosztuje, a za jej użytkowanie zapłacisz 5 zł lub 0 zł, jeśli co miesiąc wykonasz nią transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 300 zł.

Uwaga! Promocja dostępna jest tylko online.

Przykład reprezentatywny przy spłacie Pożyczki internetowej: RRSO = 9,02 proc.

*Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) „Pożyczki internetowej” wynosi 9,02%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 19 442 zł, całkowita kwota do zapłaty: 23 240,79 zł, oprocentowanie zmienne: 7,19%, całkowity koszt pożyczki: 3798,79 zł (w tym prowizja: 583,26 zł (3%), odsetki: 3215,53 zł), 50 miesięcznych rat (w tym 49 równych rat w wysokości 464,82 zł, ostatnia rata: 464,61 zł). Kalkulacja została dokonana na 15.03.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Okres kredytowania od 3 miesięcy do 10 lat. Z oferty mogą skorzystać klienci indywidualni, którzy 8.03.2021 r. nie posiadali w Alior Banku pożyczek lub kredytów konsolidacyjnych oraz przesłali dane kontaktowe przez internetowy formularz banku.

Alior Bank – warunki otrzymania Pożyczki internetowej

Pożyczka internetowa Alior Banku przeznaczona jest dla osoby fizycznej, która:

 • ma pełną zdolność do czynności prawnych,
 • mieszka w Polsce,
 • ma polskie obywatelstwo,
 • ma zdolność kredytową,
 • otrzymuje stałe dochody,
 • ma dostęp do internetu,
 • 20.12.2020 r. nie posiadała w Alior Banku pożyczek lub kredytów konsolidacyjnych,
 • prześle dane kontaktowe przez internetowy formularz banku.

Jak otrzymać Pożyczkę internetową Alior Banku?

O pożyczkę możesz wnioskować w trzech prostych krokach:

 1. Wypełnij wniosek o Pożyczkę internetową Alior Banku.
  Wpisz swoje imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz PESEL.
 2. Poczekaj na telefon od konsultanta.
  Wszelkie formalności zostaną załatwione przez telefon – tożsamość będzie potwierdzana przez selfie i wideoweryfikację.
 3. Środki zostaną przelane na Twoje konto.
  Bank wpłaci kwotę kredytu na wskazane przez Ciebie konto.

Alior Bank – opinie o Pożyczce internetowej

Alior Bank lubi wprowadzać do swojej oferty promocyjne pożyczki i kredyty gotówkowe. Pożyczka internetowa to propozycja dla osób, które chcą pożyczyć do 200 000 zł nawet na 120 miesięcy. Gdy będziesz chciał wziąć kredyt na ponad 70 tys. zł – obowiązkowe jest ubezpieczenie na wypadek utraty pracy i NNW. Plusem jest możliwość wzięcia pożyczki całkowicie online. Co sądzisz o tej ofercie? Jesteś klientem Alior Banku?

Jak oceniasz ten produkt?

Zalety:

 • Wysoka maksymalna kwota pożyczki
 • Elastyczny okres kredytowania
 • Możliwość wzięcia pożyczki całkowicie online
 • Niskie oprocentowanie

Wady:

 • Konieczność ubezpieczenia od utraty pracy i NNW przy kwocie powyżej 70 tys. zł

Aktualne promocje wyselekcjonowane przez naszych ekspertów

Pokaż promocje dla:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *