Lokata na start w Inbanku

Opinia ekspertów
ocena produktu
ocena produktu
ocena produktu
ocena produktu

Lokata Inbanku to produkt, na którym możesz oszczędzać długoterminowo. Swoje środki możesz ulokować nawet na 5 lat i cieszyć się oprocentowaniem do 3,35%. Co więcej, depozyt Inbanku jest zakładany i obsługiwany w 100% przez internet. Sprawdź szczegóły.

Inbank to estoński bank działający w Polsce. W jego ofercie znajdziesz kredyt gotówkowy, kredyt samochodowy oraz lokatę bankową. Dziś skupię się na tym ostatnim produkcie – depozycie terminowym.

Lokata Inbank będzie dla Ciebie idealna, jeśli:

 • chcesz ulokować od 1 000 do 50 000 zł,
 • szukasz lokaty z wysokim oprocentowaniem,
 • chcesz założyć lokatę online,
 • nie chcesz otwierać konta osobistego.

Lokata Inbank: parametry

Lokata Inbank to produkt naprawdę dobrze oprocentowany. Możesz samodzielnie wybrać kwotę, jaką chcesz zdeponować, oraz liczbę miesięcy, w ciągu których Twoje środki będą się pomnażać. Oprocentowanie lokaty jest uzależnione od długości jej trwania. Zostało to zaprezentowane w poniższej tabeli.

 • Na lokacie możesz ulokować od 1 000 do 50 000 zł.
 • Okres lokaty wynosi 3 miesięcy.
 • Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu lokaty.
 • Jednocześnie możesz założyć kilka lokat. Saldo maksymalne na wszystkich lokatach nie może przekroczyć 400 000 zł.
 • Składając wniosek, możesz wybrać opcję automatycznego odnowienia lokaty, co oznacza, że po terminie umownym zostanie ona przedłużona na taki sam okres.
 • Jeśli zdecydujesz się na automatyczne odnowieni lokaty, bank powiększy oprocentowanie po odnowieniu o bonus w wysokości +0,1%.
 • Zerwanie lokaty przed terminem wiąże się z utratą całości wypracowanych odsetek! Wyjątek: w każdym momencie po automatycznym odnowieniu depozytu możesz zerwać lokatę bez utraty odsetek naliczonych przed odnowieniem.

Depozyty w Inbanku gwarantowane są przez estoński fundusz gwarancyjny w Estonii Tagatisfond. Fundusz ten jest odpowiednikiem polskiego Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Gwarancją objęte są depozyty wraz z odsetkami do kwoty 100 000 euro.

Lokata na wysoki procent Inbank: zysk

Chcesz się dowiedzieć, ile możesz zarobić na lokacie Inbank? Sprawdź zysk netto z tego depozytu! Poniżej znajdziesz przykładowe kwoty oraz zarobek po 3 miesiącach.

Jak założyć lokatę w Inbanku? – instrukcja krok po kroku

 1. Zarejestruj się w serwisie Inbank.
  Podaj swoje dane osobowe, potwierdź link w wiadomości e-mail, podpisz umowę o dostęp do bankowości elektronicznej kodem SMS.
 2. Wybierz parametry lokaty.
  Zaznacz preferowaną kwotę oraz okres oszczędzania.
 3. Podpisz umowę o lokatę.
  Po zalogowaniu do bankowości elektronicznej podpisz umowę o lokatę i zasil ją oszczędnościami, wykonując przelew ze swojego konta.

Załóż lokatę online

Opinie o Lokacie Inbank

Czy lokata Inbank to produkt warty polecenia? Zdecydowanie tak! Za wyborem tego depozytu przemawia przede wszystkim wysokie oprocentowanie i możliwość samodzielnego wyboru preferowanego okresu lokowania środków. Bank pozwala założyć kilka lokat, dzięki czemu możesz ulokować więcej niż 50 000 zł. Na wysokość oprocentowania wpływa okres lokaty – im dłużej zamrozisz swoje środki w Inbanku, tym większy będzie zysk. Pamiętaj jednak, że jeśli zechcesz zerwać lokatę przed terminem, to stracisz wszystkie wypracowane odsetki.

Czy jesteś klientem Inbanku? Co sądzisz o jego produktach?

Jak oceniasz ten produkt?

Zalety:

 • Wysokie oprocentowanie
 • Brak wymogu otwierania konta
 • Lokata dostępna w 100% online

Wady:

 • Zerwanie lokaty przed terminem powoduje utratę odsetek

Przydatne dokumenty:

Aktualne promocje wyselekcjonowane przez naszych ekspertów

Pokaż promocje dla:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.