• Konta

Zyskaj nawet 1 500 zł otwierając konto firmowe w Alior Banku

Szukasz konta dla swojego biznesu? Sprawdź ofertę Alior Banku. Otwierając iKonto Biznes, możesz zyskać nawet 1 500 zł premii. Szczegóły poniżej.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

Ważna do odwołania

Nagroda w promocji

W promocji „1500 zł dla firm” dla Posiadaczy Rachunku iKonto Biznes lub Rachunku 4×4 – edycja II możesz zdobyć nawet 1 500 zł nagrody za aktywność na rachunku w ciągu roku (maksymalnie 125 zł miesięcznie).

Kto może skorzystać z promocji?

Możesz wziąć udział w promocji „1500 zł dla firm”, jeśli:

  • prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą,
  • przed dniem rejestracji w akcji nie miałeś w Alior Banku jakiegokolwiek rachunku firmowego dla danego numeru NIP.

UWAGA: Posiadanie firmowego kantoru walutowego Alior Banku nie wyklucza Cię z udział w akcji, podobnie jak korzystanie z produktów dla osób fizycznych.

Czas trwania promocji

Promocja „1500 zł dla firm”, w której możesz zdobyć nawet 1 500 zł jest póki co bezterminowa.

Co zrobić, żeby skorzystać z promocji?
  1. Wejdź na stronę promocji i wypełnij wniosek o iKonto Biznes.

  2. Podpisz umowę o konto – możesz to zrobić za pomocą przelewu weryfikacyjnego z rachunku osobistego lub kuriera, który dostarczy umowę pod Twoje drzwi.

  3. Jeśli chcesz zyskać nawet 1 500 zł, przez 12 miesięcy od otwarcia konta, aktywnie korzystaj z rachunku i zbieraj premię!
    W każdym miesiącu możesz zdobyć nawet 125 zł premii. 

Pamiętaj! Premia za dany miesiąc zostanie przyznana tylko wtedy, gdy zrealizujesz w nim min. 4 operacje bezgotówkowe kartą!

Poniżej przedstawiam, ile otrzymasz od banku za poszczególne aktywności:

Rodzaj aktywnościWysokość premii cząstkowej
Pierwszy przelew do ZUS w miesiącu na kwotę min. 250 zł20,00 zł
Pierwszy przelew do US w miesiącu na kwotę min. 500 zł20,00 zł
Pierwszy przelew SEPA w miesiącu na min. 100 euro*10,00 zł
Transakcje kartą (zrealizowanie i rozliczenie) w danym miesiącu na kwotę min. 2 000 zł25,00 zł
Wymiana walutowa (kupno/sprzedaż) na rynku transakcji kasowych (spot) na łączną kwotę min. 5 000 zł jednostek waluty obcej, dla transakcji crossowych (bez udziału PLN) w walucie bazowej w miesiącu kalendarzowym w ramach usługi Autodealing lub wykonanie przewalutowania pomiędzy Rachunkami Uczestnika w ramach firmy na łączną kwotę min. 5 000 zł jednostek waluty obcej, dla transakcji crossowych (bez udziału PLN) w walucie bazowej w miesiącu25,00 zł
Wykonanie w miesiącu min. 3 przelewów zagranicznych lub przelewów w walucie obcej w kraju (nie liczą się przelewy transgraniczne/SEPA)15,00 zł
Skorzystanie z oferty kas fiskalnych w Alior Banku,  jeżeli na rachunek wpłynie bonusowy przelew z PCKF w kwocie 100 zł10,00 zł
Premia za średniomiesięczne saldo na rachunku uczestnika promocji 
0 zł za saldo od 2 500 do 10 000 zł
5 zł za saldo od 10 000 do 50 000 zł
10 zł za saldo od 50 000 do 100 000 zł
20 zł za saldo powyżej 100 000 zł


UWAGA:
Premia uzyskana w tej promocji podlega opodatkowaniu na zasadach ogólnych. Oznacza to, że uczestnik, który otrzyma premię, musi się z niej rozliczyć w swoich przychodach z tytułu działalności gospodarczej.

*Skorzystanie z tej premii jest nieopłacalne, ponieważ koszty przewalutowania przelewu na 100 euro, przewyższają jej wysokość.

NAGRODA:

Premia za aktywność trafi na Twoje iKonto Biznes najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym ją zarobiłeś.

CASE STUDY PREMII ZA AKTYWNOŚĆ

Nie wszystkie firmy korzystające z tego konta będą wykonywały przelewy SEPA, korzystały z kasy fiskalnej Alior Banku czy osiągały dochody powyżej 100 000 zł, ale wystarczy, że zrobisz w miesiącu przelew do ZUS (20 zł), do US (20 zł), zapłacisz kartą za paliwo czy firmowe rzeczy (25 zł) i wykonasz 3 przelewy zagraniczne w miesiącu (15 zł), a bank przeleje na Twoje konto 80 zł premii w miesiącu, co po roku da aż 960 zł zysku!

Przyznasz, że to bardzo optymistyczna perspektywa. Owszem nie wszystkie powyżej opisane czynności będą w Twoim biznesie konieczne – nie musisz się tym przejmować, zrobisz, co będzie potrzebne Twojej firmie, a bank przeliczy Twoją aktywność na złotówki 😉

iKonto Biznes – opłaty

Czym kusi przedsiębiorców iKonto Biznes Alior Banku? Obecnie atrakcyjna jest na pewno promocja, w której możesz zyskać nawet 1 500 zł. Kusząca jest też na pewno możliwość łatwego uniknięcia opłat za prowadzenie konta i kartę do niego wydaną. Wystarczy, że wykażesz się przeciętną aktywnością, by cieszyć się jego darmowością. Przeczytaj pełną analizę iKonta Biznes

Opinia o promocji

Nawet 1 500 zł premii – to przyciąga. Choć naszym zdaniem zdobycie pełnej premii będzie trudne, to już blisko 1 000 zł zysku jest całkiem realne. Wystarczy otworzyć konto i przez 12 miesięcy robić przelewy do ZUS (20 zł), do US (20 zł), płacić  kartą 2 000 zł miesięcznie (25 zł) i wykonywać przelewy zagraniczne lub w walucie obcej (15 zł).

Każda z powyżej opisanych aktywności to działania, które wykonują wszyscy prowadzący biznesy – bank nie wymaga więc czegoś nadzwyczajnego, a jedynie zwykłej aktywności. W zamian, oprócz premii, otrzymasz dobry i tani rachunek firmowy! 

Tabela opłat i prowizji, a także regulamin promocji dostępne są na stronie banku.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

Ważna do odwołania

Przydatne dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *