Pakiet Lider na Dobry Start BGŻ BNP Paribas

W Banku BGŻ BNP Paribas możesz skorzystać z szerokiej oferty kont firmowych. Jednym z nich jest Pakiet Lider na Dobry Start, za którego prowadzenie nic nie zapłacisz przez pierwszy rok! Dodatkowo możesz skorzystać z atrakcyjnej promocji, w której otrzymasz darmowy terminal oraz bon na 300 zł do Sodexo. Sprawdź szczegóły!
Karta
Bankomaty
Logo Pakiet Lider na Dobry Start
Pakiet Lider na Dobry Start
0 zł / 7 zł
0 zł – jeśli dokonasz transakcji kartą na kwotę min. 500 zł miesięcznie.
0 zł / 5 zł
0 zł – wypłata gotówki w bankomatach znajdujących się w oddziałach banku, 3%, min.5 zł – wypłata gotówki w pozostałych bankomatach.

Czym powinno się wyróżniać dobre konto firmowe? Przede wszystkim niskimi opłatami za jego prowadzenie, kartę, wypłatę środków i dodatkowymi funkcjonalnościami. Jak wypada Pakiet Lider na Dobry Start oferowany przez bank BGŻ BNP Paribas? Sprawdziłam!

Pakiet Lider na Dobry Start będzie dla Ciebie idealny, jeśli:

 • prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą maks. od pół roku,
 • wykonujesz transakcje bezgotówkowe kartą do konta na kwotę min. 500 zł w każdym miesiącu rozliczeniowym,
 • korzystasz z terminal płatniczego,
 • preferujesz wykonywanie transakcji przez system bankowości internetowej.

Otwórz konto firmowe w BGŻ BNP Paribas i odbierz terminal oraz bon Sodexo!

Kto i gdzie może otworzyć Pakiet Lider na Dobry Start?

Rachunek Pakiet Lider na Dobry Start przeznaczony jest dla osób, które prowadzą firmy działające na zasadach uproszczonej rachunkowości, powstałe w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Jeśli więc jesteś właścicielem takiej firmy, to śmiało skorzystaj z tego konta.

O konto możesz wnioskować online lub w placówce banku.

Ile wynoszą opłaty za konto Pakiet Lider na Dobry Start?

Poniżej znajdziesz opłaty związane z prowadzeniem i użytkowaniem konta Pakiet Lider na Dobry Start. Szczególną uwagę zwróć na koszty związane z jego otwarciem, wykonywaniem przelewów krajowych i zagranicznych oraz wypłaty z bankomatów.

Stałe opłaty za konto:

 • 0 zł – otwarcie rachunku,
 • 0/ 15 zł – prowadzenie rachunku,
  Nic nie zapłacisz przez pierwsze 12 miesięcy od podpisania umowy, jeśli prowadzisz firmę krócej niż 6 miesięcy.

Opłaty za kartę do konta Pakiet Lider na Dobry Start:

 • 0 zł – wydanie karty do rachunku,
 • 0/7 zł – miesięczna opłata za kartę,
  Nic nie zapłacisz, jeśli dokonasz transakcji kartą na kwotę min. 500 zł miesięcznie.
 • 0 zł – wpłata gotówki w oddziale banku,
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach znajdujących się w oddziałach BGŻ BNP Paribas w Polsce,
 • 0,3%, min. 5 zł – wypłata gotówki w oddziale banku,
 • 3%, min.5 zł – wypłata gotówki w pozostałych bankomatach w kraju,
 • 3%, min. 7 zł/ 0 zł – wypłata w bankomatach za granicą/ w bankomatach Grupy BNP Paribas SA za granicą.

Opłaty za przelewy:

 • 0/ 3 zł – realizacja zlecenia stałego złożonego między rachunkami prowadzonymi w BGŻ BNP Paribas/ w innych bankach,
 • 0/ 10 zł – przelewy do ZUS i US internetowe/ w placówce banku,
 • 0/ 10 zł – przelewy wewnętrzne i zewnętrzne online/ w placówce banku,
 • 0/ 1 zł – przelewy wewnętrzne/ zewnętrzne przez Centrum Telefoniczne Bankofon,
 • 15/ 40 zł – przelewy w systemie SORBNET powyżej 1 mln zł/ poniżej 1 mln zł,
 • 8/ 29 zł – przelew europejski SEPA online/ w oddziale banku,
 • 0,2 proc. min. 10 zł – przelew zagraniczny online.

Dodatkowe usługi w ramach rachunku Pakiet Lider na Dobry Start

 • Pakiet Lider na Dobry Start

Na rachunek Pakiet Lider na Dobry Start składają się takie produkty, jak rachunek rozliczeniowy w PLN, rachunek lokacyjny Biznes Eskalacja oraz lokata terminowa. Ze wszystkich tych produktów możesz więc skorzystać.

 • Kredyt Biznes Lider

Jeśli potrzebujesz środków na pokrycie bieżących kosztów firmy, to możesz skorzystać z Kredytu Biznes Lider. Jest to kredyt nieodnawialny, bez zabezpieczeń. Służy do finansowania konkretnych potrzeb w ramach bieżącej działalności. Możesz pożyczyć nawet do 250 000 zł na maksymalnie 84 miesiące. Decyzja kredytowa jest możliwa nawet w 24 godziny. Prowizja za udzielenie kredytu wynosi od 3% kwoty całkowitej.

 • Bankowość internetowa i mobilna

Możesz zarządzać swoim kontem firmowym z poziomu bankowości internetowej lub mobilnej. Bank BGŻ BNP Paribas udostępnia swoim klientom biznesowym aplikację GoMobile oraz bankowość BiznesPl@net.

 • Płatności mobilne

Preferujesz płatności bezgotówkowe oraz wypłaty środków z bankomatów bez użycia karty? Świetnie! Możesz skorzystać z płatności mobilnych, takich jak Google Pay (jeśli masz telefon z Androidem) oraz Apple Pay (jeśli masz telefon Apple). Bank udostępnia również płatności i wypłaty  wykonywane za pomocą sześciocyfrowego kodu BLIK.

 • Terminal płatniczy

Obecnie możesz skorzystać z promocji, w której przez 12 miesięcy nie zapłacisz nic za: dzierżawę terminala, procesowanie oraz bieżącą kontrolę transakcji. Bank BGŻ BNP Paribas współpracuje z firmą Elavon i dołączył do Programu „Polska Bezgotówkowa”, dzięki czemu wszelkie koszty związane z posiadaniem i użytkowaniem terminala POS. Po roku koszt terminala, w zależności od modelu oraz długości trwania umowy, wyniesie Cię od 35 do 40 zł.

 • FX Pl@net

FX Pl@net to platforma internetowa, za pośrednictwem której możesz szybko i bezpiecznie zawrzeć transakcje walutowe. Platforma jest czynna całą dobę przez pięć dni w tygodniu – od godz. 5.00 w poniedziałek do godz. 23.00 w piątek. Co więcej, usługa ta jest bezpłatna i dostępna po zalogowaniu do bankowości internetowej BiznesPl@net.

 • IBM Trusteer Rapport

Trusteer Rapport jest zaawansowanym oprogramowaniem IBM, którego celem jest zapobieganie kradzieży danych bankowych przekazywanych online. Zapewnia wysokie bezpieczeństwo stacji użytkownika końcowego w momencie korzystania z bankowości internetowej BiznesPl@net. Oprogramowanie chroni Twój komputer (m.in. przed phishingiem, keyloggingiem), usuwa istniejące infekcje, blokuje próby wyłudzania informacji. Oprogramowanie możesz pobrać za darmo – wystarczy, że zaakceptujesz umowę licencyjną zawieraną z IBM.

 • Connect Host to Host

Program do obsługi księgowości umożliwiający przesyłanie informacji pomiędzy systemem finansowo-księgowym firmy a systemem bankowości elektronicznej. Connect Host to Host umożliwia wymianę danych pomiędzy bankiem a firmą za pomocą komunikatów w formacie plików XML. Przekaz jest dokonywany przy użyciu technologii web service.

 • MultiCash

System bankowości elektronicznej pozwalający na szybkie i bezpieczne zarządzanie zobowiązaniami. MultiCash działa offline i może zostać zainstalowany na Twoim komputerze. Pozwala na stały dostęp do danych na rachunkach oraz przesyłanie płatności bezpośrednio z firmy. Pozwala oszczędzić czas, dzięki prostemu zarządzaniu oszczędnościami.

 • Promocja „300 zł na Start”

Obecnie możesz skorzystać z promocji „300 zł na Start”, w której w zamian za spełnienie warunków otrzymasz bon Sodexo na kwotę 300 zł. Wystarczy, że otworzysz rachunek firmowy w BGŻ BNP Paribas, aktywujesz kartę debetową oraz podpiszesz umowę o terminal (który przez pierwszy rok będzie bezpłatny!). Promocja trwa do 31 grudnia lub do wyczerpania zapasów (pula 400 voucherów).

Jak założyć Pakiet Lider na Dobry Start? – instrukcja krok po kroku

Niestety, nie ma możliwości założenia konta 100% online. Sprawdź najprostszą drogę, jaką należy przejść, by stać się posiadaczem konta firmowego BGŻ BNP Paribas.

 1. Wypełnij prosty formularz.
  Uzupełnij swoje imię, nazwisko, telefon, e-mail oraz nazwę firmy.
 2. Doradca skontaktuje się z Tobą w celu podania szczegółów konta, wymaganych dokumentów.
 3. Udaj się do jednego z oddziałów BGŻ BNP Paribas.
 4. Podpisz umowę i ciesz się z bycia właścicielem konta.

Dodatkowo otrzymasz wsparcie doradcy, który zapewni Ci kompleksową obsługę bankową.

Jeżeli konto nie będzie spełniać Twoich oczekiwań, możesz je zamknąć w placówce banku lub online.

Opinie o Pakiecie Lider na Dobry Start

Pakiet Lider na Dobry Start to całkiem niezła wersja rachunku firmowego dla małych przedsiębiorstw. Jeśli prowadzisz swoją firmę nie dłużej niż pół roku, to śmiało możesz złożyć wniosek o konto – jego otwarcie jest bezwarunkowo darmowe, a opłat za prowadzenie i kartę da się w prosty sposób uniknąć. Plusem są również darmowe przelewy online, również te do ZUS i US. Warto skorzystać również z obecnej promocji, w której do zdobycia jest bon Sodexo o wartości 300 zł oraz bezpłatny terminal płatniczy! Nic nie zapłacisz za jego obsługę przez pierwszy rok.

BGŻ BNP Paribas udostępnia przedsiębiorcom szereg udogodnień, z których mogą bezpłatnie korzystać. Do najciekawszych należą np. płatności mobilne, program do obsługi księgowości czy platforma walutowa. Jeśli jednak chciałbyś mieć dodatkowe konto – konto walutowe, to jego obsługa i prowadzenie będą płatne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *