Konto 360º w Millennium Banku

Opinia ekspertów
ocena produktu
ocena produktu
ocena produktu
ocena produktu
ocena produktu

Szukasz konta i zastanawiasz się, czy Konto 360º Millennium Banku to produkt dla ciebie? Poniżej wyjaśniam, jakie warunki należy spełnić, by nic nie zapłacić za jego użytkowanie, na jakie opłaty trzeba uważać, z jakich promocji można skorzystać i jak założyć Konto 360º.

Spoty reklamowe informujące o darmowych kontach to jedno, a darmowe konta w rzeczywistości to drugie. Banki tworząc swoje produkty, stawiają różne warunki, których przestrzeganie jest gwarancją darmowości. Nie inaczej jest w przypadku Konta 360º Millennium Banku. Będzie ono darmowe dla konkretnej grupy klientów. Jakiej? Zobacz!

Profil idealnego użytkownika Konto 360º:
– na jego konto wpływa co miesiąc minimum 1 000 zł,
– przynajmniej raz w miesiącu dokonuje płatności bezgotówkowej kartą, Apple Pay/Google Pay lub BLIK-iem.

Konto 360º Millennium Banku: opłaty

Konto osobiste to dziś bardzo przydatny produkt finansowy. Za jego pomocą można płacić za rachunki i zakupy bez wychodzenia z domu, wypłacać gotówkę z bankomatów i mieć stały dostęp do swoich finansów dzięki bankowości internetowej i aplikacjom mobilnym. Pytanie tylko, ile takie udogodnienia kosztują? Sprawdziliśmy, z jakimi opłatami trzeba się liczyć, otwierając Konto 360º Millennium Banku. Szczegóły poniżej.

KONTO:

 • 0 zł – otwarcie rachunku,
 • 0 zł / 8 zł – prowadzenie konta,
  Nic nie zapłacisz, jeśli wpłynie na konto min. 1 000 zł miesięcznie i min. raz w miesiącu zapłacisz za coś kartą, Apple Pay/Google Pay lub BLIK-iem.

KARTA:

 • 0 zł – wydanie karty do rachunku,
 • 0 zł / 7 zł – miesięczna opłata za obsługę karty,
  Nic nie zapłacisz, jeśli na konto wpłynie min. 1 000 zł miesięcznie i min. raz w miesiącu zapłacisz za coś kartą lub BLIK-iem. Opłata nie jest naliczana przez pierwsze 2 miesiące od wydania karty.
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach Millennium w Polsce i w ramach usługi cashback,
 • 0 zł / 1 zł / 5 zł – wypłata gotówki w bankomatach Santander Bank Polska (0/1 zł), Planet Cash w Polsce (0/1 zł) i pozostałych bankomatach (0/5 zł),
  Przez pierwsze dwa miesiące od wydania karty wypłaty będą dla ciebie bezwarunkowo darmowe, w kolejnych miesiącach będą darmowe, jeśli na konto wpłynie min. 1 000 zł miesięcznie i min. raz w miesiącu zapłacisz za coś kartą lub BLIK-iem.
 • 0 zł / 2,5%, ale nie mniej niż 9 zł – wypłata gotówki w bankomatach za granicą,
  Przez pierwsze dwa miesiące od wydania karty wypłaty będą dla ciebie bezwarunkowo darmowe, w kolejnych miesiącach będą darmowe, jeśli na konto wpłynie min. 1 000 zł miesięcznie i min. raz w miesiącu zapłacisz za coś kartą lub BLIK-iem.
 • 5 zł – wypłata w EUR w strefie EOG, jeśli nie spełnisz warunków darmowości konta – czyli zapewnienia wpływów w wysokości min. 1 000 zł mies. i choć raz zapłacisz kartą lub BLIK-iem.
 • 2,5%, ale nie mniej niż 9 zł – wypłata gotówki w punktach akceptujących kartę,
 • 0 zł – wpłata i wypłata gotówki w oddziałach banku.

PRZELEWY:

 • 0 zł – przelew wewnętrzny i zewnętrzny online
 • 7,99 zł – przelew wewnętrzny i zewnętrzny w oddziale banku,
 • 5 zł – przelewy natychmiastowe online,
 • 0 zł / 7,99 zł – przelew SEPA w EUR w Millenet/placówce,
 • 0,5% kwoty przelewu, min. 20 zł, maks. 125 zł – zwykły przelew walutowy,
 • 0 zł – zlecenia stałe,
 • 0 zł / 3 zł – polecenia zapłaty – realizacja i uruchomienie usługi/3 zł – modyfikacja polecenia zapłaty.

Konto 360º: funkcjonalności

 • Karta zbliżeniowa Visa – wypukła karta płatnicza z funkcją zbliżeniową payWave
 • Minikarta Zbliżeniowa – dodatkowa karta kredytowa w wersji małej karty zbliżeniowej, którą możesz umieścić na telefonie komórkowym, odtwarzaczu mp3 lub innym przedmiocie, który zawsze masz przy sobie. Umożliwia dokonywanie codziennych zakupów we wszystkich punktach handlowo-usługowych znajdujących się na terenie naszego kraju wyposażonych w specjalne terminale z logo MasterCard.
 • Konto Oszczędnościowym Profit – wraz z kontem osobistym możesz założyć rachunek oszczędnościowy z oprocentowaniem 2,7 proc. dla nowych środków do 100 000 zł przez 100 dni.
 • Lokata Mobilna – wraz z kontem możesz otworzyć 3-miesięczną lokatę oprocentowaną 2,25 lub 2,5 proc. i wpłacić na nią wpłacić od 500 do 10 000 zł. Zapoznaj się ze szczegółowym opisem Lokaty Mobilnej.
 • HCE i BLIK – płatności mobilne pozwolą Ci szybko i bezpiecznie wypłacać gotówkę oraz wykonywać transakcje bezgotówkowe telefonem.
 • Aplikacja mobilna – szybszy i wygodniejszy sposób na codzienne bankowanie. Dzięki niej masz stały dostęp do swoich pieniędzy i lepszą kontrolę nad finansami. Aplikacja umoźliwia również zakup biletów komunikacji miejskiej, płatność za autostrady oraz zakup biletów do sieci kin Helios.
 • Manager Finansów – bezpłatna usługa dostępna w Millenet. Pozwala ci zarządzać budżetem domowym. W prosty sposób możesz kontrolować swoje wydatki oraz zarządzać oszczędnościami. W Managerze Finansów zaprezentowana jest historia transakcji za okres 12 miesięcy, dzięki czemu można szczegółowo analizować historię wydatków. Możesz wybrać dzień, który będzie dniem rozpoczęcia cyklu w Managerze Finansów. Wszelkie kalkulacje na Panelu głównym oraz w budżecie będą pokazywane według ustawienia początkowego dnia cyklu.
 • Konto walutowe w USD, EUR lub GBP – to bardzo wygodne rozwiązanie, jeśli spłacasz kredyty w obcej walucie, bo możesz dzięki niemu rozliczać raty kredytowe z pominięciem różnic kursowych, lub jeśli często podróżujesz, bo do konta w EUR możesz otrzymać kartę debetową Millennium Maestro Voyager rozliczaną w tej walucie.
 • Pakiet Bezpieczeństwa – usługa stworzona została dla zapewnienia bezpieczeństwa transakcji i innych działań związanych z użyciem karty. Obejmuje ubezpieczenie karty i pakiet 25 SMS-ów informujących o transakcjach dokonanych kartą.
 • Bezpieczna Karta – pakiet ubezpieczeń, który dla Twojego bezpieczeństwa dodawany jest automatycznie do każdej karty płatniczej. W skład pakietu wchodzą: ubezpieczenie nieuprawnionego użycia karty, ubezpieczenie gotówki od rabunku, ubezpieczenie zakupu, ubezpieczenie gwarancji najniższej ceny, ubezpieczenie opóźnienia lotu, ubezpieczenie opóźnienia bagażu, ubezpieczenie utraty bagażu), Ubezpieczenie jest bezpłatne przez miesiąc od wydania karty, w kolejnych miesiącach opłata w wysokości 2,99 zł i pobierana jest przez Bank z rachunku bieżącego.
 • Pakiet Bardzo Pomocny – dzięki tej usłudze będziesz miał dostęp do specjalistycznej pomocy medycznej, technicznej i domowej. Przez rok jest bezpłatny, a w kolejnych latach zapłacisz za niego 4,98 zł miesięcznie.

Konto 360º: aktualne promocje

Program rabatowy Inspiracje”

  Płacąc kartą w sklepach oraz punktach usługowych, możesz skorzystać z atrakcyjnych rabatów. Listę miejsc objętych promocją znajdziesz w wyszukiwarce na stronie banku. Aby skorzystać z rabatu, wystarczy poinformować o tym sprzedawcę przed dokonaniem płatności kartą. W przypadku płatności w sklepach internetowych należy wpisać kod promocyjny podany przy opisie partnera – zwykle jest to 6 pierwszych cyfr numeru karty.

„Happy Hours”

  Promocja, w ramach której można otworzyć Lokatę Millenet z o 1 proc. wyższym oprocentowaniem. Ogłaszana jest raz w tygodniu między 9.00 a 10.00. Lokatę można założyć na okres od 32 do 61 dni na kwotę od 500 do 20 000 zł.

Jak założyć Konto 360º?

Konto 360º można otworzyć w oddziale banku, telefonicznie (801 331 331) lub online. Najszybciej będzie oczywiście przez internet. Jak to zrobić? Skorzystaj z poniższej instrukcji:

 1. Wypełnij wniosek na dedykowanej stronie banku:
  • zaznacz, jakie wybierasz konto,
  • zaznacz, czy wnioskujesz o Pakiet Bardzo Pomocny i Pakiet Bezpieczeństwa,
  • wprowadź swoje dane osobowe: imię, nazwisko, obywatelstwo i PESEL,
  • dane kontaktowe: e-mail i numer telefonu (na numer otrzymasz hasło SMS niezbędne do wysłania wniosku),
  • wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu osób trzecich oraz na przetwarzanie moich danych osobowych po spełnieniu świadczeń umownych, pozostałe dwie nie są konieczne do otwarcia konta.
 2. W kolejnym kroku:
  • podaj serię, numer i datę ważności dowodu osobistego, miejsce urodzenia, adres oraz nazwisko panieńskie matki,
  • zaznacz, czy jesteś rezydentem podatkowym Stanów Zjednoczonych,
  • podaj adres zameldowania,
  • wybierz sposób podpisania umowy: kurier lub oddział banku,
  • zatwierdź wniosek, klikając „Dalej”.
 3. Jeszcze raz wyświetli ci się wniosek – sprawdź, czy wszystkie dane są poprawne, jeśli tak, to znowu kliknij „Dalej”.
 4. Potwierdź wniosek o konto, wpisując kod, który otrzymałeś w SMS-ie.
 5. Zaraz wyświetli Ci się informacja, że Twój wniosek został zatwierdzony.
 6. Czekaj teraz na telefon od kuriera. Umów się na wizytę i podpisz umowę: jeden egzemplarz oddaj kurierowi (dostarczy go do banku), a drugi zostaw dla siebie.
 7. Aktywuj dostęp do bankowości internetowej za pomocą pakietu dostarczonego przez kuriera.

Obecnie możesz skorzystać także z opcji założenia konta całkowicie online za pomocą selfie, bez konieczności czekania na kuriera i podpisywania umowy. 

Aby otworzyć konto za pomocą selfie w Banku Millennium, wystarczy:

 1. Na stronie banku wybrać opcję Załóż Konto, a przy wypełnianiu wniosku o konto opcję online.
 2.  Po wpisaniu podstawowych danych zostaniesz poproszony o wykonanie kilku zdjęć: awersu i rewersu dowodu osobistego oraz trzech ujęć twarzy – w pozycji frontalnej, pochylonej i z zamkniętymi oczami.
 3. Kompletny wniosek oraz umowę akceptujesz przy użyciu 6-cyfrowego kodu, który otrzymasz z banku w SMS.
 4. Bank, wykorzystując biometrię, sprawdzi zgodność pomiędzy Twoim zdjęciem a zdjęciem dowodu i zweryfikuje poprawność danych. W ciągu kilkunastu minut od złożenia wniosku, prześle za pośrednictwem SMS informację o aktywacji rachunku wraz z Millekodem potrzebnym do uruchomienia bankowości elektronicznej. Otrzymasz też wiadomość z instrukcją, jak się zalogować do serwisu internetowego i jak aktywować aplikację mobilną. 

Jak oceniasz ten produkt?
 • Lokaty

1%

na Lokacie Urodzinowej Banku Millennium!

1% na Lokacie Urodzinowej Banku Millennium!
Promocja ważna do odwołania

Zalety:

 • Płatności mobilne BLIK i HCE
 • Minikarta zbliżeniowa
 • Intuicyjny system bankowości internetowej
 • Możliwość korzystania z karty debetowej Millennium Maestro Voyager

Wady:

 • Uzależnienie opłat za prowadzenie konta i obsługę karty od aktywności użytkownika

Przydatne dokumenty:

Aktualne promocje wyselekcjonowane przez naszych ekspertów

Pokaż promocje dla:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.