Konto internetowe Citi Priority w Citi Handlowym

Szukasz darmowego konta z całą gamą funkcjonalności? Przedstawiam Ci konto internetowe Citi Priority oferowane przez bank Citi Handlowy. Zapoznaj się z opłatami oraz wszystkimi szczegółami i zdecyduj, czy jest to dobry produkt dla Ciebie.
Karta
Bankomaty
Logo Konto internetowe Citi Priority
Konto internetowe Citi Priority
0 zł
0 zł

Konto Citi Priority banku Citi Handlowego uważane jest za produkt bardziej luksusowy, a to za sprawą wysokiej opłaty miesięcznej za jego prowadzenie, która do tej pory wynosiła aż 30 zł. Teraz jest inaczej! Bank przygotował ofertę promocyjną i oferuje darmowe konto, kartę, wypłaty z bankomatów i…? Sprawdź wszystkie szczegóły dotyczące konta internetowego Citi Priority!

Profil idealnego użytkownika konta Citi Priority:

jest nowym klientem banku Citi Handlowego,
– od 1 stycznia 2017 roku nie miał w banku Citi Handlowym żadnego produktu,
– preferuje bankowość online,
– chce korzystać z linii kredytowej w koncie,
– zależy mu na innowacjach.

Citi Priority Citi Handlowego: opłaty

Nowi klienci mogą się cieszyć niższymi opłatami za otwarcie i prowadzenie konta oraz wypłaty z bankomatów i wykonywanie przelewów online. Z racji tego, że jest to promocyjna wersja konta – jest to rachunek internetowy, to nie warto załatwiać spraw za pomocą doradcy w banku czy na infolinii, transakcje wykonuj online.

KONTO:

 • 0 zł – otwarcie rachunku,
 • 0 zł – prowadzenie rachunku.
  * Internetowa wersja konta jest darmowa dla nowych klientów.
  Jeśli nie jesteś nowym klientem, to zapłacisz aż 30 zł miesięcznie. Chyba, że spełnisz jeden z dwóch warunków: Twoje saldo na wszystkich rachunkach w tym banku wyniesie min. 30 000 zł lub zapewnisz miesięczne wpływy na kwotę min. 5 000 zł oraz posiadasz kartę kredytową lub kredyt w Citi Handlowym.

KARTA:

 • 0 zł – wydanie karty do rachunku (MasterCard PayPass z technologią zbliżeniową),
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę,
 • 20 zł – wpłata/ wypłata gotówki w banku,
 • 0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  Jeśli wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

PRZELEWY:

 • 0 zł – realizacja zlecenia stałego,
 • 0 zł – realizacja polecenia zapłaty,
 • 0 zł – przelew wewnętrzny i zewnętrzny online,
 • 12/ 16  zł – przelew wewnętrzny/ zewnętrzny w placówce banku,
 • 5 zł – przelew SEPA,
 • 10 zł – przelew ekspresowy online,
 • 20 zł – przelew online w systemie SORBNET,
 • 0,25 proc. kwoty przelewu, min. 10 zł, max. 100 zł – przelew SWIFT/ przelew walutowy internet/ BOK/ placówka.

Funkcjonalności konta Citi Priority

 1. Linia kredytowa w koncie – to dodatkowa gotówka na Twoich rachunku. Możesz z niej skorzystać, kiedy tylko chcesz: płacąc kartą debetową, wypłacając środki z bankomatu czy wykonując inne transakcje na koncie. Maksymalny limit kredytowy wynosi 2 000 zł, a za spłatę w ciągu siedmiu dni nie zapłacisz żadnych dodatkowych odsetek. Limit możesz spłacać, wpłacając środki na konto.
  *Reprezentatywny przykład dla Linii Kredytowej
  Rzeczywista roczna stopa oprocentowania RRSO = 9,11 proc. przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 10 146,18 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 8,75 proc. w skali roku, całkowity koszt kredytu 146,18 zł (w tym: kwota odsetek 146,18 zł, opłata miesięczna za prowadzenie konta osobistego 0 zł, opłata za przelewy 0 zł i opłata za wypłaty z bankomatów 0 zł,). Kalkulacja została dokonana na dzień 1.12.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie. Wyliczenia dla okresu kredytowania – 3 miesiące.
 2. Karta wielowalutowa – jeśli często podróżujesz za granicę, to ucieszy Cię wiadomość o możliwości otwarcia bezpłatnego konta walutowego. Do wyboru masz cztery waluty: EUR, USD, GBP oraz CHF. Do rachunku możesz również podpiąć kartę, by w łatwy i szybki sposób dokonywać płatności i wypłacać środki z bankomatów.
 3. Karty kredytowe – bank Citi Handlowy słynie z bogatej oferty kart kredytowych. Wśród nich znajdziesz kartę Citi Simplicity, która pod warunkiem mądrego korzystania i spłaty kredytu w okresie bezodsetkowym, będzie całkowicie darmowa. Bank nieustannie przygotowuje promocje związane z tą kartą, więc jeśli się na nią zdecydujesz, to możesz liczyć na jakiś ciekawy bonus.
 4. Citi Mobile – innowacyjna aplikacja mobilna banku, do której zalogujesz się za pomocą odcisku palca. Apka umożliwia wykonywanie przelewów, aktywację karty czy sprawdzanie salda kart kredytowych i kont osobistych. Pobierzesz ją ze sklepu Google Play oraz App Store.
 5. Lokaty terminowe – wybierając lokatę terminową ze stałym oprocentowaniem, możesz liczyć na:
  – 0,15 proc. – lokata tygodniowa i miesięczna,
  – 0,25 proc. – lokata trzy, sześcio i dwunastomiesięczna,
  – 0,6 proc. – lokata dwuletnia.
 6. Konto SuperOszczędnościowe – to najwyżej oprocentowanie konto banku Citi Handlowego. Możesz liczyć na oprocentowanie równe 1,5 proc. dla kwoty do 20 000 zł oraz 0,10 proc. (sic!) powyżej tej kwoty. Rachunek możesz też założyć w USD, EUR i GBP.
 7. Google Pay – nie musisz zabierać ze sobą portfela, by zapłacić za zakupy w sklepie osiedlowym czy supermarkecie. Dodaj swoją kartę płatniczą do aplikacji Google Pay, by móc płacić smartfonem tak, jak swoją kartą. Wystarczy, że zbliżysz go do terminala!

Jak założyć konto internetowe Citi Priority w Citi Handlowym?

Promocyjną wersję tego konta założysz wyłącznie online. W tym celu:

 1. Wypełnij formularz na stronie promocji: załóż konto internetowe Citi Priority.
  Wpisz swoje imię, nazwisko, numer telefonu, adres email oraz PESEL, a także zaakceptuj zgody.
 2. Podpisz umowę o konto najpóźniej do 31 grudnia 2018 roku, czyli do końca okresu trwania promocji.To wszystko 🙂

Opinie o Citi Priority w Citi Handlowym

Promocyjne konto internetowe Citi Priority to oferta dla osób, które cenią sobie wygodę wykonywania transakcji online. Jeśli więc jesteś nowym klientem banku i szukasz darmowego konta z całą gamą funkcjonalności, to przyjrzyj się temu rachunkowi. Z oferty możesz skorzystać do 31 grudnia 2018 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *