Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium

Opinia ekspertów
ocena produktu
ocena produktu
ocena produktu
ocena produktu

Szukasz konta oszczędnościowego, na którym możesz ulokować większe środki? Bank Millennium w ramach Konta Oszczędnościowego Profit przygotował ofertę promocyjną. Będziesz mógł ulokować 50 000 zł na 0,5%. Szczegóły poniżej.

Bank Millennium przygotował kolejną edycję promocji Konta Oszczędnościowego Profit. Możesz ulokować na nim do 50 000 zł na dwa miesiące i zyskać 0,5%. Promocyjna oferta obowiązuje od 13 marca 2021 roku.

Profil idealnego użytkownika Konta Oszczędnościowego Profit:

 • ma do ulokowania nowe środki do 50 000 zł (powyżej tej kwoty oprocentowanie jest niższe),
 • szuka darmowego konta oszczędnościowego,
 • ma lub chce założyć konto osobiste w Banku Millennium,
 • preferuje bankowość online.

Konto Oszczędnościowe Profit: opłaty

Konto Oszczędnościowe Profit Banku Millennium jest prawie darmowe! Nie wierzysz? Spójrz na poniższe zestawienie kosztów.

Opłaty za Konto Oszczędnościowe Profit:

 • 0 zł – założenie konta,
 • 0 zł – prowadzenie konta,
 • 0 zł / 7,50 zł – pierwszy / kolejny przelew w miesiącu na rachunek w banku.

Konto Oszczędnościowe Profit: oprocentowanie

Konto Oszczędnościowe Profit mogą założyć osoby, które mają lub chcą założyć konto osobiste 360° lub 360° Student w Banku Millennium ‒ więcej na temat tych rachunków przeczytasz w naszej analizie. Promocyjne oprocentowanie będzie obejmowało, podobnie jak we wcześniejszych edycjach, tylko nowych klientów lub obecnych klientów, którzy wpłacą na konto nowe środki.

Oprocentowanie promocyjne:

Jak już wspomniałam, oprocentowanie promocyjne obowiązuje przez pierwsze 60 dni od momentu założenia konta i wynosi:

 • 0,5% – dla kwoty do 50 000 zł przez pierwsze 60 dni.

Oprocentowanie standardowe konta:

Oprocentowanie standardowe jest zmienne i obowiązuje dla środków niezakwalifikowanych jako nowe oraz tych po okresie promocji. Wynosi ono zaledwie 0,01% w skali roku. 

Co ważne, środki na Konto Oszczędnościowe Profit można wpłacać i wypłacać bez utraty odsetek.

Opłaty za Konto 360° w Banku Millennium

Konto 360° to dobry i tani rachunek, który może być darmowy, jeśli spełnisz proste wymagania banku. Wystarczy, że zapewnisz wpływy na min. 1 000 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję kartą lub BLIKIEM. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, przeczytaj naszą analizę Konta 360°.

Jak założyć Konto Oszczędnościowe Profit?

Jeśli nie masz konta osobistego w Banku Millennium, to możesz otworzyć konto oszczędnościowe wraz z ROR-em, wypełniając prosty wniosek o Konto 360 wraz z darmowym kontem oszczędnościowym. Po wypełnieniu wniosku skontaktuje się z Tobą konsultant Banku Millennium w dogodnych dla Ciebie godzinach.

Jeśli masz już konto osobiste w Banku Millennium, to konto oszczędnościowe możesz założyć z poziomu bankowości internetowej lub mobilnej.

Opinie o Koncie Oszczędnościowym Profit

Konto Oszczędnościowe Profit to w obecnej sytuacji na rynku standardowa propozycja. Konto jest darmowe, pieniądze na nim zgromadzone można wpłacać i wypłacać bez utraty odsetek, a oprocentowanie promocyjne 0,5 proc. w skali roku jest obecnie standardem rynkowym i obejmuje środki do 50 000 zł. Minusem jest oczywiście to, że obowiązuje one tylko przez dwa miesiące i obejmuje tylko nowe środki, ale bank często wznawia tę promocję, a jej warunki można łatwo obejść, tak by skorzystać z wyższego oprocentowania również w kolejnej edycji.

Jak to zrobić? Bank bada zaangażowanie klientów, czyli sprawdza stan środków, w ostatnim dniu promocji, jeśli więc wypłacisz dwa dni przed końcem promocji wszystkie środki i wpłacisz je ponownie, kiedy bank uruchomi kolejną edycję.

Jak oceniasz ten produkt?

Zalety:

 • Brak opłat za założenie i prowadzenie konta
 • Oprocentowanie promocyjne

Wady:

 • Konieczność zakładania konta osobistego
 • Niskie oprocentowanie standardowe

Przydatne dokumenty:

Aktualne promocje wyselekcjonowane przez naszych ekspertów

Pokaż promocje dla:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *