Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium

Opinia ekspertów
ocena produktu
ocena produktu
ocena produktu
ocena produktu

Szukasz konta oszczędnościowego, na którym możesz ulokować większe środki? Bank Millennium w ramach Konta Oszczędnościowego Profit przygotował ofertę promocyjną. Będziesz mógł ulokować 50 000 zł na 0,5%. Szczegóły poniżej.

1.3/5 - (3 votes)

Bank Millennium przygotował kolejną edycję promocji Konta Oszczędnościowego Profit. Możesz ulokować na nim do 50 000 zł na dwa miesiące i zyskać 0,5%. Promocyjna oferta obowiązuje od 4 września 2021 roku.

Profil idealnego użytkownika Konta Oszczędnościowego Profit:

 • ma do ulokowania nowe środki do 50 000 zł (powyżej tej kwoty oprocentowanie jest niższe),
 • szuka darmowego konta oszczędnościowego,
 • ma lub chce założyć konto osobiste w Banku Millennium,
 • preferuje bankowość online.

Konto Oszczędnościowe Profit: opłaty

Konto Oszczędnościowe Profit Banku Millennium jest prawie darmowe! Nie wierzysz? Spójrz na poniższe zestawienie kosztów.

Opłaty za Konto Oszczędnościowe Profit:

 • 0 zł – założenie konta,
 • 0 zł – prowadzenie konta,
 • 0 zł / 7,50 zł – pierwszy / kolejny przelew w miesiącu na rachunek w banku.

Konto Oszczędnościowe Profit: oprocentowanie

Konto Oszczędnościowe Profit mogą założyć osoby, które mają lub chcą założyć konto osobiste 360° lub 360° Student w Banku Millennium ‒ więcej na temat tych rachunków przeczytasz w naszej analizie. Promocyjne oprocentowanie będzie obejmowało, podobnie jak we wcześniejszych edycjach, tylko nowych klientów lub obecnych klientów, którzy wpłacą na konto nowe środki.

Oprocentowanie promocyjne:

Jak już wspomniałam, oprocentowanie promocyjne obowiązuje przez pierwsze 62 dni od momentu założenia konta i wynosi:

 • 0,5% – dla kwoty do 50 000 zł przez pierwsze 62 dni.

Oprocentowanie standardowe konta:

Oprocentowanie standardowe jest zmienne i obowiązuje dla środków niezakwalifikowanych jako nowe oraz tych po okresie promocji. Wynosi ono zaledwie 0,01% w skali roku. 

Co ważne, środki na Konto Oszczędnościowe Profit można wpłacać i wypłacać bez utraty odsetek.

Opłaty za Konto 360° w Banku Millennium

Konto 360° to dobry i tani rachunek, który może być darmowy, jeśli spełnisz proste wymagania banku. Wystarczy, że zapewnisz wpływy na min. 1 000 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję kartą lub BLIKIEM. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, przeczytaj naszą analizę Konta 360°.

Jak założyć Konto Oszczędnościowe Profit?

Jeśli nie masz konta osobistego w Banku Millennium, to możesz otworzyć konto oszczędnościowe wraz z ROR-em, wypełniając prosty wniosek o Konto 360 wraz z darmowym kontem oszczędnościowym. Po wypełnieniu wniosku skontaktuje się z Tobą konsultant Banku Millennium w dogodnych dla Ciebie godzinach.

Jeśli masz już konto osobiste w Banku Millennium, to konto oszczędnościowe możesz założyć z poziomu bankowości internetowej lub mobilnej.

Opinie o Koncie Oszczędnościowym Profit

Konto Oszczędnościowe Profit to w obecnej sytuacji na rynku standardowa propozycja. Konto jest darmowe, pieniądze na nim zgromadzone można wpłacać i wypłacać bez utraty odsetek, a oprocentowanie promocyjne 0,5 proc. w skali roku jest obecnie standardem rynkowym i obejmuje środki do 50 000 zł. Minusem jest oczywiście to, że obowiązuje one tylko przez dwa miesiące i obejmuje tylko nowe środki, ale bank często wznawia tę promocję, a jej warunki można łatwo obejść, tak by skorzystać z wyższego oprocentowania również w kolejnej edycji.

Jak to zrobić? Bank bada zaangażowanie klientów, czyli sprawdza stan środków, w ostatnim dniu promocji, jeśli więc wypłacisz dwa dni przed końcem promocji wszystkie środki i wpłacisz je ponownie, kiedy bank uruchomi kolejną edycję promocji.

Jak oceniasz ten produkt?
1.3/5 - (3 votes)

Zalety:

 • Brak opłat za założenie i prowadzenie konta
 • Oprocentowanie promocyjne

Wady:

 • Konieczność zakładania konta osobistego
 • Niskie oprocentowanie standardowe

Przydatne dokumenty:

Dane teleadresowe Bank Millennium:

Bank Millennium Spółka Akcyjna
ul. Stanisława Żaryna 2A
02-593 Warszawa
Adres korespondencyjny:
Bank Millennium Spółka Akcyjna
ul. Stanisława Żaryna 2A
02-593 Warszawa
Tel.:
801 331 331,
(+48) 22 598 40 40 (połączenia z zagranicy)

O banku

Bank Millennium powstał w 1989 roku jako Bank Inicjatyw Gospodarczych. W 1997 roku nastąpiła fuzja BIG SA z Bankiem Gdańskim SA, w wyniku której powstał BIG Bank Gdański, który po kilku latach przekształcono na Bank Millennium. Jest on pierwszym bankiem notowanym na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Swoich klientów obsługuje poprzez sieć oddziałów (ponad 6 000 pracowników i 360 placówek w całym kraju), indywidualnych doradców oraz bankowość elektroniczną.

Więcej

Aktualne promocje wyselekcjonowane przez naszych ekspertów

Pokaż promocje dla:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.