Smart Pożyczka

Opinia ekspertów
ocena produktu
ocena produktu
ocena produktu
ocena produktu

Smart Pożyczka to propozycja pożyczki online dla klientów indywidualnych. Jeśli zastanawiasz się nad tą ofertą, to wiedz, że możesz skorzystać z darmowej pierwszej pożyczki do 600 zł. Koniecznie sprawdź ten produkt! W naszej analizie znajdziesz wszystkie szczegóły i parametry Smart Pożyczki.

Minimalna i maksymalna kwota, promocyjne warunki, wymagane dokumenty i opłaty dodatkowe to główne parametry, jakie musisz sprawdzić, zanim zdecydujesz się na szybką pożyczkę. Sprawdź, czy Smart Pożyczka spełni Twoje wymagania i czy Ty będziesz w stanie spełnić wymagania firmy.

Smart Pożyczka będzie dla Ciebie idealna, jeśli:

 • jesteś nowym lub obecnym klientem Smart Pożyczki,
 • szukasz darmowej pożyczki do 600 zł na 30 dni,
 • masz polskie obywatelstwo,
 • masz stałą pracę i min. 19 lat,
 • posiadasz konto w banku, aktualny numer telefonu komórkowego oraz ważny dowód osobisty.

Informacje o Smart Pożyczce

Smart Pożyczka to marka firmy Aventus Group, która działa na polskim rynku od 2012 roku. Zajmuje się udzielaniem krótkoterminowych pożyczek chwilówek. Jest właścicielem sześciu marek: Smart Pożyczki, Pożyczki Plus, Lew Pożyczki, Niewielkiej Pożyczki, Raty Na Plus oraz Finansowych Posiłków.

Aventus Group działa również w Czechach, Rosji, Gruzji, Kazachstanie, na Łotwie, Litwie, w Mołdawii oraz na Ukrainie.

Na swojej oficjalnej stronie Aventus Group podaje, że udało im się zyskać w Polsce już 300 000 zadowolonych klientów, a średnia wysokość pożyczki wynosi 1 411 zł.

Smart Pożyczka – co musisz o niej wiedzieć?

By zachęcić klientów do korzystania z ich usług, Smart Pożyczka oferuje kilka rodzajów pożyczek w zależności od statusu (nowy lub obecny klient) oraz liczby wziętych chwilówek. Szczegóły znajdziesz poniżej.

Pierwsza pożyczka

Pierwsza Smart Pożyczka jest całkowicie darmowa. Co ważne, możesz wnioskować o kwotę od 200 do 600 zł na okres 30 dni! Za taką pożyczkę nie zapłacisz nic, pod warunkiem oddania środków w wyznaczonym terminie, czyli maksymalnie po 30 dniach.

Przykład reprezentatywny przy spłacie pierwszej pożyczki promocyjnej: RRSO = 0 proc.

*Założenia przyjęte do obliczenia rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania:
Jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 0,01 zł. Koszt pierwszej pożyczki wybranej na okres 30 dni na 600 zł wynosi 0 zł. Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki objętej promocją: całkowita kwota pożyczki 600 zł, całkowita kwota do spłaty 0 zł, RSO (roczna stopa oprocentowania) stałe oprocentowanie wynosi 0 proc., całkowity koszt 0 zł, w tym Prowizja 0 zł, odsetki kapitałowe 0 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni.

Kolejna pożyczka

Za kolejne pożyczki niestety musisz już zapłacić.

Ile? Kwota uzależniona jest od wysokości szybkiej pożyczki, a tę możesz wziąć w kwocie od 200 do 10 000 zł na okres 30 dni.

Poniżej znajdziesz przykład reprezentatywny dla pożyczonego 1 000 zł na 30 dni.

Przykład reprezentatywny dla kolejnej pożyczki: RRSO = 513,92 proc.

*Założenia przyjęte do obliczenia rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania:
całkowita kwota pożyczki 1 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 1 160,85 zł, RSO (roczna stopa oprocentowania) zmienne oprocentowanie wynosi 7,2 proc., całkowity koszt 1 160,85 zł, w tym Prowizja 154,93 zł, odsetki kapitałowe 5,92 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni.
Brak spłaty pożyczki w terminie spowoduje, że pożyczkobiorca zobowiązany będzie do zapłaty łącznej kwoty pożyczki, na którą składają się: kwota pożyczki, prowizja za udzielenie pożyczki oraz koszty związane z podjętymi czynnościami przez pożyczkodawcę mającymi na celu odzyskanie należności od pożyczkobiorcy.

Warunki otrzymania Smart Pożyczki

Spodobały Ci się parametry i opłaty związane ze Smart Pożyczką? Sprawdź teraz, czy możesz wnioskować o ten produkt. Smart Pożyczka stawia kilka warunków, które musisz spełnić, by zostać klientem.

 • wiek pożyczkobiorcy – od 19 do 73 lat,
 • wymagane dokumenty – dowód osobisty oraz stałe źródło dochodu,
 • obywatelstwo – Rzeczypospolitej Polskiej oraz posiadanie stałego adresu zamieszkania,
 • sposób weryfikacji klienta Smart Pożyczka – potwierdzenie tożsamości klienta odbywa się za pomocą przelewu weryfikacyjnego w kwocie 1 gr.

Jakie bazy weryfikuje Smart Pożyczka?

Firma weryfikuje dane osób ubiegających się o pożyczkę w bazach danych KRD oraz ERIF.

Jak otrzymać pożyczkę Smart Pożyczka?- instrukcja krok po kroku

By otrzymać Smart Pożyczkę, musisz mieć dostęp do internetu, aktywne konto bankowe, telefon komórkowy oraz ważny dowód osobisty.

 1. Wybierz kwotę i okres pożyczki
  Na stronie głównej www.smartpozyczka.pl wybierz za pomocą suwaków interesującą Cię kwotę pożyczki oraz preferowany okres spłaty. Pamiętaj, że Twoja pierwsza pożyczka do 600 zł będzie całkowicie bezpłatna.
 2. Uzupełnij swoje dane osobowe
  Wypełnij krótki formularz rejestracyjny – wpisz swoje imię i nazwisko, numer telefonu, e-mail, PESEL oraz serię i nr dowodu osobistego i zaakceptuj regulaminy. W kolejnym kroku podaj numer konta bankowego oraz uzupełnij informacje o dochodach.
 3. Potwierdź swoje dane
  Zweryfikuj swoje dane przelewem bankowym, wysyłając na wskazany adres 1 gr.
 4. Poczekaj na weryfikację Smart Pożyczki
  Smart Pożyczka zweryfikuje Twoje dane oraz sprawdzi Twoją historię kredytową.
 5. Informację o przyznaniu pożyczki otrzymasz SMS-em
  Jeśli Smart Pożyczka pozytywnie rozpatrzy Twój wniosek, to środki znajdą się na Twoim koncie najszybciej, jak to możliwe.

Smart Pożyczka – koszt przedłużenia spłaty

Smart Pożyczka umożliwia przedłużenie okresu spłaty o jeden z wybranych okresów, a mianowicie o 10, 20 lub 30 dni. Warunkiem jest uprzednie uregulowanie opłaty za przedłużenie okresu pożyczki. Niestety, koszty te są dość spore i uzależnione od wysokości pożyczki oraz liczby dni, o które zechcesz przedłużyć spłatę. Szczegółowe informacje znajdziesz na swoim koncie na SmartPozyczka.pl. W poniższej tabeli przedstawiono koszty dla przykładowych kwot.

Opinie o Smart Pożyczce

Smart Pożyczka jest dobrym rozwiązaniem, kiedy potrzebujesz szybkiej pożyczki bez dodatkowych kosztów. Będąc nowym klientem, możesz wziąć pierwszą chwilówkę do 600 zł na 30 dni zupełnie za darmo. Kolejne pożyczki będą jednak dodatkowo płatne, a ich wysokość będzie uzależniona od Twojego stażu – im więcej pożyczek weźmiesz, tym większy limit otrzymasz.

Smart Pożyczka oferuje jednak swoim stałym klientom ciekawe rabaty, dzięki którym możesz zyskać zniżkę w wysokości nawet 25 proc. Infolinia jest czynna siedem dni w tygodniu, co umożliwi Ci wzięcie pożyczki nawet w weekend. Co Ty sądzisz o tym produkcie? Czy jest on według Ciebie korzystny?

Jak oceniasz ten produkt?

Zalety:

 • Wysokie kwoty kolejnych pożyczek
 • Rabaty do 25 proc. dla stałych klientów
 • Pierwsza darmowa pożyczka

Wady:

 • Opłaty za kolejne pożyczki
 • Wysokie koszty przedłużenia spłaty zobowiązania

Aktualne promocje wyselekcjonowane przez naszych ekspertów

Pokaż promocje dla:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 1. Mateusz

  Pożyczki są bardzo dobrym rozwiązaniem kiedy dochodzi do różnego rodzaju sytuacji kryzysowych w życiu. Od siebie mogę polecić Szybka Gotówkę, chociaż przetestowałem oferty w różnych firmach, ale ta okazała się dla mnie najlepsza.