Hapi pożyczki

Opinia ekspertów
ocena produktu
ocena produktu
ocena produktu
ocena produktu
ocena produktu

Czy biorąc Hapi pożyczkę, będziesz happy? To zależy od tego, jakiego produktu szukasz. Hapi pożyczki należące do firmy IPF Polska to oferta dla klientów indywidualnych, którzy chcą pożyczyć większą kwotę na dłuższy okres spłat. Sprawdź szczegóły pożyczki i sam zdecyduj, czy ten produkt będzie dla Ciebie dobry.

Profil idealnego pożyczkobiorcy

 • jest nowym lub obecnym klientem Hapi pożyczki,
 • szuka pożyczki ratalnej do 15 000 zł,
 • mieszka na stałe i pracuje w Polsce
 • ma min. 21 lat,
 • ma regularne źródło dochodu,
 • ma konto w banku, numer telefonu komórkowego oraz ważny dowód osobisty.

Hapi pożyczki – informacje o firmie

Hapi pożyczki to marka należąca do międzynarodowej firmy IPF, która dostarczyła już swoim klientom ponad trzy miliony pożyczek. IPF, której częścią jest Provident Polska, jest pierwszą firmą pożyczkową notowaną na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych. Firma wyróżnia się elastycznością ofert i ekspresowymi przelewami środków na konto.

Hapi pożyczki – informacje o pożyczce

Decydując się na Hapi pożyczkę, sam ustalasz kwotę miesięcznej raty oraz dzień spłaty. Do wyboru są dwa warianty: Pożyczka Długoterminowa (dostępna tylko dla nowych klientów), w której możesz wnioskować o kwotę od 2 000 do 15 000 zł na okres od 6 do 36 miesięcy oraz Pożyczka Ratalna, w której możesz wnioskować o kwotę od 800 zł do 15 000 zł na okres od 6 do 36 miesięcy. Wraz z pożyczką otrzymasz osobistego doradcę, który pomoże Ci w obsłudze Twojego zobowiązania i odpowie na trapiące Cię pytania. Do kwoty spłaty doliczone zostaną odsetki oraz prowizja od całkowitej kwoty pożyczki.

Przykład reprezentatywny przy spłacie pożyczki ratalnej „Pożyczka Długoterminowa” (oferta dla nowych klientów): RRSO = 9,80 %

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,80%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 15.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 17.268,00 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 2.268,00 zł (w tym: prowizja 1.701,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata przygotowawcza 567,00 zł), 36 miesięcznych rat: 35 pierwszych miesięcznych równych rat w wysokości po 479,67 zł., ostatnia 36 miesięczna rata w wysokości 479,55 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Długoterminowej.

Hapi pożyczki – warunki otrzymania pożyczki

 • wiek pożyczkobiorcy – od 21 lat,
 • wymagane dokumenty – ważny dowód osobisty oraz numer PESEL,
 • obywatelstwo – polskie, osoba stale mieszkająca w Polsce,
 • czy Hapi pożyczki sprawdza BIK/ KRD/ ERIF/ BIG
  Tak, firma weryfikuje klientów w bazach BIK, BIG, ERIF, KRD,
 • sposób weryfikacji klienta Hapi pożyczki – potwierdzenie tożsamości klienta odbywa się za pomocą rozmowy telefonicznej z przedstawicielem firmy.

Jak otrzymać pożyczkę Hapi pożyczki?

Proces nie odbywa się w pełni online – dostaniesz również telefon od przedstawiciela firmy.

 1. Wybierz kwotę i okres spłaty na suwakach widniejących na stronie.
 2. Wypełnij wniosek o Hapi pożyczkę.
 3. Czekaj na telefon od konsultanta.
 4. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku otrzymasz pieniądze na swoje konto lub będziesz mógł je wypłacić w placówce Poczty Polskiej.

Hapi pożyczki – koszt przedłużenia spłaty

W sytuacji braku gotówki i problemów ze spłatą zobowiązania Hapi pożyczka umożliwia swoim klientom skorzystanie z kilku opcji.

 • Wakacje kredytowe – możesz wziąć wakacje od spłat swojej pożyczki. Jeśli terminowo spłacasz swoje zobowiązanie, to możesz kilkakrotnie odpocząć od spłaty raty. Przesunięcie terminu spłaty zależy od liczby rat do spłaty (okresu, na jaki została udzielona pożyczka). I tak oto kolejno:
  1 przesunięcie terminu spłaty – dla pożyczek od 7 do 11 rat,
  2 przesunięcia terminu spłaty – dla pożyczek od 12 do 17 rat,
  3 przesunięcia terminu spłaty – dla pożyczek od 18 do 23 rat,
  4 przesunięcia terminu spłaty – dla pożyczek od 24 rat.
 • Zmiana terminu spłaty pierwszej raty – możesz odłożyć spłatę pierwszej raty pożyczki do maksymalnie dwóch miesięcy.

Hapi pożyczki – opinie o pożyczce

Hapi pożyczki to całkiem dobra oferta pożyczek pozabankowych. Na plus jest przede wszystkim elastyczność pożyczek oraz ich cena. Firma umożliwia również wakacje kredytowe, odroczenia terminu spłaty pierwszej raty o dwa miesiące oraz długi okres spłaty. Wnioskując o Hapi pożyczkę, musisz się liczyć ze sprawdzeniem w bazach kredytowych, jednak firma nie wyklucza osób w nich widniejących.

Jak oceniasz ten produkt?

Zalety:

 • Wysoka kwota pożyczki
 • Brak górnej granicy wieku pożyczkobiorcy
 • Wakacje kredytowe
 • Możliwość odroczenia terminu spłaty pierwszej raty

Wady:

 • Proces nie całkowicie online

Aktualne promocje wyselekcjonowane przez naszych ekspertów

Pokaż promocje dla:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *