Bancovo

Opinia ekspertów
ocena produktu
ocena produktu
ocena produktu
ocena produktu
ocena produktu

Potrzebujesz dodatkowych środków? Nie masz czasu na przeszukiwanie stron instytucji finansowych czy wizyty w placówkach stacjonarnych? Sprawdź ofertę Bancovo – internetowej platformy pośrednictwa kredytów i pożyczek, która proponuje tylko rzeczywiste i aktualne oferty finansowania zewnętrznego.

Profil idealnego pożyczkobiorcy

 • jest nowym lub obecnym klientem Bancovo,
 • szuka pożyczki ratalnej do 200 000 zł,
 • mieszka na stałe i pracuje w Polsce
 • ma min. 18 lat,
 • ma konto w banku, numer telefonu komórkowego oraz ważny dowód osobisty.

Bancovo – informacje o firmie

Bancovo to pierwsza w Polsce w pełni cyfrowa platforma, na której porównasz rzeczywiste oferty kredytów i pożyczek gotówkowych na dowolny cel. Powstała w 2018 r. Jej inwestorem jest Alior Bank. Partnerami Bancovo są zarówno banki, jak i firmy pożyczkowe.

Platforma wciąż się rozwija. W dalszym etapie jej rozbudowy planowane jest wprowadzenie kolejnych produktów, m.in. kredyty mieszkaniowe, ubezpieczenia i inwestycje. Bancovo w 2020 r. chce sprzedać 2-3 mld zł kredytów.

Platforma jest brokerem online. Za jej pośrednictwem możesz w prosty sposób skorzystać z usług finansowych. Poprzez Bancovo złożysz wniosek – zawarte w nim informacje są dla partnerów platformy bazą do oceny Twojej zdolności kredytowej. Na tej podstawie zostaną Ci przedstawione oferty kredytów i pożyczek, jakie z Twoją zdolnością kredytową, faktycznie będziesz mógł otrzymać. Co ważne, przedstawione propozycje to rzeczywiste oferty kredytów bankowych i pozabankowych, a nie reprezentatywne przykłady tych produktów.

Bancovo należy do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce

Bancovo – informacje o pożyczce

Bancovo to platforma pośrednicząca w sprzedaży pożyczek ratalnych i kredytów gotówkowych online. Współpracuje z wybranymi bankami i firmami pożyczkowymi, dlatego nie znajdziesz tu porównania wszystkich ofert na rynku. Po wpisaniu przez Ciebie danych we wniosku, przesyła go do swoich partnerów i na podstawie tych informacji, instytucje finansowe decydują o tym, czy przedstawią Ci swoją propozycję. Ze względu na to, że platforma jest pośrednikiem, ma szanse uzyskania własnych, lepszych warunków, niż jakbyś wnioskował o finansowanie samodzielnie. Możesz starać się o kredyt w wysokości od 1 000 do 200 000 zł, z okresem spłaty od 3 do 120 miesięcy. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dostępnych na platformie kredytów konsumenckich wynosi 60,54%, w „Ofercie dla Nowych Klientów” jest to 9,59%.

Złóż wniosek

Bancovo – warunki otrzymania finansowania

 • wiek pożyczkobiorcy – od 18 do 80 lat,
 • wymagane dokumenty – ważny dokument tożsamości (lista niezbędnych dokumentów jest uzależniona od podmiotu, który udzieli finansowania, a także produktu, który wybierzesz),
 • obywatelstwo – polskie,
 • adres zamieszkania – Polska,
 • zdolność do czynności prawnych,
 • pozytywna ocena zdolności kredytowej,
 • czy Bancovo sprawdza BIK/ KRD/ ERIF/ BIG – Bancovo nie wysyła zapytań do BIK, kwestia zapytań kierowanych do BIK jest uzależniona od wyboru konkretnego partnera Bancovo,
 • sposób weryfikacji klienta – przelew weryfikacyjny.

Jak otrzymać pożyczkę w Bancovo?

Cały proces odbywa się online. Składa się z 6 kroków. Co musisz zrobić, aby otrzymać finansowanie w Bancovo?

 1. Wybierz kwotę i okres spłaty kredytu.
 2. Wypełnij wniosek pożyczkowy Bancovo.
 3. Czekaj na weryfikację Twojego wniosku i ocenę zdolności kredytowej przez partnerów Bancovo.
 4. Wybieraj spośród indywidualnych ofert, które przedstawiło Ci Bancovo. W zależności od produktu, który wybierzesz, możesz zostać poproszony o przedstawienie dokumentów zgodnych z oczekiwaniami wybranej instytucji.
 5. Potwierdź swoją tożsamość, wykonując przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł – wykonaj go ze swojego konta osobistego.
 6. Podpisz umowę online za pośrednictwem kodu SMS, przesłanego na numer telefonu, który podałeś we wniosku.

Środki znajdą się na Twoim koncie najpóźniej w kolejnym dniu roboczym. 

Bancovo – opinie o pożyczce

Jeśli szukasz kredytu lub pożyczki, warto, abyś sprawdził ofertę Bancovo. Proces wnioskowania jest prosty, a dodatkowo platforma jest w pełni transakcyjna – nie tylko za jej pomocą znajdziesz ofertę finansowania, ale i podpiszesz umowę online.  Bancovo działa jak broker – zarabia na prowizjach za podpisane umowy, dlatego z platformy korzystasz za darmo. Koszt wynagrodzenia pochodzi od partnera, nie wpływa na wysokość przedstawianej Ci oferty. Na plus działa fakt, że w jednym miejscu masz do wyboru oferty zarówno banków, jak i firm pożyczkowych, a Ty po złożeniu wniosku, dostajesz wyselekcjonowanie pod kątem Twoich potrzeb i możliwości oferty. Bancovo obecnie współpracuje z kilkunastoma instytucjami finansowymi, więc tylko do tych podmiotów trafi Twój wniosek – przez co nie możesz mieć do końca pewności, że przedstawione Ci oferty będą najkorzystniejsze.

Jak oceniasz ten produkt?

Zalety:

 • Bardzo wysoka kwota pożyczki
 • Oferty zarówno banków, jak i firm pożyczkowych
 • Długi okres spłaty
 • Pełna transakcyjność platformy – wybierasz ofertę i podpisujesz umowę online
 • Aktualne oferty kredytów i pożyczek
 • Proces przebiega całkowicie online

Wady:

 • Poznajesz oferty tylko od partnerów platformy
 • Szczegóły pożyczki lub kredytu są ujawniane dopiero po weryfikacji historii kredytowej

Aktualne promocje wyselekcjonowane przez naszych ekspertów

Pokaż promocje dla:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *