• Karty

Mastercard Priceless Specials – punkty wymieniaj na nagrody!

Za swoje codzienne zakupy płacisz kartą z logo MasterCard? Czy wiesz, że za płatności u partnerów programu Mastercard Priceless Specials możesz zdobywać punkty, które wymienisz na atrakcyjne nagrody? Jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś się w tym programie, to koniecznie przeczytaj tekst i sprawdź, ile możesz zyskać!

Data zakończenia promocji:

Ważna do odwołania

Jeśli na bieżąco śledzisz nasz dział z promocjami bankowymi, to zdążyłeś się przekonać, ile można zarobić, korzystając z odpowiednich produktów i spełniając wymogi banków. Świetne programy rabatowe przygotowały również dwie największe firmy zajmujące się technologiami płatniczymi: Visa (Visa Oferty) oraz MasterCard. Dziś prześwietlę program tej drugiej firmy, a mianowicie Mastercard Priceless Specials!

Mastercard Priceless Specials – co to takiego?

Mastercard Priceless Specials to specjalny program lojalnościowy dla posiadaczy kart płatniczych z logo Mastercard lub Maestro. Jego organizatorem jest MasterCard Europe SA.

Kto może przystąpić do programu?

Możesz zarejestrować się w programie przygotowanym przez MasterCard, jeśli:

 • jesteś pełnoletni,
 • jesteś osobą fizyczną i masz kartę MasterCard lub Maestro wydaną do rachunku osobistego,
 • jesteś przedsiębiorcą i masz biznesową kartę MasterCard lub Maestro wydaną do rachunku firmowego,
 • jesteś klientem banku biorącego udział w programie (tabela poniżej).

Jakie banki biorą udział w programie Mastercard Priceless Specials?

Banki biorące udział w programie Mastercard Priceless Specials
Klienci indywidualniKlienci firmowi
Alior BankAlior Bank
Bank BPSBank BPS
BOŚ BankGetin Bank
Citi Handlowy
Getin Bank
Lion’s Bank
mBank
Noble Bank
PKO Bank Polski
Santander Bank Polska
T-Mobile Usługi Bankowe

Jakie karty biorą udział w programie Mastercard Priceless Specials?

Jak już wspomniałam powyżej, w programie biorą udział karty, których operatorem jest MasterCard. Mogą to być karty z logo zarówno MasterCard, jak i Maestro. Dużym ograniczeniem jest konieczność posiadania karty wydanej przez jeden z banków współpracujących z tym programem. Dla klientów indywidualnych dostępnych jest 13 banków, a dla firmowych – tylko 3.

Mastercard Priceless

Maestro

Źródło: mastercard.pl

Rejestracja w programie Mastercard Priceless Specials

Dołączenie do programu zajmie Ci tylko kilka minut. Co musisz zrobić? Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami.

 1. Zapisz się do programu Mastercard Priceless Specials. Wejdź na stronę programu
  oraz:

 2. Utwórz konto w programie Priceless Specials.
  Jeśli wyrazisz zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną, to będziesz otrzymywał mejlowo informacje o ofertach specjalnych.
 3. Zarejestruj swoją kartę w programie.
  W odpowiednim polu wpisz numer karty, datę ważności oraz kod CVC

Gotowe!

Jak płacić, by odbierać nagrody w programie?

Nie musisz robić żadnych dodatkowych ani skomplikowanych czynności, by korzystać z programu. Wystarczy, że będziesz płacił swoją zarejestrowaną w programie kartą MasterCard lub Maestro u partnerów programu. Możesz płacić zarówno stacjonarnie, jak i online. Za każdą transakcję otrzymasz punkty, które możesz wymienić na nagrody. Pula partnerów i kategorie nagród są różnorodne, dlatego z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Twoim jedynym zadaniem jest płacić bezgotówkowo kartą biorącą udział w programie i zdobywać cenne punkty.

W katalogu partnerów znajduje się kilkanaście kategorii produktowych. Możesz więc zyskać punkty, robiąc zakupy z różnorodnych dziedzin w setkach sklepów i punktów usługowych:

 • dom – np. Home&You, RTV Euro AGD, Homla,
 • dzieci – np. sklep online Pakamera, empik,
 • elektronika – np. iSpot, Time Trend,
 • gastronomia – np. restauracja Bobby Burger, Telepizza, sklep Chocolissimo,
 • obuwie i dodatki – np. Gino Rossi, New Balance, Wojas,
 • odzież – np. Decathlon, Mohito, Orsay,
 • paliwo – Circle K,
 • podróże – np. mytaxi, BlaBlaCar,
 • rozrywka – np. Hard Rock Cafe, Cinema City,
 • sport – np. Ski Team, ForPro,
 • uroda – np. Douglas, L’Occitane,
 • usługi – np. PocztaKwiatowa.pl, Inspire,
 • zakupy internetowe – np. eastend.pl, merlin.pl, W.Kruk,
 • zakupy spożywcze – np. Carrefour,
 • zdrowie – np. LuxMed, Ce-Ce.

W programie brane są pod uwagę tylko transakcje dokonane na terytorium Polski!

Master Card

Źródło: mastercard.pl

Świetną opcją do dokonywania płatności i zdobywania punktów w programie jest założenie darmowej karty kredytowej Citi Simplicity wydawanej przez bank Citi Handlowy. Karta Citi Simplicity jest jedną z najtańszych kredytówek na polskim rynku. Bank nie pobiera opłat za jej wydanie i użytkowanie, a przy tym daje aż 56 dni na spłatę zadłużenia. Możesz ją założyć online, wypełniając formularz na naszej stronie i za jej pomocą zrobić wymarzone zakupy.

Ile punktów można dostać za zakupy?

Zdobyte punkty możesz wymieniać na nagrody dostępne w katalogu nagród. Liczba punktów zależy od tego, na jaką kwotę oraz u jakiego partnera dokonałeś zakupów, za które zapłaciłeś bezgotówkowo kartą MasterCard lub Maestro. Przykładowo, robiąc zakupy w sklepie meblowym Black Red White lub w Cinema City, otrzymasz 8 punktów za każde wydane 5 zł, a tankując pojazd na stacji Circle K, otrzymasz na swoje konto 2 punkty za każde wydane 5 zł.

Jak wymieniać punkty na nagrody?

Stan konta: jeśli chcesz sprawdzić, ile punktów udało Ci się już zebrać, to zaloguj się na stronę programu lub do aplikacji mobilnej.

Wymiana punktów na nagrodę: po zalogowaniu na swoje konto programu Mastercard Priceless Specials przejdź do katalogu nagród i wybierz interesującą Cię nagrodę. Możesz to zrobić za pośrednictwem strony internetowej, aplikacji mobilnej lub kontaktując się z Centrum Programu. Jeśli dysponujesz odpowiednią liczbą punktów, kliknij na wybraną nagrodę i potwierdź chęć jej uzyskania. To tyle, co musisz zrobić!

Zgromadzone punkty mają swój okres ważności, który wynosi 3 lata od dnia przyznania punktów (liczone na ostatni dzień miesiąca). Pilnuj więc, by część nazbieranych punktów nie przepadła.

Jakie nagrody są dostępne w programie?

Katalog nagród dostępny jest na stronie programu oraz na stronie banku, którego jesteś klientem. Znajdziesz w nim kilkanaście kategorii nagród, które możesz „zakupić” za zgromadzone punkty. Są to: oferty specjalne, akcesoria domowe, akcje charytatywne, doładowania telefonu, klub dziecka, multimedia, narzędzia, sport/ rekreacja i podróże, stylowe dodatki oraz vouchery.

Dla uczestników programu MasterCard udostępnia również funkcjonalność MasterCard Pay With Reward. Dzięki temu możesz płacić punktami za zakupy online oraz stacjonarnie! Tutaj znajdziesz listę sklepów, w których możesz płacić punktami: lista sklepów akceptujących MasterCard Pay With Reward.

Nagrody są dostarczane tylko na terytorium Polski.
Nagrody nie podlegają wymianie ani zwrotom.
Nagrody są dostarczane za pośrednictwem kuriera.

Mastercard Priceless Specials – czy warto?

Jestem za tym, żeby korzystać z dostępnych programów rabatowych i promocji, a tym bardziej, jeśli nie wymagają one żadnego dodatkowego wkładu. Wystarczy, że zarejestrujesz się do programu i będziesz płacić swoją kartą z logo MasterCard lub Maestro, by zgarniać punkty. Proste, prawda? Oczywiście punkty dostaniesz za zakupy zrobione u partnerów, choć ich lista jest naprawdę długa! Z pewnością znajdziesz coś dla siebie i swoich bliskich. Musisz jednak pamiętać o terminie ważności punktów, by nie przepadły.

Czy korzystasz z tego programu? Jesteś zadowolony z nagród?

Data zakończenia promocji:

Ważna do odwołania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *