• Karty

Visa Oferty – jak zyskać zwrot za płatności kartą?

Jesteś posiadaczem karty z logo Visa? Świetnie! Wystarczy, że zarejestrujesz się w programie Visa Oferty, by korzystać ze świetnych rabatów i promocji zupełnie za darmo! Jak to zrobić? Co możesz zyskać? Jakie karty biorą udział w programie? Sprawdź!

Data zakończenia promocji:

Ważna do odwołania

Visa, tuż obok MasterCard, to jedna z najbardziej znanych na świecie firm zajmujących się technologiami płatniczymi. Swoim klientom oferuje dołączenie do atrakcyjnego programu, w którym można odzyskać część środków wydanych kartą. Jak to działa?

Visa Oferty – co to takiego?

Program Visa Oferty wystartował w Polsce w 2015 roku. Jest to program typu moneyback, dzięki któremu aktywni użytkownicy kart Visa mogą otrzymać zwrot części środków wydanych na zakupy w wybranych sklepach. Sporą zaletą takiej promocji jest to, że wystarczy jednorazowa rejestracja, by karta brała udział w co rusz pojawiających się akcjach rabatowych, co pozwala na oszczędność czasu i swobodne korzystanie z dostępnych ofert.

Kto może przystąpić do programu?

Do programu Visa Oferty możesz przystąpić, jeśli spełnisz warunki określone w regulaminie. Nie są one wygórowane, więc warto, byś dowiedział się o szczegółach programu i do niego przystąpił. Możesz się zarejestrować, jeśli:

 • masz ukończone 18 lat,
 • jesteś rezydentem polskim,
 • masz kartę Visa.

Jakie karty biorą udział w programie Visa Oferty?

Dobra wiadomość jest taka, że możesz dołączyć do programu bez względu na to, w jakim banku masz swoje konto osobiste wraz z kartą. Wystarczy, że dysponujesz kartą debetową lub kredytową Visa wydaną w Polsce i jest ona przypisana do Twojego rachunku osobistego prowadzonego w polskich złotych w jednym z banków działających na polskim rynku. Co więcej, możesz zarejestrować nawet pięć swoich kart płatniczych Visa, dzięki czemu będziesz mógł odzyskiwać wydane środki kilkukrotnie!

A jakie karty są wykluczone z usługi Visa Oferty? Otóż nie możesz zarejestrować swojej karty firmowej, służbowej oraz pre-paid (karty przedpłaconej), ponieważ nie wymaga ona posiadania rachunku bankowego.

Za zakupy i usługi możesz również płacić Apple Pay lub Google Pay, pod warunkiem że masz do nich podpiętą kartę Visa! W programie nie biorą udziału płatności dokonane za pomocą portfela elektronicznego Visa Checkout.

Rejestracja w programie Visa Oferty

Dołączenie do programu Visa Oferty jest dziecinnie proste. Jeśli jesteś pełnoletnim posiadaczem karty Visa przypisanej do rachunku bankowego, to uważam, że powinieneś przeznaczyć kilka minut na rejestrację, by cieszyć się w przyszłości zwrotem gotówki. Jak to zrobić?

 1. Wejdź na stronę visaoferty.pl lub pobierz aplikację mobilną Visa Oferty* i kliknij w pole Zarejestruj się.
 2. Wpisz swój adres e-mail, z którego korzystasz.
 3. Zaloguj się na swoją skrzynkę e-mail i kliknij w link aktywacyjny.
 4. Utwórz hasło do swojego konta Visa Oferty.
  Hasło musi zawierać minimum: jedną cyfrę, jedną małą literę, jedną dużą literę, osiem znaków.
 5. Wpisz numer Twojej karty Visa.
 6. Zaznacz swoją lokalizację, by móc dopasowywać oferty do miejsca Twojego pobytu.
 7. Zaznacz punkt powiadamiający o zapoznaniu się z regulaminem i polityką prywatności.

Twoje konto zostało utworzone!
*Aplikację mobilną możesz pobrać ze sklepu Google Play (dla urządzeń z Androidem) lub App Store (dla urządzeń z systemem iOS).

Visa oferty

Źródło: własne

Visa Oferty – jak sprawdzać aktualne promocje?

Rejestrując się w systemie, możesz zaznaczyć opcje powiadomień o najnowszych ofertach w Twojej okolicy. Dzięki temu regularnie będziesz otrzymywał wiadomości e-mail informujący o bieżących akcjach moneyback. Wszelkie oferty możesz sprawdzać po zalogowaniu na stronę internetową visaoferty.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Przy każdej ofercie znajdziesz: nazwę sklepu lub usługi, dokładną czynność, jaką musisz wykonać, by skorzystać ze zwrotu środków, informację o tym, ile możesz zyskać, limit zwrotów na konto oraz czas i miejsce trwania oferty. Poniżej znajdziesz przykładowe promocje, które ukazały się po zalogowaniu na moje konto.

visaoferty.pl

Źródło: własne

Jak płacić, by korzystać ze zniżek Visa Oferty?

Korzystanie z programu Visa Oferty to czysta przyjemność. Nie potrzebujesz żadnych kodów rabatowych, voucherów, kart czy linków promocyjnych. Rabaty są aktywowane podczas płatności kartą, zarówno online, jak i w sklepach stacjonarnych! Otrzymujesz zwrot, płacąc zarejestrowaną kartą Visa. Zwrot części środków otrzymasz pod warunkiem, że dany sklep, restauracja czy punkt usługowy bierze udział w promocji i ma aktualną promocję.

Kwota zwrotu za jednorazową transakcję nie może przekroczyć 760 zł. Dlaczego? Kwota ta jest wolna od podatku, dzięki czemu nie będziesz musiał pokryć żadnych kosztów dodatkowych. Sprawdź szczegóły: podatek od wygranej – ile wynosi?

visaoferty.pl

Źródło: visaoferty.pl

Kiedy otrzymasz zwrot z programu Visa Oferty?

I tutaj mam dla Ciebie kolejną dobrą informację – zwrot części płatności zostanie dokonany na Twoją kartę Visa w ciągu pięciu dni roboczych od dokonania transakcji! To naprawdę szybko, powiem Ci nawet, że to najszybszy moneyback dostępny na rynku.

visaoferty.pl

Źródło: własne

I jak Ci się podoba program przygotowany przez Visę? Moim zdaniem to naprawdę dobra opcja! Płacisz i zyskujesz zwrot części środków – kto by tak nie chciał, prawda? Dlatego, jeśli jesteś właścicielem karty z logo Visa, zarejestruj się w programie i ciesz się ciekawymi bonusami!

Data zakończenia promocji:

Ważna do odwołania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *