Okiem eksperta na finanse osobiste
Okiem eksperta na finanse osobiste

200 zł do IKEA z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas

Urządzasz właśnie mieszkanie albo zmieniasz jego wystrój, a może po prostu lubisz robić zakupy w IKEA? Jeśli tak, to skorzystaj z promocji BGŻ BNP Paribas. Złóż wniosek o kartę kredytową i odbierz bon na zakupy w IKEA.
200 zł do IKEA z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas

Do 18 listopada 2018 roku lub do wyczerpania puli nagród (4 000) możesz wziąć udział w promocji „200 zł na zakupy w sklepach IKEA z kartą kredytową” organizowanej przez BGŻ BNP Paribas. Premią jest 200 zł na zakupy w sklepach IKEA. Warunki do spełnienia są łatwe. Trzeba złożyć wniosek o kartę kredytową MasterCard Standard lub Gold i aktywnie korzystać z niej przez dwa miesiące.

A to nie wszystko! Dodatkowo w ramach programu lojalnościowego „mamBonus” możesz otrzymać na start 5 000 punktów.

 

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja „200 zł na zakupy w sklepach IKEA z kartą kredytową” BGŻ BNP Paribas skierowana jest do osób, które:

 • ukończyły 18 lat,
 • mają pełną zdolność do czynności prawnych,
 • przez 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o kartę kredytową nie były posiadaczami kredytówki Banku BGŻ BNP Paribas SA.

UWAGA: Pamiętaj, aby wnioskować o kartę kredytową musisz spełniać również kryteria dochodowe.

 

Karty kredytowe BGŻ BNP Paribas – parametry

Bank nie wymusza na Tobie założenia jednej, konkretnej karty kredytowej widniejącej w jego ofercie. Do wyboru masz dwie, a mianowicie: MasterCard Standard lub Gold. Polecam Ci tę pierwszą. Dlaczego? Powodów jest kilka.

Karta MasterCard Standard – parametry

 • okres bezodsetkowy wynosi nawet 56 dni,
 • program „mamBonus” pozwala na korzystanie z atrakcyjnych zniżek na całym świecie i zbieranie punktów, które można wymieniać później na nagrody,
 • spłacenie zadłużenia w okresie bezodsetkowym pozwoli Ci uniknąć odsetek – oddasz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś.

Karta MasterCard Standard – opłaty

 • 0 zł – wydanie karty,
 • 0 zł/ 72 zł – opłata roczna za kartę,

Nic nie zapłacisz za użytkowanie karty przez pierwszy rok, jeśli spełnisz prosty warunek: w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych wykonasz płatności na łączną kwotę min. 500 zł.

 • 0 zł – prowizja za transakcję bezgotówkową,
 • 4,90 proc., min. 10 zł – prowizja za transakcję gotówkową.

Reprezentatywny przykład dla karty kredytowej MasterCard Standard:

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 14,29%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) – 4000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty – 4280,05 zł, oprocentowanie zmienne –10%, całkowity koszt kredytu – 280,05 zł (w tym: odsetki 208,05 zł, miesięczna opłata za kartę 6 zł), 11 miesięcznych rat równych w wysokości po 356,63 zł, 12 rata w wysokości 357,12 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 06.08.2018 r.

Jeśli nie korzystałeś z karty kredytowej, to warto żebyś zapoznał się szerzej z jej działaniem. Niezbędne informacje znajdziesz w naszym poradniku o kartach kredytowych.

 

Co zrobić, żeby skorzystać promocji?

Jak pisałam we wstępie, warunki do spełnienia promocji „200 zł na zakupy w sklepach IKEA z kartą kredytową” są proste, a cały proces zamyka się w trzech krokach! Szczegóły poniżej.

 1. Do 18 listopada zarejestruj się w promocji, wypełniając formularz rejestracyjny. Pamiętaj, by zaznaczyć dwie zgody:
 • na przetwarzanie danych osobowych przez bank,
 • na przesyłanie informacji handlowej drogą elektroniczną.
 1. Czekaj na telefon od konsultanta – w ciągu kilku dni oddzwoni do Ciebie pracownik banku, aby dokończyć złożenie wniosku o kartę kredytową.
 2. Aktywnie korzystaj z karty, w każdym z 2 miesięcy kalendarzowych od rejestracji wykonaj:
 • płatności kartą na łączną kwotę 2 000 zł lub wypłać z bankomatu 2 000 zł.

Radzę skorzystać z tego pierwszego sposobu na spełnienie warunków promocji. Za płatności bezgotówkowe kartą bank nie pobiera dodatkowych opłat, zaś za wypłatę gotówki z bankomatów jest pobierana prowizja:

 • 3,50 zł za wypłatę z bankomatów BGŻ BNP Paribas,
 • 4,9%, min. 10 zł za wypłatę z pozostałych bankomatów.

NAGRODA:

Karty podarunkowe IKEA o wartości 200 zł zostaną przesłane nie później niż do 20 lutego 2019 roku listem poleconym na adres, który podałeś w formularzu.

Załóż kartę kredytową w promocji

 

Zasady i czas trwania promocji

 1. Promocja „200 zł na zakupy w sklepach IKEA z kartą kredytową” skierowana jest do klientów, którzy przez 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o kartę kredytową nie byli posiadaczami kredytówki Banku BGŻ BNP Paribas SA.
 2. By wziąć udział w promocji, trzeba złożyć do 18 listopada 2018 roku lub do wyczerpania puli 4 000 kart podarunkowych wniosek o kartę kredytową MasterCard Standard lub Gold BGŻ BNP Paribas.
 3. By otrzymać nagrodę, trzeba w okresie dwóch miesięcy od otrzymania karty wykonać płatności kartą na łączną kwotę 2 000 zł lub wypłacić z bankomatu kwotę min. 2 000 zł.
 4. Nagroda – karty podarunkowe IKEA o wartości 200 zł – zostaną przesłane nie później niż do 20 lutego 2019 roku listem poleconym.

 

Opinia o promocji

200 zł na zakupy w IKEA to całkiem dobry bonus. Spodobać powinien się zwłaszcza tym, którzy regularnie korzystają z kredytówek. Niestety, aby otrzymać premię, trzeba się wykazać sporą aktywnością – wykonać w dwóch kolejnych miesiącach płatności na kwotę aż 2 000 zł. Jeśli to dla Ciebie nie problem, to możesz śmiało składać wniosek. Co więcej, po spełnieniu warunków promocji i spłacaniu karty w okresie bezodsetkowym nic nie zapłacisz za użytkowanie karty!

 

Czy ten artykuł był pomocny?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *