Blog finansowy o oszczędzaniu, wydawaniu i zarabianiu pieniędzy
Blog finansowy o oszczędzaniu, wydawaniu i zarabianiu pieniędzy

Do 350 zł na zakupy na stacjach Circle K z kartą Citi Simplicity!

Chcesz zyskać 350 zł na zakupy na stacjach Circle K! Wnioskuj o najlepszą kartę kredytową na rynku Citi Simplicity i zarejestruj się w programie Priceless Specials! Szczegóły poniżej!
Do 350 zł na zakupy na stacjach Circle K z kartą Citi Simplicity!

Citibank po raz kolejny daje bonusy wnioskującym o swoją najlepszą kartę kredytową. Tym razem za wyrobienie i korzystanie z karty Citi Simplicity zyskuje się dostęp do programu Priceless Specials, w ramach którego możesz zyskać voucher o wartości 350 zł na zakupy na stacjach Circle K lub u innych partnerów programu! Zainteresowany? Nie zwlekaj! Z promocji możesz skorzystać tylko do 14 maja 2019 r.

Poniżej wyjaśniam, co trzeba zrobić, by skorzystać z promocji!

Kto może skorzystać z promocji Citibanku?

Z promocji mogą skorzystać:

 • tylko nowi klienci, czyli tacy, którzy nie mają żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1 stycznia 2016 roku; posiadanie ROR-u czy innego produktu w Citibanku nie wyklucza z udziału w promocji,
 • osoby, które mają pełną zdolność do czynności prawnych,
 • osoby fizyczne, które mają min. 18 lat, dochód netto min. 1 200 zł i są zatrudnione w danej firmie od min. 3 miesięcy,
 • osoby prowadzące działalność, które mają min. 25 lat i prowadzą ją min. 2 lata,
 • osoby, które nie są obywatelami lub rezydentami podatkowymi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Jeśli spełnia się te warunki, to wystarczy złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity. Poniżej znajdziesz informacje o opłatach, jakie wiążą się z ich użytkowaniem.

Złóż wniosek w promocji

Citi Simplicity – parametry

Karta kredytowa Citi Simplicity to jedna z najtańszych kredytówek na rynku. Bank nie pobiera opłat za jej wydanie i użytkowanie, a przy tym daje aż 56 dni na spłatę zadłużenia. Przyznasz, że to korzystne warunki? Poniżej znajdziesz szczegółowe parametry tego produktu, a jeśli nie korzystałeś jeszcze z karty kredytowej, to zachęcam Cię do zapoznania się szerzej z jej działaniem. Niezbędne informacje znajdziesz w naszym poradniku o kartach kredytowych.

 • 0 zł – opłata za wydanie karty,
 • 0 zł – opłata roczna za użytkowanie karty,
 • 0 zł – opłata za płatności kartą,
 • 6%, min. 10 zł – wypłata gotówki w bankomatach krajowych i zagranicznych,
 • 6% wartości transakcji, nie mniej niż 10 zł – prowizja pobierana w przypadku transakcji gotówkowych,
 • 3,50% – wysokość spłaty minimalnej,
 • 56 dni – długość okresu bezodsetkowego,
 • RRSO – 10,47%*.

*Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 13000 zł, całkowita kwota do zapłaty 13714,88 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 714,88 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej kartą główną 0 zł, odsetki 714,88 zł), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1142,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/12/2018 na reprezentatywnym przykładzie.

Co należy zrobić, by skorzystać z promocji Citibanku?

 1. Do 14 maja 2019 r. złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity.
  Wypełniając formularz, wyraź dwie zgody marketingowe:

  • na przetwarzanie Twoich danych osobowych,
  • na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym.
 2. Dostarcz do Citibanku dokument potwierdzający Twoje źródło dochodów, m.in. dokument dochodowy, na podstawie którego bank określi Twoją zdolność kredytową.
 3. Podpisz umowę o wydanie i prowadzenie karty kredytowej.
 4. Zaloguj się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online.
 5. Zarejestruj się do programu programu Priceless Specials.
 6. Płać kartą Citi Simplicity na kwotę min. 500 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące, a za każdy otrzymasz 7000 punktów = w sumie nawet 21 000 punktów.
 7. Wymieniaj zebrane punkty na atrakcyjne nagrody i vouchery!

Złóż wniosek o kartę w promocji

NAGRODA: Jeśli spełnisz warunki określone w podpunkcie 6., otrzymasz łącznie 21 000 punktów. Nagroda będzie przekazywana w trzech częściach: po 7 000 punktów miesięcznie.

O przyznaniu części nagrody za dany miesiąc zostaniesz powiadomiony poprzez wysłanie wiadomości w serwisie Citibank Online, a punkty na koncie pojawią się nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki, tzn. jeśli spełnisz warunki w maju, czerwcu i lipcu, to punkty pojawią się na Twoim koncie do końca czerwca, lipca i sierpnia.

Zasady i czas trwania promocji

 1. Do promocji można przystąpić do 14 maja 2019 roku.
 2. Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy od 1 stycznia 2016 r. nie mieli karty kredytowej Citibanku.
 3. Warunkiem przystąpienia do promocji jest złożenie wniosku i podpisanie umowy o kartę kredytową Citi Simplicity.
 4. Maksymalnie można otrzymać 21 000 punktów w programie Priceless Specials, które można wymienić na voucher o wartości 350 zł na zakupy na stacjach Circle K lub u innych partnerów programu.

Citibank wie, jak przyciągać nowych klientów. Nie dość, że ma w swojej ofercie jedną z najtańszych na rynku kart kredytowych Citi Simplicity, to ciągle przygotowuje dla wnioskujących o nią promocje. Obecna skierowana jest do taka naprawdę do wszystkich, bo komu nie przydałoby się dodatkowe 350 zł na zakupy?

Złóż wniosek

Wszystkich, którzy chcą mieć w portfelu kartę kredytową, polecam Citi Simplicity i liczne wiążące się z nią programy rabatowe!

Przydatne dokumenty:

Czy ten artykuł był pomocny?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *