• Konta

250 zł premii od BNP Paribas za założenie Konta Otwartego na Ciebie

BNP Paribas przygotował kolejną promocję Konta Otwartego na Ciebie. Tym razem za spełnienie prostych warunków możesz otrzymać 250 zł? Co należy zrobić, aby zdobyć premię i kto może wziąć udział w promocji? Szczegóły poniżej.

Data zakończenia promocji:

Zakończona 63 dni temu

Premia na zimę to najnowsza promocja Konta Otwartego na Ciebie. Do zdobycia jest 250 zł premii od BNP Paribas. Jeśli więc szukasz darmowego rachunku, a przy okazji chcesz zyskać dodatkowe środki dla siebie, to ta promocja może Ci się spodobać. 

Wnioski o konto można składać do 20 grudnia 2019 r. Ale uwaga, warto się spieszyć, ponieważ promocja jest limitowana – przyjętych zostanie tylko 3 000 pierwszych rejestracji. 

Kto może otworzyć Konto Otwarte na Ciebie w promocji?

Możesz skorzystać z najnowszej promocji, jeśli:

 • jesteś osobą pełnoletnią,
 • od minimum 9 miesięcy nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas.

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

Konto Otwarte na Ciebie to całkowicie darmowy rachunek. Możesz wybrać do niego jedną z trzech kart: Kartę Otwartą na Dzisiaj, Kartę Otwartą na eŚwiat oraz Kartę Otwartą na Świat. Najtańsza jest pierwsza z nich. Jeśli chcesz się zapoznać z parametrami każdej z kart dokładniej, zerknij na szczegółową analizę rachunku i kart debetowych BNP Paribas: Konto Otwarte na Ciebie – analiza.

Oto wybrane opłaty za prowadzenie i użytkowanie Konta Otwartego na Ciebie:

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • 0/3/6/10 zł – miesięczna opłata za obsługę karty do konta,

Wysokość opłaty zależy od karty, którą wybierzesz. Opłat możesz uniknąć jedynie w przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj – wystarczy, że wykonasz 1 płatność bezgotówkową w miesiącu lub masz mniej niż 26 lat. Jeśli nie spełnisz któregoś z tych warunków, zapłacisz 3 zł. Wybierając Kartę Otwartą na eŚwiat zapłacisz 6 zł, a za Kartę Otwartą na Świat – 10 zł

 • 0 zł – wpłata gotówki we wpłatomacie na terenie banków BNP Paribas,
 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash w Polsce,
 • 0/5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce,

Dla posiadaczy Karty Otwartej na eŚwiat oraz Karty Otwartej na Świat – 0 zł dla posiadaczy Karty Otwartej na Dzisiaj – 5 zł.

 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów Grupy BNP Paribas i w ramach Global Alliance za granicą,
 • 0 zł – przelewy internetowe.

Nagroda w promocji

Nagrodą w promocji jest premia pieniężna, której wysokość może wynieść nawet 250 zł. Wystarczy w styczniu i lutym wykonać po 4 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej (Pl@net, GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile) oraz  w każdym z miesięcy zapewnić wpływy na konto w wysokości min. 1 000 zł. 250 zł premii od BNP Paribas zostanie wypłacone w dwóch turach. Pierwszą część – 125 zł – otrzymasz do 29 lutego 2020 r., natomiast drugą część nagrody – również 125 zł – dostaniesz do 31 marca 2020 r.

Co należy zrobić, by skorzystać z promocji BNP Paribas?

 1. Do 20 grudnia 2019 r.
 • zarejestruj się w promocji – korzystając z linka otrzymanego po rejestracji, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową.

Pamiętaj! Liczba promocyjnych wniosków jest ograniczona i wynosi 3 000 sztuk!

 1. Najpóźniej do 7 stycznia 2020 r.: zawrzyj umowę o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej.

Pamiętaj o aktywowaniu karty, poprzez nadanie numeru PIN!

 1. W okresie od stycznia do lutego 2020 r. spełnij następujące warunki banku:
 • w każdym z miesięcy wykonaj po m.in. 4 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej (Pl@net, GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile)
 • w każdym z miesięcy zapewnij wpływy na konto w wysokości min. 1 000 zł.

Za spełnienie tych warunków w styczniu otrzymasz 125 zł i lutym – również 125 zł.

 Uwaga! Nagrodę za luty otrzymasz tylko jeśli wcześniej zrealizujesz warunki za styczeń.

Zasady i czas trwania promocji

 1. Udział w promocji możliwy jest do 20 grudnia 2019 r. lub do osiągnięcia puli 3 000 rejestracji.
 2. Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy nie mieli konta osobistego w BNP Paribas od min. 9 miesięcy.
 3. Warunkiem przystąpienia do promocji jest zarejestrowanie się i złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną Kartą.
 4. Nagrodą w promocji są dwie premie gotówkowe, których łączna wartość to 250 zł (125 zł i 125 zł).
 5. Warunkiem otrzymania nagród jest:
 • zarejestrowanie się w promocji w wyznaczonym terminie i najpóźniej do 7 stycznia 2020 r.  zawarcie umowy z Bankiem o założenie Konta Otwartego na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową;
 • wykonanie: w styczniu i lutym 2020 r. po min. 4 przelewy elektroniczne oraz w każdym z miesięcy zapewnienie wpływu na konto w kwocie min. 1 000 zł – za spełnienie tych warunków otrzymasz 2 premie po 125 zł, których łączna wartość wynosi 250 zł. 

Opinie o promocji BNP Paribas

Premia na zimę to kolejna promocja od BNP Paribas. Kwota do zdobycia jest niższa niż we wcześniejszych promocjach Konta Otwartego na Ciebie, ale warunki do spełnienia są naprawdę proste. Jest to dobra okazja do zyskania dodatkowych 250 zł. Jeśli więc akurat szukasz darmowego konta do codziennego korzystania, albo chciałbyś zacząć zarabiać na promocjach bankowych (polecamy nasz poradnik na ten temat) to ta promocja jest jak najbardziej dla Ciebie. 

Regulamin promocji

Data zakończenia promocji:

Zakończona 63 dni temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *