• Konta

Zyskaj nawet 680 zł w ciągu roku z Kontem Jakie Chcę od Santander BP!

Santander Bank Polska po raz kolejny zachęca do otwarcia rachunku Konto Jakie Chcę, oferując w zamian aż 4 nagrody! Jakie? Czy warto otworzyć to konto? Sprawdź!

Data zakończenia promocji:

Zakończona 302 dni temu

Voucher do Biedronki o wartości 150 zł za otwarcie Konta Jakie Chcę  i spełnienie kilku banalnie prostych warunków, 150 zł za przeniesienie wynagrodzenia i aktywność na koncie, do 300 zł zwrotu rocznie za rachunki. A do tego możesz jeszcze zgarnąć 80 zł za polecenie komuś konta i nawet 2,7% na koncie oszczędnościowym! A to wszystko za otwarcie Konta Jakie Chcę – taniego, wielofunkcyjnego rachunku, który można modyfikować według własnych potrzeb!

Kto może skorzystać z promocji Santander Banku Polska?

O Konto Jakie Chcę w ramach promocji możesz wnioskować, jeśli:

 • masz min. 18 lat,
 • masz pełną zdolność do czynności prawnych,
 • jesteś nowym klientem, czyli od 1 lipca 2018 r. aż do dnia otwarcia konta w promocji nie miałeś żadnego rachunku osobistego w złotych w Santander Banku Polska (wcześniej BZ WBK).

Otwórz konto Jakie Chcę w promocji

Konto Jakie Chce – parametry

Konto Jakie Chcę to tani rachunek, który można dopasować do własnych potrzeb. Nic nie płaci się za jego otwarcie i prowadzenie. Za kartę bank pobierze 3 zł miesięcznie, chyba że wybierzesz opcję z opłatą 5 zł, możliwą do uniknięcia dzięki wykonaniu 5 transakcji w miesiącu. Korzystanie z bankomatów Santandera jest bezpłatne, za wypłatę z obcego bankomatu zapłacisz 5 zł. Istnieje jednak możliwość wykupienia miesięcznego pakietu darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce, który kosztuje 7 zł.

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • 0 zł/3 zł/5 zł – miesięczna opłata za Kartę Dopasowaną VISA lub Kartę Dopasowaną MasterCard,

Sam wybierasz sposób rozliczenia za kartę. Nic nie zapłacisz, jeśli  wykonasz min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą – w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł. Zapłacisz 3 zł, jeśli zdecydujesz się na stałą miesięczną opłatę.

 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów sieci Santander Bank Polska,
 • 0 zł/5 zł/7 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

Nic nie zapłacisz, jeśli masz mniej niż 26 lat lub wykupisz abonament za 7 zł miesięcznie. Zapłacisz 5 zł za każdą wypłatę, mając więcej niż 26 lat.

 • 0 zł – wypłata BLIK w bankomatach innych sieci,
 • 0 zł – przelew wewnętrzny i zewnętrzny online,
 • 0 zł – przelew wewnętrzny i zewnętrzny online.

Jeśli jesteś zainteresowany otwarciem tego konta i chciałbyś poznać więcej szczegółów, to zajrzyj do naszej analizy Konta Jakie Chcę.

Co zrobić, żeby otrzymać voucher do Biedronki o wartości 150 zł?

Żeby otrzymać 150 zł w postaci vouchera do Biedronki:

 1. Do 31 sierpnia 2019 r. zarejestruj się w promocji i złóż wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową i z kartą dostępem do bankowości elektronicznej.
 2. Do 15 września podpisz umowę o Konto Jakie Chcę  otrzymasz za to pierwszy voucher do Biedronki o wartości 50 zł.
 3. W ciągu 30 dni od aktywacji konta, maksymalnie do 15 października 2019 r., wykaż się aktywnością, tzn.  dopilnuj, aby na konto wpłynęło min. 1 000 zł i wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych karta – otrzymasz za to drugi voucher do Biedronki o wartości 100 zł.

UWAGA: Oba vouchery otrzymasz najpóźniej do 31 października 2019 r. Otrzymasz je w postaci elektronicznej na adres e-mail, który podałeś we wniosku. Będziesz je mógł wykorzystać w Biedronce do 31 lipca 2020 r.

Co zrobić, żeby skorzystać z promocji 150 zł premii za przeniesienie wynagrodzenia?

Żeby otrzymać 150 zł premii za przeniesienie wynagrodzenia:

 1. Do 31 lipca 2019 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z Kartą Dopasowaną i dostępem do bankowości elektronicznej.
  We wniosku musisz podać swój numer telefonu i adres e-mail, wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i kontakt drogą elektroniczną, a także nie wyrażać sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych.
 2. W miesiącu, w którym podpiszesz umowę, złóż dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na nowo otwarte konto.
  Możesz to zrobić za pośrednictwem infolinii banku lub w serwisie transakcyjnym.
 3. Przez trzy miesiące po złożeniu dyspozycji:
  dopilnuj, żeby na konto wpłynęło jednorazowo 1 000 zł wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski,
  zapłać minimum 5 razy kartą w sklepie stacjonarnym.

Skorzystaj z promocji

Case study:

Jeśli wniosek o konto złożysz w maju, w czerwcu podpiszesz umowę i złożysz dyspozycję przeniesienia wynagrodzenia, w lipcu, sierpniu i we wrześniu zapewnisz przelew wynagrodzenia, to premię otrzymasz w październiku.

Co zrobić, żeby skorzystać z promocji do 300 zł zwrotu za rachunki?

W tej promocji możesz uzyskać 1% zwrotu opłat za media, czyli gaz, energię elektryczną i usługi telekomunikacyjne – telewizję, telefon (także komórkowy) i internet. W ciągu miesiąca możesz otrzymać maksymalnie 25 zł zwrotu, co w ciągu roku daje 300 zł.

 1. Okaż fakturę, za którą chcesz otrzymywać zwrot, zrób to w banku lub dodaj do bankowości elektronicznej: Santander online → Twoje produkty → Konto Jakie Chcę – Usługi → Zwroty za rachunki → Zgłoszeni dostawcy i dodaj dostawcę.
 2.  Zaczekaj na zaakceptowanie wprowadzonych przez Ciebie danych – potrwa to ok. 1-2 dni roboczych.
 3. Zapłać za rachunek przelewem z Konta Jakie Chcę.
 4. Premia za dany miesiąc trafi na Twoje konto do 7. dnia następnego miesiąca kalendarzowego.

Faktura, za którą chcesz otrzymać zwrot, musi być wystawiona na Twoje imię i nazwisko. Jeśli z jednego rachunku płacisz kilka faktur, to naliczy premię tylko od jednej:

 • jeśli płacisz za wszystkie usługi albo tylko za gaz i prąd, albo za gaz i usługi telekomunikacyjne, to zwrot zostanie naliczony za płatność za gaz;
 • jeśli płacisz za energię i usługi telekomunikacyjne, to zwrot zostanie przyznany za płatności za energię elektryczną.

UWAGA: Zwrot naliczany jest tylko od usług, które nie są częścią czynszu. Jeśli np. opłata za gaz jest u Ciebie wliczona w comiesięczną płatność dla spółdzielni, nie możesz otrzymać z tego tytułu premii.

Otwórz konto w promocji

Co zrobić, żeby otrzymać 80 zł za polecenie konta osobistego?

Jeszcze mało Ci bonusów?! To dobrze, bo to nie koniec premii związanych z Kontem Jakie Chcę. Już jako posiadacz tego konta będziesz mógł je polecać znajomym w ramach programu poleceń „Polecam mój bank”. Każde skuteczne polecenie, czyli takie, które zakończy się podpisaniem umowy o konto, bank wynagrodzi Ci premią w wysokości 80 zł, a przy co dziesiątej skutecznej rekomendacji dorzuci jeszcze 100 zł. Jeśli chcesz poznać szczegóły tego programu, to zajrzyj do naszej analizy programu poleceń „Polecam mój Bank”

Zasady i czas trwania promocji

 1. Z promocji możesz skorzystać do 31 lipca 2019 r. i 31 sierpnia 2019 r.
 2. Warunkiem promocji jest złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę wraz z Kartą Dopasowaną i dostępem do bankowości elektronicznej oraz przeniesienie wynagrodzenia na to konto.
 3. W ramach promocji można otrzymać 680 zł premii.
 4. Podstawą do przyznania premii jest zapewnienie przez trzy miesiące min. 1 000 zł wpływu wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę i dokonywanie 5 transakcji kartą w miesiącu.

Opinia o promocji

680 zł to dobra premia za zwyczajne czynności, tzn. wpływ wynagrodzenia i płatności kartą. A jeśli do tego bank oferuje w zamian naprawdę tani i funkcjonalny rachunek, to warto z takiej okazji skorzystać. Zwłaszcza że w zanadrzu ma jeszcze dwie ciekawe promocje dla klientów: program poleceń z niezłą premią i do 25 zł zwrotu za rachunki w miesiącu. Trochę się tego nazbierało!

 

fot. Park Street, Unsplash

Data zakończenia promocji:

Zakończona 302 dni temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 1. konto

  Nie dam sie nabrac ,otworzylem konto jakie chce,obiecanki musialem prosic sie o pieniadze., a i tak nie wyplacili wszystkiego ,zonie rowniez . Nie dajcie sie nabrac.

  • Adriana Kokłowska

   Cześć!
   Co to była za promocja?
   Czy wszystkie warunki promocji zostały spełnione? Czy miałeś aktywne konto aż do momentu wypłaty premii?

   Pozdrawiam
   Adriana