• Karty

750 zł za polecenia oraz tablet dla Twojego znajomego w banku Citi Handlowym!

Bank Citi Handlowy wystartował z kolejną odsłoną programu poleceń. Kwota, jaką możesz zdobyć za skuteczne polecanie produktów jest naprawdę imponująca i wynosi całe 750 zł. Oczywiście wszystko zależy od Twojego zaangażowania. Osoba, której polecisz kartę kredytową również zostanie obdarowana – otrzyma od banku tablet. Jak zgarnąć te atrakcyjne nagrody? Sprawdziłam!

Data zakończenia promocji:

Zakończona 869 dni temu

Polacy niechętnie korzystają z kart kredytowych. W naszych portfelach jest blisko 5,8 mln kredytówek (dane Narodowego Banku Polskiego). Jest to zaś produkt, który wykorzystywany w prawidłowy sposób, może okazać się bardzo przydatny w wielu niespodziewanych sytuacjach, kiedy zabraknie nam gotówki. Być może sam jesteś posiadaczem i preferujesz korzystanie z karty kredytowej? Poleć ją swoim znajomym i otrzymaj nawet 750 zł! Jak to możliwe? Zasady są bardzo proste. Opisałam je poniżej.

Skutecznie poleć swoim znajomym kartę kredytową banku Citi Handlowego, a otrzymasz:
• 750 zł (polecając kartę 5 osobom; za jedno skuteczne polecenie otrzymasz 150 zł),
• osoba polecana otrzyma tablet Lenovo TAB 4 7 Essential Wifi/3G.

Kto może skorzystać z promocji banku Citi Handlowego?

Jeśli jesteś obecnym klientem banku, tzn. posiadasz kartę kredytową Citibanku, możesz wziąć udział w promocji. Wystarczy, że w dedykowanym formularzu podasz dane osoby, która również chce zakupić kartę. Jeśli założy ona kartę z Twojego polecenia, otrzymasz 150 zł.

Wnioskować o kartę kredytową Citibanku mogą osoby, które:
• pracują w oparciu o umowę, mają min. 21 lat, w obecnej firmie są zatrudnione od min. 3 miesięcy, a ich dochód wynosi min. 1 200 zł netto,
• od min. 2 lat prowadzą własną firmę oraz mają min. 25 lat,
• są emerytami lub rencistami i dysponują decyzją o przyznaniu emerytury lub renty.
Ponadto muszą być nowymi klientami banku, co oznacza, że nie mieli w banku Citi Handlowym karty kredytowej od min. 1 stycznia 2015 roku.

Zasady i czas trwania promocji banku Citi Handlowego

• Promocja trwa do 31 grudnia 2017 roku.
• Obecny klient banku, posiadający kartę kredytową Citibanku, musi skutecznie polecić kartę kredytową osobie, która nie jest klientem tego banku.
• Za każde skuteczne polecenie, tzn. osoba, której poleci produkt, założy kartę kredytową i spełni warunek banku – zaloguje się do bankowości internetowej i dokona transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 1 000 zł, osoba polecająca otrzyma 150 zł na swoją kartę kredytową.
• Osoba polecająca może polecić aż 5 osób, za co może otrzymać 750 zł.
• Osoba polecana po spełnieniu warunku banku (zalogowania do bankowości internetowej i dokonania transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 1 000 zł), otrzyma tablet Lenovo TAB 4 7 Essential.
• Nagrody zostaną wydane po miesiącu następującym po miesiącu, w którym zostały spełnione wymogi banku.
• Przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez bank Citi Handlowy.

Jeśli korzystasz z karty kredytowej Citibanku i masz w gronie swojej rodziny lub znajomych osoby, które również chciałyby mieć taki produkt, ta promocja jest zdecydowanie dla Ciebie. Za skuteczne polecenia możesz zdobyć aż 750 zł. Nowi posiadacze karty również nie zostaną smutni, bo zgarną tablet Lenovo. By stać się posiadaczem kredytówki, należy jednak mieć pozytywną historię kredytową i spełniać wymogi banku. Warto pamiętać, że to nie jest produkt dla każdego – osoby, które nie będą korzystały z karty z głową, mogą popaść w długi. Wtedy nie pomoże już nawet tablet, który otrzymają w prezencie od banku.

Karty kredytowe Citibanku – przegląd ofert

Citibank słynie ze świetnych kart kredytowych. Dlaczego? Oferuje szeroką gamę produktów, z których każdy może wybrać coś dla siebie. Bogata oferta zniżek, punkty premiowe, vouchery w zamian za korzystanie z karty… Promocji jest naprawdę wiele! Te cztery karty kredytowe z oferty banku Citi Handlowego są warte polecenia. Oto one:
World MasterCard – opłata za użytkowanie: 18 zł miesięcznie,
Citi Simplicity – brak opłaty za użytkowanie,
BP Payback Silver – opłata za użytkowanie: 8 zł miesięcznie, (BP Payback Gold – 18 zł miesięcznie),
PremierMiles – opłata za użytkowanie: 18 zł miesięcznie.
Oprocentowanie transakcji bezgotówkowych z użyciem karty wynosi 10 proc. w skali roku.
Prowizja za transakcję gotówkową przy użyciu karty wynosi 8 proc. wartości transakcji (min. 10 zł).

Co należy zrobić, by skorzystać z promocji banku Citi Handlowego?

Promocja Citibanku nie jest skomplikowana. Wystarczy, że jesteś posiadaczem jednej z kart kredytowych oferowanych przez ten bank i polecisz produkt kilku osobom. Tak to wygląda krok po kroku.

    1. Po pierwsze, wypełnij formularz na stronie Citibanku i wskaż w nim znajomego, któremu możesz polecić kartę kredytową.
    2. Po drugie, konsultant z banku zadzwoni do osoby, której poleciłeś produkt w celu weryfikacji jego danych i zebrania dokumentów potrzebnych do określenia jego zdolności kredytowej.
    3. Po trzecie, po otrzymaniu swojej nowej karty, osoba, której poleciłeś produkt, powinna zalogować się do bankowości internetowej Citibank Online lub Mobile i dokonać transakcji bezgotówkowych o łącznej wartości min. 1 000 zł. Na zrobienie tego ma czas do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarła umowę o kartę. W nagrodę osoba ta otrzyma od banku tablet Lenovo TAB 4 7 Essential o wartości ok. 400 zł.

Jeśli powyższe warunki zostaną spełnione przez osobę poleconą, otrzymasz od banku 150 zł. Kartę kredytową możesz polecić maks. 5 osobom, co da Ci łącznie 750 zł premii!

Data zakończenia promocji:

Zakończona 869 dni temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *