• Konta

Nawet 100 zł od BZ WBK za średnią 4,0 na świadectwie szkolnym!

Dobrze radzisz sobie w szkole? Jesteś uczniem podstawówki, liceum lub technikum? Ta promocja jest właśnie dla Ciebie! Jeśli w ubiegłym roku osiągnąłeś średnią ocen min. 4,0, to bank nagrodzi Cię małą premią. Kto nie chciałby dostać kieszonkowego od BZ WBK… Nic straconego! Koniecznie zapoznaj się ze szczegółami promocji.

Data zakończenia promocji:

Zakończona 627 dni temu

Ważne jest, by uczyć dzieci finansów już od najmłodszych lat. Banki oferują wiele ciekawych produktów właśnie z myślą o dzieciach i młodzieży. Tak też jest w przypadku Banku Zachodniego WBK. Konto Jakie Chcę może być produktem darmowym, a uczniowie za dobre wyniki w nauce mogą zgarnąć nawet 100 zł! Wystarczy, że będą posiadaczami tego rachunku osobistego i osiągną średnią ocen równą lub większą niż 4,0. Sprawdź szczegóły i wnioskuj o dodatkowe kieszonkowe.

Jeśli masz Konto Jakie Chcę Banku Zachodniego WBK, otrzymasz:
• 100 zł: 50 zł za świadectwo za rok szkolny 2016/2017 oraz 50 zł za świadectwo z obecnego roku szkolnego ze średnią min. 4,0.

Załóż konto online

Kto może skorzystać z promocji Banku Zachodniego WBK?

Do promocji możesz przystąpić, jeśli należysz do osób w wieku od 13 do 20 lat. Musisz być uczniem szkoły podstawowej, technikum lub liceum i mieć ważne świadectwo z roku szkolnego 2016/2017, na którym widnieje średnia ocen min. 4,0. Ponadto musisz być posiadaczem Konta Jakie Chcę w Banku Zachodnim WBK lub je założyć. Jeśli masz w banku BZ WBK inne konto, bez problemu możesz je przekształcić w nowy rachunek, czyli Konto Jakie Chcę.
Zasady i czas trwania promocji Banku Zachodniego WBK
• Promocja trwa do 31 sierpnia 2018 roku.
• Promocja przeznaczona jest dla uczniów w wieku od 13 do 20 roku życia, którzy osiągnęli średnią ocen min. 4,0.
• Do średniej ocen nie wlicza się oceny z zachowania.
• Uczestnik promocji może otrzymać maksymalnie dwie nagrody o wartości 50 zł każda.
• Nagroda zostanie wypłacona na konto uczestnika.
• W okresie trwania promocji należy być posiadaczem Konta Jakie Chcę BZ WBK.
• Promocja łączy się z innymi promocjami.

Promocja Banku Zachodniego WBK to świetny sposób, by zachęcić uczniów do otrzymywania dobrych ocen w szkole i założenia konta osobistego. Co ważne, rachunek może być całkowicie darmowy, a wyrobienie karty debetowej do konta nie jest przymusowe. Być może posiadasz w swojej szufladzie świadectwo z ubiegłego roku szkolnego i chcesz zdobyć dodatkową kasę – nie zwlekaj, udaj się z tym dokumentem do banku i ciesz się nagrodą! Mając dobrą średnią ocen, możesz w zamian wybrać się na małe zakupy, do kina lub np. zjeść pyszną pizzę w gronie znajomych – decyzja należy do Ciebie!

Konto Jakie Chcę Banku Zachodniego WBK

Konto Jakie Chcę to najnowszy produkt BZ WBK. To innowacyjny rachunek, który możesz dopasować do własnych potrzeb. W jaki sposób? Włączasz i wyłączasz usługi wedle upodobań, miejsca i sytuacji. Więcej o tym koncie pisaliśmy TUTAJ. Z myślą o młodszych klientach, bank przygotował specjalne warunki cenowe dla użytkowników do 26 roku życia. Jeśli postawisz na nowoczesną bankowość internetową lub zrezygnujesz z karty debetowej – konto będzie całkowicie darmowe!

Konto Jakie Chcę – opłaty

(Sprawdź pełen opis konta)

  • 0 zł – otwarcie rachunku,
  • 0 zł – prowadzenie rachunku,
  • 0 zł/ 3 zł/ 5 zł – miesięczna opłata za Kartę Dopasowaną VISA lub Kartę Dopasowaną MasterCard,
    Nic nie zapłacisz, jeśli wykonasz transakcje bezgotówkowe kartą do konta na kwotę min. 500 zł lub jeśli wykonasz min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą. Zapłacisz 3 zł, jeśli zdecydujesz się na stałą miesięczną opłatę.
  • 0 zł/ 5 zł – wpłata gotówki we wpłatomacie/ w oddziale banku,
  • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów w Polsce,
  • 0 zł/ 5 zł – przelew wewnętrzny online przez BZWBK24/ w oddziale banku,
  • 0 zł/ 5 zł – przelew zewnętrzny online przez BZWBK24/ w oddziale banku.

Co należy zrobić, by skorzystać z promocji Banku Zachodniego WBK?

Zasady są bardzo proste. Ty musisz przyłożyć się do nauki w szkole, a bank Cię za to odpowiednio wynagrodzi. Dodatkowo musisz spełnić tylko jeden warunek – być posiadaczem produktu BZ WBK.

Po pierwsze, musisz być posiadaczem Konta Jakie Chcę BZ WBK lub wnioskować o jego otwarcie. Jeśli jesteś właścicielem innego rachunku osobistego w tym banku, możesz dokonać jego przekształcenia w najnowszy produkt, czyli Konto Jakie Chcę.
Po drugie, wyraź zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
Po trzecie, udaj się do placówki banku i przedstaw swoje świadectwo szkolne, na którym widnieje średnia co najmniej 4,0.

Dobrze radzisz sobie w szkole? Jesteś uczniem podstawówki, liceum lub technikum? Ta promocja jest właśnie dla Ciebie! Jeśli w ubiegłym roku osiągnąłeś średnią ocen min. 4,0, to bank nagrodzi Cię małą premią. Kto nie chciałby dostać kieszonkowego od BZ WBK… Nic straconego! Koniecznie zapoznaj się ze szczegółami promocji.
Możesz przedstawić swoje świadectwo za rok szkolny 2016/2017 oraz za bieżący rok, czyli 2017/2018 (poczekaj do zakończenia roku szkolnego). Otrzymanie premii może więc być świetną motywacją do zdobywania dobrych ocen! Na zaprezentowanie swoich świadectw masz czas do 31 sierpnia 2018 roku.

Po czwarte, premia w wysokości 50 zł trafi na Twoje konto do końca miesiąca następującego po spełnieniu warunku.

Data zakończenia promocji:

Zakończona 627 dni temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *