• Konta

Otwórz konto w ING Banku Śląskim i zyskaj do 160 zł!

Jesteś nowym lub powracającym klientem ING Banku Śląskiego? Załóż konto osobiste i zyskaj nawet 160 zł premii. Jak to zrobić? Sprawdź szczegóły.

Data zakończenia promocji:

Zakończona 47 dni temu

Nagroda w promocji

W promocji „Do 160 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort” lub „Do 160 zł za otwarcie konta Mobi” możesz zyskać 100 zł lub 160 zł jednorazowej premii gotówkowej. Do ciebie należy wybór, o którą nagrodę zawalczysz.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji „Do 160 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort” lub „Do 160 zł za otwarcie konta Mobi” możesz wziąć udział, jeśli:

 • masz min. 18 lat,
 • od 1 stycznia 2020 roku do 31 marca 2021 roku nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego w ING Banku Śląskim: Konta z Lwem Direct, Komfort, Premium, Klasycznego, Mobi lub Student.

Czas trwania promocji

Promocje „Do 160 zł za otwarcie konta Mobi” i „Do 160 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort” trwają do 30 czerwca 2021 r.

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

Jeśli chcesz wziąć udział w promocji „Do 160 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort”:

1. Do 30 czerwca 2021 r.: wypełnij wniosek i otwórz konto osobiste Konto z Lwem Direct lub Komfort wraz z kartą debetową oraz kontem oszczędnościowym.

Zaznacz wymagane przez bank zgody marketingowe

2. Do 30 września 2021 r. spełnij następujące warunki banku – w zależności od wysokości premii, o którą chcesz się ubiegać:

Jeśli chcesz zdobyć premię w wysokości 110 zł:

 • wykonaj kartą lub Blikiem transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1 000 zł. 

Jeśli chcesz zdobyć premię w wysokości 160 zł:

 • wykonaj kartą lub Blikiem transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1 000 zł,
 • wykonaj min. 3 płatności Blikiem w sklepach internetowych (mogą to być transakcje w ramach tych opisanych w poprzednim kroku),
 • w każdym z trzech dowolnych miesięcy zapewnij wpływ na konto w łącznej wysokości min. 1 000 zł (może to być wynagrodzenie, renta lub emerytura) – wpływ na konto nie może być przekazywany z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny; nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach banku
 • otwórz min. 1 cel oszczędnościowy na koncie oszczędnościowym założonym w promocji i utrzymaj na nim min. 300 zł,
 • wykonaj min. 3 przelewy w kwocie min. 300 zł każdy z konta osobistego (w różnych miesiącach) na założony cel oszczędnościowy.

Jeśli chcesz wziąć udział w promocji „Do 160 zł za otwarcie konta Mobi”:

1. Do 30 czerwca 2021 r.: wypełnij wniosek i otwórz konto osobiste Mobi wraz z kartą debetową oraz kontem oszczędnościowym.

Zaznacz wymagane przez bank zgody marketingowe

2. Do 31 sierpnia 2021 r. spełnij następujące warunki banku – w zależności od wysokości premii, o którą chcesz się ubiegać:

Jeśli chcesz zdobyć premię w wysokości 110 zł:

 • wykonaj min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem.

Jeśli chcesz zdobyć premię w wysokości 160 zł również do 31 sierpnia 2021 r.:

 • wykonaj min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem,
 • wykonaj min. 3 płatności Blikiem w sklepach internetowych (mogą to być transakcje w ramach tych opisanych w poprzednim kroku),
 • otwórz min. 1 cel oszczędnościowy na koncie oszczędnościowym założonym w promocji i utrzymaj na nim saldo w wysokości min. 100 zł,
 • wykonać min. 2 przelewy z Konta w różnych miesiącach na cel oszczędnościowy – każdy z przelewów musi wynosić min. 50 zł.

Premię 100 zł lub 160 zł otrzymasz najpóźniej do 15 września 2021 r. na Twoje konto oszczędnościowe założone w promocji. 

Konto z Lwem Direct i Konto Mobi w ING Banku Śląskim

Warunkiem skorzystania z promocji jest założenie konta osobistego w ING Banku Śląskim. Bank daje Ci wybór – możesz wnioskować o Konto Mobi, Konto z Lwem Direct lub Komfort.

Konto z Lwem Direct – opłaty

Konto z Lwem Komfort – opłaty

 • 0 zł – otwarcie rachunku,
 • 6/ 12 zł – prowadzenie rachunku,
  W miesiącu otwarcia konta i przez trzy kolejne miesiące zapłacisz 6, a w następnych 12 zł.
 • 0 zł – wydanie karty do rachunku (Visa zbliżeniowa, Debit MasterCard Zbliżeniowa lub Zbliżak Visa),
 • 0/ 7 zł – miesięczna opłata za kartę.
  Karta jest darmowa, jeśli dokonasz transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł w każdym miesiącu rozliczeniowym.
  Posiadacze Konta z Lwem Komfort w wieku od 18 do 26 lat są zwolnieni z opłaty za kartę, jeżeli w ciągu miesiąca rozliczeniowego wykonają transakcje na min. 200 zł.
 • 0 zł – wypłata ze wszystkich bankomatów obcych,
 • 0 zł – przelew wewnętrzny i zewnętrzny online lub telefonicznie (HaloŚląski).

Konto Mobi – opłaty

Konto Mobi przeznaczone jest dla osób do 26 roku życia. Jeśli więc jesteś studentem i większość operacji bankowych wykonujesz za pomocą swojego smartfona, to pomyśl o założeniu tego rachunku. Spójrz na opłaty za podstawowe czynności robione przez telefon:

Opinia o promocji

Promocje ING Banku Śląskiego są dobrą okazją do zdobycia dodatkowych środków. Na Twoim koncie może znaleźć się ekstra 100 lub 160 zł więcej. Do Ciebie należy wybór, o którą premię gotówkową chcesz się starać. Wymagania nie są wygórowane i są w zasięgu możliwości każdego z nas. Skusisz się na dodatkowe środki od ING Banku Śląskiego? A może skorzystałeś już z tej promocji? Daj znać w komentarzu!

Data zakończenia promocji:

Zakończona 47 dni temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *