• Konta

Prezent od Mikołaja w BNP Paribas!

BNP Paribas postanowił świętować Mikołajki w hojny sposób. Oferuje bon do sieci H&M i aż 250 zł dla aktywnych klientów. Przeanalizowaliśmy tę promocję dla Ciebie.

Data zakończenia promocji:

Zakończona 77 dni temu

Trwa właśnie promocja Mikołajki z bankiem! organizowana w BNP Paribas. Za założenie konta osobistego Konto Otwarte na Ciebie z kartą, bank wręcza nowym klientom bon o wartości 100 zł do sieci sklepów odzieżowych H&M, a wszystkim aktywnym klientom zasila konto kwotą 250 zł.

Bank ustalił limit rejestracji do 500 wniosków, dlatego wszyscy chętni nie powinni zwlekać ze złożeniem wniosku o otwarcie konta. Promocja trwa do wyczerpania puli wniosków, ale nie dłużej, niż do 8 grudnia 2019.

Co trzeba zrobić by wziąć udział w promocji?

  1. Zarejestruj się w promocji i korzystając z linka otrzymanego po rejestracji, złóż wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej do 8 grudnia 2019.
  2. Zawrzyj umowę ramową z Bankiem do 20 grudnia 2019 i nie zapomnij o nadaniu kodu PIN do karty.
  3. Podpisz umowę, którą przywiezie ci kurier.
  4. Aktywuj kartę i zaloguj się do bankowości internetowej BNP Paribas.

Już za samo otwarcie konta, do 3 stycznia 2020 r. otrzymasz specjalny kod, uprawniający cię do 100 zł zniżki na zakupy w H&M.

Jak otrzymać dodatkowe 250 zł?

Wystarczy, że do końca stycznia 2020 r. wykonasz jedną lub kilka transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 250 zł. Wówczas bank przyzna Ci premię w wysokości 100 zł, a wypłata jej nastąpi do 29 lutego 2020 r.

Kolejne 150 zł otrzymasz, jeśli do końca lutego 2020 r. wykonasz minimum 5 transakcji bezgotówkowych oraz wykażesz wpływy na kwotę minimum 1 000 zł. Wypłata nagrody nastąpi do 31 marca 2020 r.

Etap rejestracji do promocji trwa od 6 grudnia do 8 grudnia, jednak bank ustalił limit rejestracji do 500 wniosków.

Dokładne koszty korzystania z rachunku opisaliśmy w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Regulamin promocji

Data zakończenia promocji:

Zakończona 77 dni temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *