• Konta

Zyskaj 100 zł w programie poleceń Inteligo!

Masz konto w Inteligo, a może chcesz takie otworzyć? Poleć rachunek lub skorzystaj z czyjegoś polecenia i zyskaj 100 zł! Jak to możliwe? Wszystko za sprawą programu poleceń „Mam Inteligo”!

Data zakończenia promocji:

Zakończona 841 dni temu

Do 30 kwietnia 2019 roku możesz otworzyć Konto Inteligo z polecenia lub zarekomendować jego otwarcie innym. Wszystko w ramach XV edycji programu poleceń „Mam Inteligo”. Po co? By zyskać premię! Ile? Po 100 zł dla polecającego i korzystającego z polecenia!

Kto może się przyłączyć do programu poleceń Inteligo?

Program „Mam Inteligo ” skierowany jest zarówno do nowych klientów – otwierających konto z polecenia, jak i obecnych – rekomendujących otwarcie konta znajomym.

Polecać konto innym może osoba, która:

 • ma 18 lat,
 • ma konto w Inteligo.

Otworzyć konto z polecenia może osoba, która:

 • ma 18 lat,
 • jest nowym klientem banku, tzn. nie ma konta osobistego ani firmowego w Inteligo od 4 lutego 2016 roku,
 • nie złożyła już wniosku o konto w Inteligo.

Ile można zyskać, polecając konto w Inteligo?

Jeśli jesteś nowym klientem i otworzysz konto z polecenia, zyskasz 100 zł premii. Jeśli masz już konto w Inteligo i chcesz je polecać innym, to zyskasz na tym 100 zł premii za każde konto otwarte dzięki Twojej rekomendacji. Co więcej, jeśli wykażesz się dużym zaangażowaniem i skutecznością, to bank przyzna Ci dodatkową premię:

 • 300 zł otrzyma osoba mająca najwięcej skutecznych poleceń z przedziału 5-10;
 • 600 zł przypadnie najlepszej osobie z liczbą skutecznych poleceń między 11 a 20;
 • 1 000 zł otrzyma uczestnik mający najwięcej skutecznych poleceń.

Złóż wniosek o konto Inteligo

Jak otworzyć konto z polecenia, by zarobić?

Jeśli dopiero chcesz stać się klientem Inteligo, to dzielą Cię trzy proste kroki od premii za otwarcie konta z polecenia. Poniżej wyjaśniam wszystko krok po kroku:

 1. Złóż wniosek o konto Inteligo:
 • podaj we wniosku kod osoby polecającej,
 • wyraź zgody na na przetwarzanie danych w celach marketingowych,
 • zaakceptuj regulamin programu poleceń.
 1. Do 30 kwietnia 2019 roku podpisz umowę o konto Inteligo.
 2. Spełnij warunki promocji:
 • Jeśli otwierasz konto osobiste, to w ciągu 30 dni od podpisania umowy o konto wykonaj jedną transakcję bezgotówkową* lub więcej na łączną kwotę min. 200 zł oraz jedną transakcję lub więcej z wykorzystaniem kodu lub czeku BLIK na kwotę w sumie min. 40 zł.
 • Jeśli otwierasz konto firmowe, to w ciągu 40 dni od podpisania umowy o konto wykonaj jedną transakcję bezgotówkową* lub więcej na łączną kwotę min. 200 zł oraz min. jeden przelew do ZUS z wykorzystaniem funkcji „Przelew do ZUS”.

*Pod uwagę będą brane tylko transakcje bezgotówkowe w sklepach stacjonarnych lub punktach handlowo-usługowych!

Jak polecać konta, by zarabiać?

Jeśli masz już konto w Inteligo i chcesz je polecać innym, zarabiając przy tym, musisz wykonać tylko dwie proste czynności (tę drugą zalecam powtórzyć 5 razy, bo właśnie za maksymalnie pięć otwartych z Twojego polecenia kont, bank wypłaci Ci premię).  Poniżej wyjaśniam wszystko krok po kroku:

 1. Zarejestruj się w programie „Mam Inteligo” na specjalnej stronie. Podczas rejestracji musisz:
 • podać swój numer telefonu, bo będzie on Twoim kodem polecenia (UWAGA: musi być taki sam, jak ten, który podałeś w umowie o konto),
 • zaakceptować regulamin programu „Mam Inteligo”,
 • wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych i przekazywanie materiałów marketingowych przez PKO BP.
 1. Poleć konto znajomemu i przekaż mu swój unikalny kod polecenia, czyli numer telefonu.

Złóż wniosek o konto Inteligo

Kiedy otrzymasz premię za polecenie lub skorzystanie z polecenia?

Po spełnieniu warunków i polecający, i korzystający z polecenia otrzymają premię w tym samym dniu. Niestety nie nastąpi to szybko. Dlaczego? Aż 50 dni bank daje sobie w regulaminie na sprawdzenie, czy nowy klient spełnił wszystkie niezbędne wymogi, co więcej naliczać zacznie je dopiero po 30 kwietnia 2019 roku, czyli po zakończeniu promocji. Kolejne 44 dni daje sobie na realizację przelewu.

Na przykład, jeśli polecony przez Ciebie klient podpisze umowę w marcu i spełni warunki w kwietniu, to pieniądze mogą pojawiać się na Waszych kontach nawet pod koniec lipca 🙁

Czy warto polecać Konto Inteligo?

Zastanawiasz się, czy warto polecić Konto Inteligo znajomemu? A Ty jesteś zadowolony z tego rachunku? Jeśli tak, to chyba już znasz odpowiedź. Trzeba tylko pamiętać o tym, że każdy ma inne potrzeby. Dla kogo zatem będzie to dobry rachunek?

Dla osób lubiących bankowość internetową (Inteligo oferuje cztery opcje zdalnego dostępu do konta). Nic nie płaci się tu za otwarcie i prowadzenie konta, a jeśli wykona się płatności kartą na kwotę co najmniej 100 zł miesięcznie, to jest się również zwolnionym z opłaty za kartę. Niestety, wypłacać można bezpłatnie tylko z bankomatów PKO BP i Santander Banku Polska – jest ich całkiem sporo, ale jeśli ktoś nie ma ich w bliskiej okolicy, to może to zniechęcić. Dość wysokie opłaty za wypłaty z bankomatów za granicą – nie jest to zatem rachunek dla globtroterów, dla pozostały  będzie całkiem dobrym wyborem.

Jeśli jednak Ty lub Twój znajomy nadal macie wątpliwości, to zajrzyjcie do naszej analizy Konta Inteligo – znajdziecie tam wszystkie informacje na temat tego rachunku.

Dokumenty:

Fotografia: Anthony Ginsbrook, Unsplash

Data zakończenia promocji:

Zakończona 841 dni temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *