• Konta

Nest Bank: Program Poleceń inny niż wszystkie!

Nest Bank oferuje jedyny taki program polecający na polskim rynku. Czym się wyróżnia? Jest to program charytatywny! Za każde Nest Konto otwarte z polecenia bank wypłaci 50 zł na rzecz dzieciaków ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Chcesz pomóc? Sprawdź, jak możesz to zrobić, i okaż swój dobry gest.

Data zakończenia promocji:

Zakończona 256 dni temu

Nest Bank słynie z rozwiązań wspierających rodziny. Przykładem może być konto Nest Rodzinne Oszczędności, na którym możesz zarobić odpowiednio dużo, w zależności od liczby posiadanych dzieci, czy darmowy kredyt na fotelik samochodowy dla Twojej pociechy. Tym razem możesz pomóc potrzebującym dzieciom, polecając flagowy rachunek osobisty banku.

Program Poleceń Nest Banku – szczegóły

Oferta Nest Banku zdecydowanie różni się od tego, co proponują inne banki. Zwykle za polecenie konta można zyskać premię pieniężną lub nagrodę rzeczową, a tym razem premia trafia w całości na konto Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Dzięki polecaniu konta swoim znajomym, bliskim lub zupełnie obcym dla Ciebie osobom zrobisz coś dobrego dla innych – dla tych, którzy potrzebują Twojej pomocy. Pamiętaj, że dobro wraca, dlatego nie warto omijać tej promocji, mimo że nie otrzymasz za nią żadnych dóbr materialnych. Jest to jednak piękny gest, po którym na pewno poczujesz się lepiej i będziesz miał dużą satysfakcję.

Kto może wziąć udział w programie?

Możesz dołączyć do programu zarówno jako osoba polecająca, jak i polecona. Możesz to zrobić, jeśli:

 • jesteś osobą pełnoletnią,
 • jesteś posiadaczem konta osobistego lub firmowego w Nest Banku (osoba polecająca),
 • nie masz konto osobistego ani firmowego w Nest Banku (osoba polecona).

Co można zyskać, polecając Nest Konto?

Zyskasz przede wszystkim satysfakcję i będziesz mieć dobry uczynek na koncie. Za każde Nest Konto, które skutecznie polecisz, tzn. osobę, która otworzy konta za pośrednictwem linku otrzymanego od Ciebie, bank wpłaci 50 zł na rzecz dzieci ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Stowarzyszenie to należy do międzynarodowej organizacji SOS Children’s Villages, która działa już od ponad 65 lat na terenie 135 państw. Pomaga dzieciom, które zostały osierocone, opuszczone lub grozi im utrata opieki rodziców, aż do wkroczenia w dorosłe życie.

Jak otworzyć konto z polecenia?

Zasady są bardzo proste. Wystarczy, że otworzysz konto, korzystając ze specjalnej strony promocyjnej. Jak to zrobić?

 1. Wejdź na stronę promocyjną Nest Banku i wypełnij formularz o rachunek osobisty Nest Konto. program poleceń inny niż wszystkie - Naets Bank
 2. Wybierz dogodny sposób otwarcia konta.
 3. Uzupełnij swoje dane osobiste oraz wpisz imię i numer telefonu komórkowego osoby, która poleciła Ci konto Nest Banku (te pola znajdziesz w sekcji Podsumowanie). Wyraź również zgodę na poinformowanie znajomego o zawarciu przez Ciebie umowy i otwarciu konta.
 4. W ciągu 60 dni od otwarcia konta wykonaj płatność kartą Visa do konta na dowolną kwotę.
 5. Bank wpłaci 50 zł na rzecz dzieci ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Jeśli nie otrzymałeś od nikogo linku polecającego, to sam załóż Nest Konto lub konto firmowe i polecaj je swoim znajomym

Załóż darmowe Nest Konto Osobiste Nest Banku

Załóż darmowe konto firmowe BIZnest konto Nest Banku


Jak polecać konto?

Masz już konto osobiste lub firmowe w Nest Banku? Poleć je swoim znajomym, rodzinie lub komukolwiek, by zyskać pieniądze na pomoc dzieciom!

Wystarczy, że polecisz Nest Konto osobie, która nie ma obecnie aktywnego rachunku w Nest Banku, a ta poda Twoje imię, nazwisko i numer telefonu podczas uzupełniania danych w formularzu i w ciągu 60 dni wykona płatność kartą do konta. Proste, prawda? Dlatego nie zwlekaj i roześlij rekomendację o założeniu darmowego Nest Konta w świat – cel jest naprawdę wart zainteresowania.

Nest Konto Nest Banku – opłaty i parametry

Za rachunek w Nest Banku nie zapłacisz nic! Zarówno jego prowadzenie, jak i karta do konta są całkowicie darmowe. Nie wierzysz? Sprawdź szczegóły!

 • 0 zł – otwarcie rachunku,
 • 0 zł – prowadzenie rachunku.
 • 0 zł – wydanie karty do rachunku (Karta debetowa VISA),
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę,
 • 0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł – wypłata w ramach cashback,
 • 5 zł – wypłata w bankomatach za granicą
 • 0 zł – przelewy zewnętrzne i wewnętrzne online.
Sprawdź pełną analizę konta: analiza Nest Konta Nest Banku.

Czy warto skorzystać z Programu Poleceń Nest Banku?

Zdecydowanie tak! Bank wypłaci 50 zł na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce za każde skuteczne polecenie konta. Można więc zyskać nie tylko bardzo dobry, darmowy rachunek osobisty, lecz także wesprzeć finansowo dzieci. To naprawdę miły gest ze strony banku i mam nadzieję, że promocja ta cieszy się sporym zainteresowaniem. Pomożesz?

Zasady wspierania przez bank Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce

Fotografia: 42 North, Unsplash

Data zakończenia promocji:

Zakończona 256 dni temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *