• Konta

300 zł od BNP Paribas: promocja Przelew dla przyrody!

BNP Paribas lubi nagradzać nowych właścicieli darmowego Konta Otwartego na Ciebie. Tym razem wystartował z dość nietypową promocją. Otwierając rachunek, możesz nie tylko zgarnąć premię do 300 zł, ale również wspomóc wybraną inicjatywę na rzecz ochrony przyrody. Dodatkowo za każde założone konto bank posadzi jedno drzewo!

Data zakończenia promocji:

Zakończona 249 dni temu

Szukasz dobrego i darmowego rachunku, za którego założenie dostaniesz premię, a w dodatku chcesz wesprzeć działania na rzecz środowiska i przyczynić się do posadzenia nowych drzew? Świetnie trafiłeś! Dokładnie takie bonusy oferuje BNP Paribas w swojej najnowszej promocji Przelew dla przyrody!

Kto może otworzyć Konto Otwarte na Ciebie w promocji?

Skorzystaj z najnowszej promocji, jeśli:

 • szukasz darmowego konta osobistego,
 • jesteś osobą pełnoletnią,
 • od minimum 9 miesięcy nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas.

Załóż Konto Otwarte na Ciebie w promocji!

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

Jak już wspomniałam, flagowy rachunek BNP Paribas jest darmowy. Do konta możesz wybrać jedną z trzech kart: Kartę Otwartą na Dzisiaj, Kartę Otwartą na eŚwiat oraz Kartę Otwartą na Świat. Najtańsza jest pierwsza z nich. Jeśli chcesz się zapoznać z parametrami każdej z kart dokładniej, zerknij na szczegółową analizę rachunku i kart debetowych BNP Paribas: Konto Otwarte na Ciebie – analiza.

A oto wybrane opłaty za prowadzenie i użytkowanie Konta Otwartego na Ciebie:

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • 0 /3 /6 /10 zł – miesięczna opłata za obsługę karty do konta,
  Wysokość opłaty zależy od karty, którą wybierzesz. Opłat możesz uniknąć jedynie w przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj – wystarczy, że wykonasz 1 płatność bezgotówkową w miesiącu lub masz mniej niż 26 lat. Jeśli nie spełnisz któregoś z tych warunków, zapłacisz 3 zł. Wybierając Kartę Otwartą na eŚwiat zapłacisz 6 zł, a za Kartę Otwartą na Świat – 10 zł
 • 0 zł – wpłata gotówki we wpłatomacie na terenie banków BNP Paribas,
 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash w Polsce,
 • 0 /5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce,
  Dla posiadaczy Karty Otwartej na eŚwiat oraz Karty Otwartej na Świat – 0 zł dla posiadaczy Karty Otwartej na Dzisiaj – 5 zł.
 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów Grupy BNP Paribas i w ramach Global Alliance za granicą,
 • 0 zł – przelewy internetowe.

Nagroda w promocji

Nagrodą w promocji jest premia pieniężna w wysokości 300 zł. Jeśli jednak chcesz wykazać się dobrodusznością, możesz całość lub jej część przeznaczyć na wybraną inicjatywę. Bank umożliwia wsparcie jednej z nich:

 • Jeżurkowo – inicjatywa Fundacji Na Rzecz Ochrony Dzikich Zwierząt Primum, która obejmuje m.in. ochronę i rehabilitację jeży,
 • Fundacja Dziko – jej celem jest tworzenie Rezerwatów Obywatelskich – prywatnych obszarów objętych ochroną przynależących do ludzi, a nie do państwa,
 • Fundacja Sendzimira –  zajmuje się realizacją instalacji opartych na przyrodzie, sprzyjających zwiększaniu retencji krajobrazowej, np. łąk kwietnych czy ogrodów deszczowych.

Darowizna dla wybranej fundacji może wynieść 0, 100, 200 lub 300 zł. Co więcej, za każde założone konto bank posadzi jedno drzewo!

Załóż Konto Otwarte na Ciebie w promocji!

Co należy zrobić, by skorzystać z promocji BNP Paribas?

Wzięcie udziału w promocji Przelew dla przyrody jest bardzo proste.

 1. Do 20 października 2019 r.: zarejestruj się w promocji.
  Uwaga! Liczba promocyjnych wniosków jest ograniczona i wynosi 2 000 sztuk!
 2. Do 25 października 2019 r.: zawrzyj umowę o konto wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej.
 3. W listopadzie oraz grudniu 2019 r.: spełnij następujące warunki banku:
  – wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł,
  – wykaż wpływy na konto w kwocie min. 1 000 zł.Jeśli spełnisz powyższe warunki, otrzymasz premię lub bank przekaże darowiznę wybranej fundacji.

Wypłata premii
Bez względu na to, ile premii chcesz dostać na swoje konto, a ile przekazać fundacji, wypłaty odbędą się w grudniu 2019 r. oraz w styczniu 2020 r.

 • Darowizny w kwocie 0, 100, 200 oraz 300 zł zostaną wypłacone fundacjom w styczniu.
 • Nagroda na konto wypłacona zostanie w dwóch transzach: pierwsza, w kwocie 0 lub 100 zł trafi na rachunek w grudniu tego roku, zaś druga – w wysokości 0, 100 lub 200 zł, w styczniu przyszłego roku.

Zasady i czas trwania promocji

 1. Udział w promocji możliwy jest do 20 października 2019 roku lub do wyczerpania puli 2 000 rejestracji.
 2. Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy nie mieli konta osobistego w BNP Paribas od min. 9 miesięcy.
 3. Warunkiem przystąpienia do promocji jest zarejestrowanie się i złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową.
 4. Nagrodą w promocji jest premia w wysokości maks. 300 zł.
 5. Całość lub część premii można przeznaczyć na wsparcie wybranej fundacji.
 6. Warunkiem otrzymania nagrody jest dokonywanie płatności kartą na łączną kwotę 300 zł miesięcznie oraz zapewnienie wpływów na konto w wysokości min. 1 000 zł miesięcznie – w listopadzie i grudniu.

Opinie o promocji BNP Paribas

BNP Paribas słynie z organizowania atrakcyjnych promocji konta osobistego. Ta również do takich należy. Możesz zgarnąć 300 zł za spełnienie banalnie prostych warunków! Co więcej, możesz również wesprzeć wybraną przez siebie fundację działającą na rzecz środowiska. To jednak nie wszystko. Za każdy otwarty rachunek bank posadzi jedno drzewo! Działanie w szczytnym celu jest zawsze na plusie. My jesteśmy bardzo na TAK i zachęcamy do wzięcia udziału w promocji.

Regulamin promocji

fot. Studio Dekorasyon, Unsplash
Data zakończenia promocji:

Zakończona 249 dni temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *