• Karty

Załóż kartę Citi Simplicity i odbierz smartfona Xiaomi Redmi 9!

Wyobrażasz sobie życie bez smartfona? Ja też nie! Obecnie telefon komórkowy to nie tylko urządzenie służące do wykonywania połączeń i wysyłania wiadomości. To podręczny aparat, nieograniczony dostęp do social media, muzyki, filmów, poczty elektronicznej, bankowości internetowej, budzika, kalendarza – można wymieniać w nieskończoność! Czy wiesz, że teraz smartfona możesz dostać za free? Sprawdź nową promocję od Citi Handlowy i zdobądź Xiaomi Redmi 9!

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

52 dni do końca

Nagroda w promocji

W promocji „Karta Kredytowa Citi Simplicity z telefonem Xiaomi Redmi 9” Citi Handlowego możesz zdobyć smartfona Xiaomi Redmi 9 3GB/32GB, z pełnoekranowym wyświetlaczem 6,53″ oraz poczwórnym aparatem. Wartość nagrody to 649 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji Citi Handlowy jeśli:
od 1 stycznia 2020 roku nie miałeś karty kredytowej Citi Handlowego,
• masz min. 18 lat, w obecnej firmie jesteś zatrudniony od min. 3 miesięcy, a Twój dochód wynosi min. 1 200 zł netto,
• lub masz min. 18 lat, od min. 2 lat prowadzisz własną firmę oraz osiągasz dochód netto w wysokości min. 2 500 zł,
• masz pozytywną historię kredytową.

Czas trwania promocji

Promocja Citi Handlowy trwa do 31 lipca 2021 r. Dlatego, jeśli zależy Ci na nowym smartfonie, to warto się spieszyć.

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

1. Do 31 lipca 2020 r. wypełnij formularz na stronie promocji.

2. Zawrzyj umowę z bankiem i aktywuj kartę.

3. W ciągu 10 dni od złożenia wniosku: dostarcz bankowi wymagane dokumenty potwierdzające dochody zadeklarowane we wniosku (lista wymaganych dokumentów dostępna w Regulaminie).

4. Nie później niż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę:

  • zaloguj się minimum raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile.  

5. Nie później niż do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę:

  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 1 000 zł.

Wiadomość o przyznaniu nagrody otrzymasz w serwisie Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po tym, w którym wywiązałeś się z warunków, a nagroda zostanie wysłana w ciągu kolejnych 60 dni.

Citi Simplicity – opłaty

Obecnie za korzystanie z karty Citi Simplicity musisz zapłacić 12 zł miesięcznie. Opłaty możesz uniknąć, dokonując w danym cyklu rozliczeniowym transakcji na min. 1 000 zł. Jednak korzystając z promocji, otrzymujesz także możliwość łatwiejszego uniknięcia opłaty za kredytówkę przez rok, jeśli wydasz nią w danym okresie rozliczeniowym min. 300 zł.

Jak wiadomo, karta kredytowa ma służyć do wykonywania płatności bezgotówkowych, więc nie warto wypłacać nią środków z bankomatu czy dokonywać innych transakcji gotówkowych. 

Karta Citi Simplicity – opłaty:

  • 0 zł – wydanie karty,
  • 0 zł/12 zł – opłata za kartę – możesz jej uniknąć, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1 000 zł, lub jeśli korzystasz z promocji – wystarczy, że będą to transakcje na min. 300 zł
  • 0 zł – prowizja za transakcję bezgotówkową,
  • 10 proc., min. 20 zł – prowizja za wypłatę z bankomatów,
  • Oprocentowanie karty wynosi 7,2 proc. w skali roku.

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity:

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,95% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 8000 zł, całkowita kwota do zapłaty 8459,42 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 459,42 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 315,42 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 704,95 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26/02/2021 na reprezentatywnym przykładzie.

Opinia o promocji

Nowy smartfon o dobrych parametrach za założenie karty kredytowej to kusząca oferta. Rynkowa wartość telefonu to 649 zł, więc sporo zyskujesz. Warunki promocji są raczej proste do spełnienia – zalogowanie się do aplikacji i wykonanie transakcji kartą za min. 1 000 zł w 3 miesiące.  Podsumowując, warto pomyśleć o tym produkcie.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

52 dni do końca

Przydatne dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *