• Karty

Załóż kartę Citi Simplicity i odbierz smartfona LG!

Wyobrażasz sobie życie bez smartfona? Ja też nie! Obecnie telefon komórkowy to nie tylko urządzenie służące do wykonywania połączeń i wysyłania wiadomości. To podręczny aparat, nieograniczony dostęp do social media, muzyki, filmów, poczty elektronicznej, bankowości internetowej, budzika, kalendarza – można wymieniać w nieskończoność! Czy wiesz, że teraz komórkę możesz dostać za free? Sprawdź nową promocję od Citi Handlowy.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

14 dni do końca

Nagroda w promocji

W promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank Citi Simplicity
i otrzymaj smartfon LG K30 Dual Sim LMX320EMW – edycja IV” Citi Handlowego możesz zdobyć smartfona LG o wartości 599 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji Citi Handlowy jeśli:
od 1 lipca 2018 roku nie miałeś karty kredytowej Citi Handlowego,
• masz min. 18 lat, w obecnej firmie jesteś zatrudniony od min. 3 miesięcy, a Twój dochód wynosi min. 1 200 zł netto,
• lub masz min. 18 lat, od min. 2 lat prowadzisz własną firmę oraz osiągasz dochód netto w wysokości min. 2 500 zł,
• masz pozytywną historię kredytową.

Czas trwania promocji

Promocja Citi Handlowy trwa do 18 września 2020 r. Dlatego, jeśli zależy Ci na nowym smartfonie, to warto się spieszyć.

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

  1. Do 18 września 2020 r. wypełnij formularz na stronie promocji.
    Zrób to z odpowiednim wyprzedzeniem, żeby jeszcze w czasie trwania promocji, móc podpisać umowę o kartę i czekaj na telefon konsultanta. 
  2. Zaloguj się minimum raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile. Zrób to nie później niż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę.
  3. Nie później niż do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą albo nośnikiem zbliżeniowym na łączną kwotę min. 1 500 zł.
  4. Wiadomość o przyznaniu nagrody otrzymasz w serwisie Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po tym, w którym wywiązałeś się z warunków, a nagroda zostanie wysłana w ciągu kolejnych 30 dni.

Citi Simplicity – opłaty

Karta kredytowa Citi Simplicity to zdecydowanie produkt godny polecenia. Dlaczego? Mogę podać kilka konkretnych argumentów.  Karta ma długi okres bezodsetkowy, który wynosi 56 dni, dzięki czemu będziesz mógł oddać w tym terminie dokładnie tyle, ile pożyczyłeś. Dodatkowo, możesz uniknąć opłaty za kartę, jeśli wykonasz transakcje na min. 1 000 zł. Oprócz tego, bank prowadzi Program Citi Specials, co pozwoli Ci na zyskanie korzystnych zniżek w restauracjach, sklepach czy salonach SPA. A jak wyglądają opłaty?

Karta Citi Simplicity – opłaty

0 zł – opłata za wydanie karty,
0 zł/12 zł – opłata za użytkowanie karty

Możesz uniknąć opłaty, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1 000 zł 

0 zł – opłata za płatności kartą,
10%, min. 20 zł – prowizja pobierana w przypadku transakcji gotówkowych,
7,2% – oprocentowanie karty,
RRSO – 9,59%*.
* Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 9,59% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 13 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 13 656,56 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 656,56 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 512,56 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1138,05 zł.

Kalkulacja została dokonana na dzień 28.05.2020 na reprezentatywnym przykładzie.

Opinia o promocji

Nowy smartfon o dobrych parametrach za założenie karty kredytowej to kusząca oferta. Rynkowa wartość telefonu to 599 zł, więc sporo zyskujesz. Warunki promocji są raczej proste do spełnienia – zalogowanie się do aplikacji i wykonanie transakcji kartą za min. 1 500 zł w 3 miesiące.  Podsumowując, warto pomyśleć o tym produkcie.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

14 dni do końca

Przydatne dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *