• Konta

Załóż Konto Biznes za 0 zł przez 12 miesięcy w promocji Crédit Agricole

Jesteś przedsiębiorcą i szuklasz dobrego konta dla swojej firmy? Sprawdź promocję Konta Biznes od Credit Agricole. Możesz zyskać 0 zł za prowadzenie konta przez 12 miesięcy. Co należy zrobić i kto może skorzystać z promocji?

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

18 dni do końca

Nagroda w promocji

W promocji „Konto Biznes za 0 zł w aplikacji CA24 Otwórz Konto Biznes” możesz zyskać brak opłat za prowadzenie Konta Biznes w Credit Agricole przez 12 miesięcy.

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji „Konto Biznes za 0 zł w aplikacji CA24 Otwórz Konto Biznes” Crédit Agricole, jeśli:

  • prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą lub rolniczą albo
    wykonujesz wolny zawód;
  • posiadasz pełną zdolność do czynności;
  • nie posiadasz Konta Biznes w Credit Agricole,
  • masz aktualne dane w CEIDG i GUS, prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą lub jest rolnikiem indywidualnym.

Z promocji nie może skorzystać rolnik bez numeru REGON lub prowadzący działalność w formie działów specjalnych produkcji rolnej.

Czas trwania promocji

Promocja Crédit Agricole trwa do 31 marca 2021 r

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

1. Do 31 marca 2021 r. złóż online wniosek o Konto Biznes (masz do wyboru pakiety: Solista, Sonata, Symfonia) – przedstawiciel banku zadzwoni do Ciebie i pomoże założyć konto

  • zawrzyj z Bankiem umowę o Konto Biznes przez Aplikację CA24,
  • oraz umowę bankowości elektronicznej przez aplikację – jeśli nie masz jeszcze zawartej z Bankiem takiej umowy,
  • zaakceptuj regulamin promocji.

2.  Za spełnienie powyższych warunków zostaniesz zwolniony z opłaty miesięcznej za prowadzenie Konta Biznes przez okres pierwszych 12 miesięcy.

Bank poinformuję Cię o tym fakcie, w ciągu 7 dni roboczych od momentu przystąpienia do promocji.

Ważne! Bank pobiera opłaty i prowizje za pozostałe usługi i czynności realizowane w ramach Konta Biznes zgodnie z obowiązującą w Banku Tabelą opłat i prowizji.

Promocja obejmuje wyłącznie jedno Konto Biznes, niezależnie od ilości posiadaczy lub współposiadaczy konta oraz od liczby Kont Biznes prowadzonych dla tego samego Klienta w Banku

Konto Biznes – opłaty

Konto Biznes Credit Agricole to nowoczesny i dopracowany rachunek w przystępnej cenie, który umożliwia m.in. bezpłatną wypłatę gotówki w oddziale. Po promocyjnym okresie będą Cię obowiązywały standardowe opłaty pobierane przez Credit Agricole za obsługę tego rachunku. Na szczęście większości z nich będziesz mógł uniknąć, robiąc co miesiąc 1 przelew ZUS lub zapewniając min. 2000 zł wpływu. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat tego rachunku, zajrzyj do naszej analizy Konta Biznes.

Opinia o promocji

Nowa promocja Credit Agricole to oferta dla przedsiębiorców. Za samo założenie Konta Biznes przez aplikację możesz zyskać rok zwolnienia z opłat za prowadzenie konta. W przypadku Konto Solista Biznes opłata ta wynosi 10 zł, więc oszczędzasz łącznie 120 zł. Co prawda, na rynku można znaleźć atrakcyjniejsze oferty promocyjne, jednak jeśli i tak zastanawiałeś się na otworzeniem Konta Biznes, nowa promocja powinna Cię zaciekawić. 

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

18 dni do końca

Przydatne dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *