• Konta

Zdobądź 15 zł na start od Refunder i zwrot części wydatków za zakupy online

Robisz zakupy online? Skorzystaj z promocji Refunder. Za rejestrację w serwisie otrzymasz bonus na start w wysokości 15 zł. Dodatkowo za zrobienie zakupów w e-sklepach możesz otrzymasz zwrot części wydatków. Kto może skorzystać z promocji i jak działa Refunder? O tym w poniższej analizie.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

5 dni do końca

Co to jest Refunder i jak działa?

Refunder to szwedzki serwis, który działa na zasadzie moneybacku – otrzymujesz zwrot części wydatków za transakcje bezgotówkowe. Będąc użytkownikiem serwisu, możesz uzyskać zwrot pieniędzy za wszystkie e-zakupy wykonane w ponad 800 współpracujących z Refunder sklepach online, m.in.: Allegro, Zalando, RTV Euro AGD, Castorama, Empik, Booking.com czy Netia.

Aby otrzymać zwrot za zakupy, musisz przejść bezpośrednio z serwisu Refunder.pl do sklepu internetowego, w którym dokonasz zakupu. Gdy uzbierasz na koncie Refunder 45 zł, możesz je wypłacić na swoje konto bankowe lub konto PayPal.

Pamiętaj!  Jeśli przy zakupach użyjesz kodu rabatowego z innej strony, nie otrzymasz zwrotu. Tak samo stanie się, jeśli zakupy opłacisz bonem prezentowym lub poprzez wymianę punktów z programów lojalnościowych itp. 

Nagroda w promocji

 W promocji „Jesienny bonus 15 zł z Refunder” możesz zdobyć 15 zł za założenie konta w Refunder i zrobienie zakupu online za pośrednictwem serwisu.

Czas trwania promocji

Promocja „Jesienny bonus 15 zł z Refunder” trwa do 31 października 2020 r. lub do momentu wyczerpania 2 500 promocyjnych wniosków.

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

  1. Do 31 października 2020 r.:

Uwaga! Warto się spieszyć, ponieważ promocja jest limitowana – 15 zł może zdobyć tylko 2 500 pierwszych zarejestrowanych osób. 

  1. W ciągu 30 dni od rejestracji w Refunder:
  • zrób swój pierwszy zakup za pośrednictwem serwisu za min. 30 zł brutto.
  1. Po spełnieniu powyższych punktów otrzymasz bonus w wysokości 15 zł.

Bonus zostanie zatwierdzony na Twoim koncie w serwisie i trafi do sekcji „Gotowe do wypłaty”, kiedy tylko Twój zakup zostanie uznany przez sklep.

Bonus będziesz mógł wypłacić, jeśli zbierzesz minimalnej kwoty wypłaty, czyli 45 zł. 

Pamiętaj! Nie otrzymasz bonusu, jeśli: anulujesz, zwrócisz lub nie odbierzesz zamówienia, a także nie opłacisz go w całości.

Refunder – opłaty 

Refunder to bezpłatny serwis, nic nie zapłacisz za rejestrację i korzystanie z niego. Logując się do konta Refunder i przechodząc dalej do sklepów internetowych, otrzymujesz zwrot pieniędzy za zrobione zakupy w e-sklepach współpracujących z Refunder. Zwrot otrzymasz nawet, jeśli sklep ma wyprzedaż.

Jak krok po kroku zacząć zarabiać na robieniu zakupów online z Refunder? 

  1. Zaloguj się do serwisu
  2. Wybierz ofertę i aktywuj ją
  3. Przejdź na stronę wybranego e-sklepu bezpośrednio ze strony Refunder i zrób zakupy
  4. W ciągu 48 godzin, po uznaniu Twojego zakupu przez sklep, otrzymasz zwrot części pieniędzy

Ważne! Twój zakup nie zostanie zarejestrowany na Twoim koncie w Refunder, jeśli Twoja przeglądarka nie akceptuje plików cookies lub masz włączonego Adblocka.

Opinia o promocji

Lubisz robić zakupy online? To promocja, jak i sam serwis Refunder jest dla Ciebie. Bonus na początek może nie jest imponujący, jednak musisz pamiętać, że tak naprawdę warunki do spełnienia są znikome. Dodatkowo, serwis oferuje zwrot części pieniędzy za zakupy zrobione u swoich partnerów. Jak wiadomo ziarnko do ziarnka… i można uzbierać całkiem niezłą kwotę. Według nas każdy sposób na oszczędzanie, choćby małych kwot, jest dobry! Podsumowując, oferta warta rozważenia.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

5 dni do końca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *