• Konta

Zdobądź do 1 750 zł premii otwierając konto firmowe w Alior Banku!

Prowadzisz firmę i szukasz konta dla swojego biznesu? Sprawdź ofertę Alior Banku. Otwierając iKonto Biznes, możesz zyskać nawet 1 750 zł premii! Szczegóły poniżej.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

11 godzin do końca

Nagroda w promocji

W promocji “1 500 zł dla firm” możesz zdobyć tytułowe nawet 1 500 zł premii oraz dodatkowe 250 zł w promocji „250 zł na start”. Nagroda “1500 zł dla firm” wypłacana jest w transzach, za spełnienie poszczególnych aktywności na rachunku w danym miesiącu. W ciągu miesiąca możesz zdobyć maksymalnie 125 zł – co rocznie daje 1 500 zł.

Kto może skorzystać z promocji?

Możesz wziąć udział w promocji “1 500 zł dla firm”, jeśli:

  • prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą,
  • przed dniem rejestracji w akcji nie miałeś w Alior Banku jakiegokolwiek rachunku firmowego dla danego numeru NIP.

Czas trwania promocji

Promocja „1500 zł dla firm” jest póki co jest bezterminowa, ale nie warto zwlekać zbyt długo, bo nigdy nie wiadomo, kiedy bank postanowi ją zakończyć. Z kolei promocja “250 zł na start” trwa do 31 grudnia 2020 r. 

Co zrobić, żeby skorzystać z promocji?

1  Do 31 grudnia 2020 r.: Wejdź na stronę promocji i wypełnij wniosek o iKonto Biznes.

2. W ciągu 30 dni: podpisz umowę o konto możesz to zrobić za pomocą przelewu weryfikacyjnego z rachunku osobistego lub kuriera, który dostarczy umowę pod Twoje drzwi.

3. W ciągu 60 dni od otwarcia konta spełnij następujące warunki:

  • zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej;
  • wykonaj min. 1 przelew do innego banku na łączną kwotę min. 300 zł (nie może to być przelew do ZUS czy US);
  • zapewnij wpływ od kontrahentów w łącznej wysokości min. 500 zł;
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 250 zł.
  • zarejestruj kartę w programie Mastercard Bezcenne Chwile (Priceless Specials) – jeśli w ciągu 30 dni od momentu rejestracji w programie, wykonasz kartą min. 1 transakcję bezgotówkową związaną z Twoją działalnością gospodarczą w sklepie stacjonarnym lub internetowym i wykonasz ją przed 31 grudnia, to otrzymasz za to 8350 punktów, czyli równowartość 125 zł.

Nagrodę 250 zł otrzymasz do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki promocji.

Jeśli chcesz zyskać nawet 1 500 zł, przez 12 miesięcy od otwarcia konta, aktywnie korzystaj z rachunku i zbieraj premię!

W każdym miesiącu możesz zdobyć nawet 125 zł premii.

Pamiętaj! Premia za dany miesiąc zostanie przyznana tylko wtedy, gdy zrealizujesz w nim min. 4 operacje bezgotówkowe kartą!

Poniżej przedstawiam, ile otrzymasz od banku za poszczególne aktywności:

Rodzaj aktywnościWysokość premii cząstkowej
Pierwszy przelew do ZUS w miesiącu na kwotę min. 250 zł20,00 zł
Pierwszy przelew do US w miesiącu na kwotę min. 500 zł20,00 zł
Pierwszy przelew SEPA w miesiącu na min. 100 euro*10,00 zł
Transakcje kartą (zrealizowanie i rozliczenie) w danym miesiącu na kwotę min. 2 000 zł25,00 zł
Wymiana walutowa (kupno/sprzedaż) na rynku transakcji kasowych (spot) na łączną kwotę min. 5 000 zł jednostek waluty obcej, dla transakcji crossowych (bez udziału PLN) w walucie bazowej w miesiącu kalendarzowym w ramach usługi Autodealing lub wykonanie przewalutowania pomiędzy Rachunkami Uczestnika w ramach firmy na łączną kwotę min. 5 000 zł jednostek waluty obcej, dla transakcji crossowych (bez udziału PLN) w walucie bazowej w miesiącu25,00 zł
Wykonanie w miesiącu min. 3 przelewów zagranicznych lub przelewów w walucie obcej w kraju (nie liczą się przelewy transgraniczne/SEPA)15,00 zł
Skorzystanie z oferty kas fiskalnych w Alior Banku,  jeżeli na rachunek wpłynie bonusowy przelew z PCKF w kwocie 100 zł10,00 zł
Premia za średniomiesięczne saldo na rachunku uczestnika promocji 
0 zł za saldo od 2 500 do 10 000 zł
5 zł za saldo od 10 000 do 50 000 zł
10 zł za saldo od 50 000 do 100 000 zł
20 zł za saldo powyżej 100 000 zł


UWAGA:
Premia uzyskana w tej promocji podlega opodatkowaniu na zasadach ogólnych. Oznacza to, że uczestnik, który otrzyma premię, musi się z niej rozliczyć w swoich przychodach z tytułu działalności gospodarczej.

*Skorzystanie z tej premii jest nieopłacalne, ponieważ koszty przewalutowania przelewu na 100 euro, przewyższają jej wysokość.

NAGRODA:

Premia za aktywność trafi na Twoje iKonto Biznes najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym ją zarobiłeś.

CASE STUDY PREMII ZA AKTYWNOŚĆ

Nie wszystkie firmy korzystające z tego konta będą wykonywały przelewy SEPA, korzystały z kasy fiskalnej Alior Banku czy osiągały dochody powyżej 100 000 zł, ale wystarczy, że zrobisz w miesiącu przelew do ZUS (20 zł), do US (20 zł), zapłacisz kartą za paliwo czy firmowe rzeczy (25 zł) i wykonasz 3 przelewy zagraniczne w miesiącu (15 zł), a bank przeleje na Twoje konto 80 zł premii w miesiącu, co po roku da aż 960 zł zysku!

Przyznasz, że to bardzo optymistyczna perspektywa. Owszem nie wszystkie powyżej opisane czynności będą w Twoim biznesie konieczne – nie musisz się tym przejmować, zrobisz, co będzie potrzebne Twojej firmie, a bank przeliczy Twoją aktywność na złotówki 😉

iKonto Biznes – opłaty

Czym kusi przedsiębiorców iKonto Biznes Alior Banku? Obecnie atrakcyjna jest na pewno promocja, w której możesz zyskać nawet 1 700 zł. Kusząca jest też na pewno możliwość łatwego uniknięcia opłat za prowadzenie konta i kartę do niego wydaną. Wystarczy, że wykażesz się przeciętną aktywnością, by cieszyć się jego darmowością. Przeczytaj pełną analizę iKonta Biznes

Opinia o promocji

Nawet 1 750 zł premii – to przyciąga. Choć naszym zdaniem zdobycie pełnej premii będzie trudne, to już blisko 1 000 zł zysku z promocji ” 1500 zł dla firm” + 250 zł na start jest całkiem realne. Wystarczy otworzyć konto i przez 12 miesięcy robić przelewy do ZUS (20 zł), do US (20 zł), płacić  kartą 2 000 zł miesięcznie (25 zł) i wykonywać przelewy zagraniczne lub w walucie obcej (15 zł).

Każda z powyżej opisanych aktywności to działania, które wykonują wszyscy prowadzący biznesy – bank nie wymaga więc czegoś nadzwyczajnego, a jedynie zwykłej aktywności. W zamian, oprócz premii, otrzymasz dobry i tani rachunek firmowy!

Tabela opłat i prowizji, a także regulamin promocji dostępne są na stronie banku.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

11 godzin do końca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *