• Konta

Zdobądź 250 zł premii za założenie mKonta Intensive w mBanku + 50 zł za eKonto Junior

mBank wystartował z nową promocją mKonta Intensive. Możesz zdobyć 250 zł w gotówce zakładając konto na selfie lub e-dowód i dodatkowe 50 zł, jeśli zdecydujesz się otworzyć dziecku eKonto Junior. Co należy zrobić, aby skorzystać z promocji? O tym poniżej.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

75 dni do końca

Nagroda w promocji

W promocji „mKonto Intensive plus premia – edycja II” możesz zyskać 250 zł w gotówce zakładając konto na selfie lub e-dowód. Nagroda składa się z pięciu części: 50 zł za otwarcie konta na selfie lub przez e-dowód, a także 200 zł – rozłożone w czterech premiach cząstkowych po 50 zł.

Dodatkowo, jeśli założysz dziecku eKonto Junior, zyskasz ekstra 50 zł. Musisz to zrobić do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu mKonta Intensive.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji „mKonto Intensive plus premia – edycja II” mogą skorzystać osoby, które:

  •  od 1 stycznia 2018 roku nie miały lub nie były współposiadaczami konta osobistego lub oszczędnościowego w mBanku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.'

Czas trwania promocji

Promocja „mKonto Intensive plus premia – edycja II” trwa do 31 października 2021 r.

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

1. Do 31 października 2021 r. – wypełnij wniosek o mKonto Intensive wraz z kartą.

Zaznacz wymagane przez bank zgody marketingowe i oświadczenie o przystąpieniu do promocji.

2. Podpisz z mBankiem umowę o konto wraz z kartą debetową – otwórz mKonto Intensive na selfie/ przez e-dowód, aby zdobyć 50 zł premii.

Aby otrzymać bonus 50 zł za otwarcie konta na selfie lub przez e-dowód, wykonaj min. 1 dowolną transakcję kartą lub Blikiem w miesiącu otwarcia konta lub w kolejnym.

3. Aby otrzymać 50 zł premii za szybki wpływ i transakcje, spełnij poniższe warunki:

  • w ciągu 7 dni od momentu otwarcia rachunku: zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł,
  • w miesiącu otwarcia rachunku lub w pierwszym pełnym miesiącu po otwarciu rachunku: wykonaj min. 8 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem na dowolną kwotę.

Za spełnienie powyższych warunków, otrzymasz premię w wysokości 50 zł. Nagrodę dostaniesz w miesiącu następującym po tym, w którym zrealizowałeś warunki uprawniające do jej zdobycia.

4. W każdym z kolejnych trzech miesięcy, po pierwszym pełnym miesiącu od otwarcia konta, spełnij następujące warunki:

  • wykonaj min. 8 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem,

  • zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł.

Otrzymasz po 50 zł premii za każdy miesiąc wykonania aktywności. Premia trafi na Twoje konto do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

mKonto Intensive w mBanku – parametry

mKonto Intensive to rachunek przeznaczony dla klientów premium, którzy aktywnie korzystają z bankowości, zarabiają min. 7 000 zł miesięcznie i dużo podróżują. Nie jest to tani rachunek (opłata miesięczna za prowadzenie konta to 49,5 zł – chyba że zapewnisz wpływy w wysokości min. 7 000 zł lub łączna kwota depozytów i inwestycji ulokowanych w mBanku w wysokości min. 100 000 zł), jednak ma wiele przydatnych funkcjonalności. Dostęp do 150 walut bez prowizji za przewalutowanie i otwierania konta walutowego czy usługa Concierge Intensive – brzmi kusząco? To jedne z atutów rachunku premium mKonta Intensive w mBanku. Co jeszcze zyskujesz i ile to wszystko kosztuje? Sprawdź naszą analizę mKonta Intensive.

Opinia o promocji

Nowa promocja mKonta Intensive to ciekawa propozycja, ale na pewno nie dla każdego – aby uzyskać bezpłatne prowadzenie mKonta Intensive trzeba mieć odpowiednio wysokie wpływy lub oszczędności w mBanku. Warunki do spełnienia w promocji to założenie konta na selfie lub e-dowód, wykonywanie m.in. 8 transakcji kartą lub BLIKIEM, a także zapewnienie wpływu na konto w każdym miesiącu w wysokości min. 1 000 zł i to przez 4 miesiące. Nie są to trudne warunki. Największym problemem może okazać się pilnowanie terminów, bo promocja jest nieco rozciągnięta w czasie.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

75 dni do końca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *