• Konta

Zdobądź do 300 zł premii za otwarcie mKonta Intensive w promocji mBanku

mBank wystartował z nową edycją promocji mKonta Intensive. W trzeciej odsłonie akcji możesz zdobyć nawet 300 zł. Co należy zrobić, aby skorzystać z promocji? O tym poniżej.

Data zakończenia promocji:

Zakończona 4 dni temu

Nagroda w promocji

W promocji „mKonto Intensive z premią – III edycja” możesz zyskać nawet 300 zł. Nagroda będzie wypłacana w sześciu transzach po 50 zł – za spełnienie poszczególnych warunków banku w danym miesiącu.

Dodatkowo, przez pół roku możesz być zwolniony z opłat za kartę Visa Świat Intensive – wystarczy że zawnioskujesz o nią razem z mKontem Intensive na jednym wniosku. 

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji „mKonto Intensive z premią – III edycja” mogą skorzystać osoby, które:

  •  od 1 stycznia 2017 roku nie miały lub nie były współposiadaczami konta osobistego lub oszczędnościowego w mBanku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

  1. Do 31 sierpnia 2020 r. – wypełnij wniosek o mKonto Intensive wraz z kartą.

Zaznacz wymagane przez bank zgody marketingowe i oświadczenie o przystąpieniu do promocji.

  1. Podpisz z mBankiem umowę o konto wraz z kartą debetową.
  2. Przez 6 kolejnych miesięcy od przystąpienia do promocji – w każdym z tych miesięcy wykonaj:
  • transakcje kartą (w tym telefonem) lub BLIKIEM na łączną kwotę min. 2 500 zł. 

* Liczone będą tylko transakcje wykonywane w punktach handlowo-usługowych, w tym w e-sklepach.

Przykładowo: Przystąpiłeś do promocji 6 czerwca, od lipca musisz zacząć wykonywać transakcje kartą lub BLIKIEM na min. 2 500 zł. Premię (50 zł) za zrealizowanie warunków w lipcu, otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji, czyli do końca sierpnia.

Możesz zdobyć premię za 6 miesięcy, w których zrealizujesz warunki banku. Łącznie otrzymasz 300 zł (50 zł za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki promocji).

mKonto Intensive w mBanku – parametry

mKonto Intensive to rachunek przeznaczony dla klientów premium, którzy aktywnie korzystają z bankowości, zarabiają min. 7 000 zł miesięcznie i dużo podróżują. Nie jest to tani rachunek (opłata miesięczna za prowadzenie konta to 49,5 zł – chyba że zapewnisz wpływy w wysokości min. 7 000 zł lub łączna kwota depozytów i inwestycji ulokowanych w mBanku w wysokości min. 100 000 zł), jednak ma wiele przydatnych funkcjonalności. Dostęp do 150 walut bez prowizji za przewalutowanie i otwierania konta walutowego czy usługa Concierge Intensive – brzmi kusząco? To jedne z atutów rachunku premium mKonta Intensive w mBanku. Co jeszcze zyskujesz i ile to wszystko kosztuje? Sprawdź naszą analizę mKonta Intensive.

Opinia o promocji

III edycja promocji mKonta Intensive to ciekawa propozycja, ale na pewno nie dla każdego. Warunki do spełnienia to wykonywanie transakcji kartą lub BLIKIEM na min. 2 500 zł miesięcznie i to przez 6 miesięcy – jeśli chcemy zdobyć pełną kwotę dostępną w promocji, czyli 300 zł. Nie wszyscy będą w stanie zrealizować płatności na taką sumę. Dodatkowo, musisz pamiętać, że aby bank nie pobrał opłaty za konto – 49,5 zł – musisz zapewnić np. 7 000 zł wpływu w miesiącu. Jeśli tego nie zrobisz tak naprawdę wyjdziesz na zero, bo kwota premii 50 zł, pokryje koszty prowadzenia konta. Na plus tej promocji przemawia fakt fajnej premii gotówkowej, której wysokość może wynieść nawet 300 zł.

Data zakończenia promocji:

Zakończona 4 dni temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *