• Konta

Zdobądź 100 zł do wykorzystania na Allegro + Allegro Smart przez rok za darmo za założenie mKonta Intensive w mBanku

mBank wystartował z nową promocją mKonta Intensive. Możesz zdobyć 100 zł na zakupy w Allegro.pl i bezpłatny roczny pakiet Allegro Smart. Co należy zrobić, aby skorzystać z promocji? O tym poniżej.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

49 dni do końca

Nagroda w promocji

W promocji „mKonto Intensive z Allegro” możesz zyskać 100 zł w bonie na Allegro, a także pakiet Allegro Smart za darmo przez rok

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji „mKonto Intensive z Allegro” mogą skorzystać osoby, które:

  •  od 1 stycznia 2017 roku nie miały lub nie były współposiadaczami konta osobistego lub oszczędnościowego w mBanku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.'

Czas trwania promocji

Promocja „mKonto Intensive z Allegro” trwa do 30 kwietnia 2021 r.

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

1. Do 30 kwietnia 2021 r. – wypełnij wniosek o mKonto Intensive wraz z kartą.

Zaznacz wymagane przez bank zgody marketingowe i oświadczenie o przystąpieniu do promocji.

2. Podpisz z mBankiem umowę o konto wraz z kartą debetową.

3. W pierwszym pełnym miesiącu od przystąpienia do promocji:

  • wykonaj transakcje kartą (w tym telefonem) lub BLIKIEM na łączną kwotę min. 1 500 zł. 

Za spełnienie powyższych warunków, otrzymasz bezpłatny dostęp do Allegro Smart przez rok. Bonus bank udostępni Ci w serwisie transakcyjnym do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki akcji. Będzie dostępny przez 3 miesiące. Nagroda jest ważna do 31 grudnia 2021 r.

4. W każdym z kolejnych trzech miesięcy, po pierwszym pełnym miesiącu od otwarcia konta, spełnij następujące warunki:

  • wykonaj transakcje kartą lub BLIKIEM na łączną kwotę min. 1 500 zł miesięcznie.

Za spełnienie tych warunków, otrzymasz bon o wartości 100 zł do wykorzystania na Allegro. Bank udostępni ci go poprzez wiadomość w serwisie transakcyjnym. Nagroda będzie dostępna do pobrania przez 3 miesiące, ale będzie ważna do końca 2021 r.

mKonto Intensive w mBanku – parametry

mKonto Intensive to rachunek przeznaczony dla klientów premium, którzy aktywnie korzystają z bankowości, zarabiają min. 7 000 zł miesięcznie i dużo podróżują. Nie jest to tani rachunek (opłata miesięczna za prowadzenie konta to 49,5 zł – chyba że zapewnisz wpływy w wysokości min. 7 000 zł lub łączna kwota depozytów i inwestycji ulokowanych w mBanku w wysokości min. 100 000 zł), jednak ma wiele przydatnych funkcjonalności. Dostęp do 150 walut bez prowizji za przewalutowanie i otwierania konta walutowego czy usługa Concierge Intensive – brzmi kusząco? To jedne z atutów rachunku premium mKonta Intensive w mBanku. Co jeszcze zyskujesz i ile to wszystko kosztuje? Sprawdź naszą analizę mKonta Intensive.

Opinia o promocji

Nowa promocja mKonta Intensive to ciekawa propozycja, ale na pewno nie dla każdego. Warunki do spełnienia to wykonywanie transakcji kartą lub BLIKIEM na min. 1 500 zł miesięcznie i to przez 4 miesiące. Nie wszyscy będą w stanie zrealizować płatności na taką sumę. Dodatkowo, musisz pamiętać, że aby bank nie pobrał opłaty za konto – 49,5 zł – musisz zapewnić np. 7 000 zł wpływu w miesiącu. Na plus tej promocji przemawia 100 zł na zakupy w Allegro i bezpłatny roczny pakiet Allegro Smart.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

49 dni do końca

Przydatne dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *