• Konta

Zdobądź nawet 250 zł premii za założenie konta w promocji „Razem w karnawale” BNP Paribas

Nowa promocja od BNP Paribas. Biorąc udział w akcji „Razem w karnawale” możesz zyskać do 250 zł premii. Wystarczy założyć Konto Otwarte na Ciebie i spełnić proste warunki banku. Kto może wziąć udział w promocji i jakie warunki należy spełnić? Sprawdź naszą analizę.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

24 dni do końca

Nagroda w promocji

W promocji „Razem w karnawale” możesz zdobyć łącznie nawet 250 zł premii. Nagroda jest wypłacana w dwóch częściach – 100 zł i 150 zł – za spełnienie poszczególnych warunków banku

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji „Razem w karnawale” BNP Paribas, jeśli:

  •  masz ukończone 18 lat,
  •  jesteś nowym klientem banku, tzn. od min. 12 miesięcy do momentu złożenia wniosku nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas.

Czas trwania promocji

Promocja BNP Paribas trwa tylko do 31 stycznia 2021 r. lub do momentu osiągnięcia puli 3 000 promocyjnych wniosków. Promocje BNP Paribas cieszą się dużym powodzeniem, dlatego warto się spieszyć, bo zapewne akcja zakończy się wcześniej.

Co zrobić, aby skorzystać z promocji?

1. Do 31 stycznia 2021 r.:

zarejestruj się w promocji korzystając z linka otrzymanego po rejestracji, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową. 

Pamiętaj! Liczba promocyjnych wniosków jest ograniczona i wynosi 3 000 sztuk, dlatego nie warto czekać do ostatniego dnia promocji.

2. Do 14 lutego 2021 r.: zawrzyj umowę o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej.

Pamiętaj o aktywowaniu karty poprzez nadanie numeru PIN.

3. W lutym 2021 r. spełnij następujące warunki banku:

  • wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą;
  • wykonaj min. 1 przelew w bankowości elektronicznej (poprzez GOonline lub aplikację GOmobile).

Za spełnienie warunków w lutym otrzymasz pierwszą część premii – 100 zł. Informację o przyznaniu nagrody wraz z instrukcją, gdzie wpisać Twój numer konta, na który ma zostać przesłana nagroda, dostaniesz na Twój adres e-mail do 22 marca 2021 r. Premię otrzymasz do końca marca 2021 r.

4. W marcu 2021 r. spełnij następujące warunki promocji:

  • zapewnij wpływy na rachunek w łącznej wysokości min. 500 zł;
  • wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą;
  • wykonaj min. 1 przelew w bankowości elektronicznej (poprzez GOonline lub aplikację GOmobile).

Za spełnienie warunków w marcu otrzymasz drugą część premii – 150 zł. Premię otrzymasz do końca kwietnia 2021 r.

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

Konto Otwarte na Ciebie to darmowy rachunek. Możesz wybrać do niego jedną z trzech kart: Kartę Otwartą na Dzisiaj, Kartę Otwartą na eŚwiat oraz Kartę Otwartą na Świat. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat tego rachunku i kart debetowych BNP Paribas, zajrzyj do naszej analizy Konta Otwartego na Ciebie.

Opinia o promocji

W przypadku promocji BNP Paribas zawsze można liczyć na atrakcyjną nagrodę i dość proste warunki do spełnienia, dzięki czemu większość z nich jest w zasięgu ręki każdego z nas. Najnowsza akcja banku to nawet 250 zł do zdobycia za założenie Konta Otwartego na Ciebie i spełnienie warunków promocji w lutym i marcu. Naszym zdaniem to dobra i łatwa okazja do zdobycia dodatkowych pieniędzy. Jeśli masz zamiar założyć konto bankowe, to zdecydowanie warto rozważyć ofertę BNP Paribas.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

24 dni do końca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *