• Konta

Zdobądź nawet 370 zł za założenie konta w BNP Paribas

BNP Paribas kolejny raz zachęca do założenie Konta Otwartego na Ciebie. Tym razem w akcji “Wrześniowa premia” za spełnienie prostych warunków banku, możesz zyskać nawet 370 zł premii – 200 zł w gotówce, 150 zł w e-kodach do Biedronki i 20 zł w e-kodzie do Żabki. Co należy zrobić, aby skorzystać z promocji i kto może wziąć w niej udział? Wyjaśniam poniżej.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

15 dni do końca

Nagroda w promocji

W promocji „Wrześniowa premia” możesz zdobyć łącznie nawet 370 zł premii. Nagroda składa się z premii pieniężnej i e-kodów do Żabki i Biedronki. Jest wypłacana w czterech częściach – za spełnienie poszczególnych warunków banku. Składa się z:

 • e-kodu do sklepów Żabka o wartości 20 zł,
 • premii gotówkowej o wartości 50 zł,
 • e-kodu do Biedronki o wartości 150 zł,
 • premii pieniężnej o wartości 150 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji „Wrześniowa premia” BNP Paribas, jeśli:

 •  masz ukończone 18 lat,
 •  jesteś nowym klientem banku, tzn. od min. 12 miesięcy do momentu złożenia wniosku nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas.

Czas trwania promocji

Promocja BNP Paribas trwa do 30 września 2021 r. lub do momentu osiągnięcia puli 3 000 promocyjnych wniosków. Promocje BNP Paribas cieszą się dużym powodzeniem, dlatego warto się spieszyć, bo zapewne akcja zakończy się wcześniej.

Co zrobić, aby skorzystać z promocji?

1. Do 30 września 2021 r.:

zarejestruj się w promocji – korzystając z linka otrzymanego po rejestracji, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową.

Pamiętaj! Liczba promocyjnych wniosków jest ograniczona i wynosi 3 000 sztuk, dlatego nie warto czekać do ostatniego dnia promocji.

2. Wybierz jedną z dwóch metod zawarcia umowy:

 •  w obecności kuriera po złożeniu wniosku,
 •  lub poprzez wideoweryfikację w aplikacji mobilnej GOmobile.

3. Do 14 października 2021 r.: zawrzyj umowę o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej.

Pamiętaj o aktywowaniu karty poprzez nadanie numeru PIN – masz na to 7 dni od momentu otrzymania karty.

Za spełnienie powyższych czynności otrzymasz pierwszą premię – e-kod do sklepów Żabka o wartości 20 zł. Informację o nagrodzie dostaniesz do 19 listopada br., a e-kod do Żabki otrzymasz SMS-em do 30 listopada 2021 r.

4W październiku 2021 r. spełnij następujący warunek:

 • wykonaj min. 1 przelew w aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej.

Za spełnienie tego warunku otrzymasz 50 zł w gotówce. Informację o przyznaniu nagrody wraz z instrukcją, gdzie i do kiedy należy uzupełnić numer konta, otrzymasz na swój adres e-mail do 19 listopada 2021 r. Premia wpłynie na Twoje konto do końca listopada.

5. W listopadzie i grudniu 2021 r. – w każdym z tych miesięcy – spełnij następujące warunki banku:

 • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 400 zł,
 •  zapewnij wpływy na łączną kwotę min. 1 000 zł.

Za spełnienie warunków w listopadzie otrzymasz trzecią część premii – e-kod do Biedronki na 150 zł. Za spełnienie warunków w grudniu, otrzymasz czwartą część premii – 150 zł. E-kod do Biedronki otrzymasz do 31 grudnia br., a premię gotówkową do 31 stycznia 2022 r.

Ważne! E-kod do Biedronki jest ważny do 30 listopada 2023 r., a e-kod do sklepów Żabka do 31 grudnia 2022 r.

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

Konto Otwarte na Ciebie to darmowy rachunek. Możesz wybrać do niego jedną z trzech kart: Kartę Otwartą na Dzisiaj, Kartę Otwartą na eŚwiat oraz Kartę Otwartą na Świat. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat tego rachunku i kart debetowych BNP Paribas, zajrzyj do naszej analizy Konta Otwartego na Ciebie.

Opinia o promocji

Nowa promocja BNP Paribas to kolejna dobra okazja do zdobycia w łatwy sposób premii o wartości 370 zł. Za założenie Konta Otwartego na Ciebie i spełnienie prostych warunków promocji – jak wykonywanie przelewów, transakcji bezgotówkowych lub zapewnienie wpływów na konto, czyli normalnych czynności związanych z posiadaniem konta – możesz się cieszyć z całej puli 370 zł – 200 zł premii gotówkowej i 150 zł w e-kodzie na zakupy do Biedronki oraz 20 zł w e-kodzie do Żabki. Podsumowując: wysoka nagroda, proste warunki i dobre konto bankowe. Jeśli szukasz rachunku lub jesteś łowcą promocji, ta oferta jest dla Ciebie. Tylko pamiętaj, liczba premiowanych wniosków jest ograniczona!

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

15 dni do końca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *