• Konta

Zdobądź nawet 350 zł w e-kodach do Biedronki za założenie konta w BNP Paribas

BNP Paribas kolejny raz zachęca do założenie Konta Otwartego na Ciebie. Tym razem w promocji “Premia na zakupy” za spełnienie prostych warunków banku, możesz zyskać nawet 350 zł w e-kodach do Biedronki. Co należy zrobić, aby skorzystać z promocji i kto może wziąć w niej udział? Wyjaśniam poniżej.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

27 dni do końca

Nagroda w promocji

W promocji „Premia na zakupy” możesz zdobyć łącznie nawet 350 zł premii. Nagroda składa się z 3 e-kodów do Biedronki. Jest wypłacana w trzech częściach – za spełnienie poszczególnych warunków banku. Składa się z:

 • e-kodu do Biedronki o wartości 50 zł;
 •  e-kodu do Biedronki o wartości 150 zł;
 •  e-kodu do Biedronki o wartości 150 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w „Premia na zakupy” BNP Paribas, jeśli:

 •  masz ukończone 18 lat,
 •  jesteś nowym klientem banku, tzn. od min. 12 miesięcy do momentu złożenia wniosku nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas.

Czas trwania promocji

Promocja BNP Paribas trwa do 10 marca 2021 r. lub do momentu osiągnięcia puli 3 000 promocyjnych wniosków. Promocje BNP Paribas cieszą się dużym powodzeniem, dlatego warto się spieszyć, bo zapewne akcja zakończy się wcześniej.

Co zrobić, aby skorzystać z promocji?

1. Do 10 marca 2021 r.:

zarejestruj się w promocji – korzystając z linka otrzymanego po rejestracji, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową.

Pamiętaj! Liczba promocyjnych wniosków jest ograniczona i wynosi 3 000 sztuk, dlatego nie warto czekać do ostatniego dnia promocji.

2. Wybierz jedną z dwóch metod zawarcia umowy:

 •  w obecności kuriera po złożeniu wniosku,
 •  lub poprzez wideoweryfikację w aplikacji mobilnej GOmobile.

3. Do 24 marca 2021 r.: zawrzyj umowę o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej.

Pamiętaj o aktywowaniu karty poprzez nadanie numeru PIN – masz na to 7 dni od momentu otrzymania karty.

4. W marcu 2021 r.: wykonaj min. 1 przelew w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile.

Za spełnienie warunków w marcu, otrzymasz pierwszą część premii – e-kod do Biedronki na 50 zł. Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz na swój adres e-mail do 22 kwietnia 2021 r. E-kod otrzymasz SMS-em do końca kwietnia 2021 r.

5. W kwietniu 2021 r. spełnij następujące warunki banku:

 • wykonaj min. 1 przelew w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji GOmobile
 • wykonaj min. 4 transakcje Blikiem,
 •  zapewnij wpływy na łączną kwotę min. 1 000 zł.

Za spełnienie warunków w kwietniu otrzymasz drugą część premii – e-kod do Biedronki na 150 zł. Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz na swój adres e-mail do 25 maja 2021 r. E-kod otrzymasz SMS-em do końca maja 2021 r.

5. W  maju 2021 r. spełnij takie same warunki promocji, jak w kwietniu:

 • wykonaj min. 1 przelew w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji GOmobile
 • wykonaj min. 4 transakcje Blikiem,
 •  zapewnij wpływy na łączną kwotę min. 1 000 zł.

Za spełnienie warunków w maju otrzymasz trzecią część premii – 150 zł w e-kodzie do Biedronki. Do 25 czerwca br. dostaniesz wiadomość z banku o nagrodzie. Premię otrzymasz najpóźniej do końca czerwca 2021 r.

Ważne! E-kody do Biedronki są ważne do 31 października 2021 r.  

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

Konto Otwarte na Ciebie to darmowy rachunek. Możesz wybrać do niego jedną z trzech kart: Kartę Otwartą na Dzisiaj, Kartę Otwartą na eŚwiat oraz Kartę Otwartą na Świat. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat tego rachunku i kart debetowych BNP Paribas, zajrzyj do naszej analizy Konta Otwartego na Ciebie.

Opinia o promocji

Nowa promocja BNP Paribas to kolejna dobra okazja do zdobycia w łatwy sposób premii o wartości 350 zł. Za założenie Konta Otwartego na Ciebie i spełnienie prostych warunków promocji – jak wykonywanie przelewów, transakcji BLIKIEM lub zapewnienie wpływów na konto, czyli normalnych czynności związanych z posiadaniem konta – już pod koniec czerwca możesz się cieszyć z całej puli 350 zł na zakupy do Biedronki. Podsumowując: wysoka nagroda, proste warunki i dobre konto bankowe. Jeśli szukasz rachunku lub jesteś łowcą promocji, ta oferta jest dla Ciebie. Tylko pamiętaj, liczba premiowanych wniosków jest ograniczona!

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

27 dni do końca

Przydatne dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *