• Konta

Zyskaj 300 zł za otwarcie konta w BNP Paribas w promocji „Zdobywaj z kontem”

Kolejna ciekawa promocja od BNP Paribas. Do zgarnięcia nawet 300 zł premii gotówkowej za założenie Konta Otwartego na Ciebie i spełnienie kilku warunków promocji. Co musisz zrobić, aby otrzymać pieniądze?

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

26 dni do końca

Nagroda w promocji

W promocji „Zdobywaj z kontem” możesz zyskać nawet 300 zł. Nagroda składa się z premii gotówkowej wypłacanej za spełnienie poszczególnych warunków w 2 częściach: po 150 zł każda.

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji „Zdobywaj z kontem” BNP Paribas, jeśli:

  • masz ukończone 18 lat,

  • jesteś nowym klientem banku, tzn. od min. 12 miesięcy do momentu złożenia wniosku nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas.

Czas trwania promocji

Promocja BNP Paribas trwa do 17 kwietnia 2021 r. lub do momentu osiągnięcia puli 3 000 promocyjnych wniosków. Dlatego warto się spieszyć! 

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

1. Do 17 kwietnia 2021 r.:

  • zarejestruj się w promocji – korzystając z linka otrzymanego po rejestracji, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową.

Uwaga! Liczba promocyjnych wniosków jest ograniczona i wynosi tylko 3 000 sztuk!

2. Do 5 maja 2021 r.: zawrzyj umowę o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej.

  • Umowę możesz podpisać na dwa sposoby: na stronie internetowej banku z weryfikacją tożsamości za pośrednictwem kuriera albo za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile, gdzie weryfikacja tożsamości następuje poprzez wideoweryfikację.

Pamiętaj o aktywowaniu karty, poprzez nadanie numeru PIN!

3. W miesiącu następującym po tym, w którym zarejestrowałeś się w promocji, spełnij następujące warunki banku:

  • wykonaj min. 3 transakcje Blikiem,
  • otrzymaj łączne wpływy na konto w wysokości min. 700 zł,
  • wykonaj min. 1 przelew w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej Gomobile.

Za spełnienie warunków promocji, otrzymasz 150 zł premii. Informację o u nagrodzie otrzymasz do 21. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków akcji na Twój adres e-mail z instrukcją uzupełnienia numeru konta, na który zostanie przesłana nagroda. Ważne! Musisz to zrobić do 26 dnia danego miesiąca, bo inaczej Twoja nagroda przepadnie. Premię dostaniesz najpóźniej do końca miesiąca, w którym otrzymałeś info o nagrodzie.

4. W kolejnym miesiącu spełnij następujące warunki promocji:

  • wykonaj min. 1 przelew w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej Gomobile.
  • zapewnij łączne wpływy w wysokości min. 1 000 zł,
  • wykonaj min. 3 transakcje Blikiem.

Za spełnienie warunków w kwietniu, otrzymasz premię w wysokości 150 zł. Nagroda trafi na Twoje konto do końca miesiąca, w którym otrzymałeś informację o nagrodzie. 

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

Konto Otwarte na Ciebie to darmowy rachunek. Możesz wybrać do niego jedną z trzech kart: Kartę Otwartą na Dzisiaj, Kartę Otwartą na eŚwiat oraz Kartę Otwartą na Świat. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat tego rachunku i kart debetowych BNP Paribas, zajrzyj do naszej analizy Konta Otwartego na Ciebie.

Opinia o promocji

“Zdobywaj z kontem” to dobra okazja do zdobycia ekstra gotówki, która może Ci się przydać na zaś. To kolejna ciekawa promocja od BNP Paribas. Za spełnienie prostych warunków – wykonanie kilku przelewów, płatności Blikiem czy zapewnienie wpływów na konto – zyskujesz 300 zł w gotówce. Jeśli szukasz dobrego, darmowego rachunku i chcesz zyskać w łatwy sposób aż 300 zł premii gotówkowej, która będzie systematycznie wypłacana, zwróć uwagę na tę promocję. Tylko pamiętaj, warto się spieszyć, bo akcja jest limitowana i zapewne będzie się cieszyć powodzeniem!

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

26 dni do końca

Przydatne dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *