• Konta

Zyskaj 300 zł za otwarcie konta w BNP Paribas w promocji „Premia na zapas”

Kolejna ciekawa promocja od BNP Paribas. Do zgarnięcia nawet 300 zł premii gotówkowej za założenie Konta Otwartego na Ciebie i spełnienie kilku warunków promocji. Co musisz zrobić, aby otrzymać pieniądze?

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

11 dni do końca

Nagroda w promocji

W promocji „Premia na zapas” możesz zyskać nawet 300 zł. Nagroda składa się z premii gotówkowej wypłacanej za spełnienie poszczególnych warunków w 3 częściach – każda po 100 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji „Premia na zapas” BNP Paribas, jeśli:

  • masz ukończone 18 lat,

  • jesteś nowym klientem banku, tzn. od min. 12 miesięcy do momentu złożenia wniosku nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas.

Czas trwania promocji

Promocja BNP Paribas trwa do 29 listopada 2020 r. lub do momentu osiągnięcia puli 3 000 promocyjnych wniosków. Dlatego warto się spieszyć! 

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

  1. Do 29 listopada 2020 r.:

  • zarejestruj się w promocji – korzystając z linka otrzymanego po rejestracji, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową.

Uwaga! Liczba promocyjnych wniosków jest ograniczona i wynosi tylko 3 000 sztuk!

  1. Do 13 grudnia 2020 r.: zawrzyj umowę o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej.

  • Umowę możesz podpisać na dwa sposoby: na stronie internetowej banku z weryfikacją tożsamości za pośrednictwem kuriera albo za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile, gdzie weryfikacja tożsamości następuje poprzez wideoweryfikację.

Pamiętaj o aktywowaniu karty, poprzez nadanie numeru PIN!

  1. W grudniu 2020 r., styczniu i lutym 2021 r., w każdym z tych miesięcy, spełnij następujące warunki banku:

  • zapewnij łączne wpływy w wysokości min. 500 zł,
  • wykonaj min. 1 przelew w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej Gomobile,
  • wykonaj min. 3 transakcje Blikiem.

4. Za spełnienie warunków w każdym z miesięcy otrzymasz łącznie 300 zł premii – 3 razy po 100 zł.

Jeśli spełnisz warunki aktywności w grudniu, do 19 stycznia 2021 r. dostaniesz wiadomość z banku z adresu premianazapas@bnpparibasplus.pl z instrukcją uzupełnienia numeru konta, na który zostanie przesłana nagroda. Ważne! Musisz to zrobić do 26 stycznia 2021 r., bo inaczej Twoja nagroda przepadnie. Premię dostaniesz najpóźniej do końca stycznia 2021 r.

Nagrodę za wykonanie warunków w styczniu 2021 r. dostaniesz do końca lutego, a za wykonanie zadań w lutym – do końca marca 2021 r. 

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

Konto Otwarte na Ciebie to darmowy rachunek. Możesz wybrać do niego jedną z trzech kart: Kartę Otwartą na Dzisiaj, Kartę Otwartą na eŚwiat oraz Kartę Otwartą na Świat. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat tego rachunku i kart debetowych BNP Paribas, zajrzyj do naszej analizy Konta Otwartego na Ciebie.

Opinia o promocji

“Premia na zapas” to dobra okazja do zdobycia ekstra gotówki, która może Ci się przydać na zaś. To kolejna dobra promocja od BNP Paribas. Za spełnienie prostych warunków – wykonanie kilku przelewów, płatności Blikiem czy zapewnienie wpływów na konto – zyskujesz 300 zł. Jeśli szukasz dobrego, darmowego rachunku i chcesz zyskać w łatwy sposób aż 300 zł premii gotówkowej, która będzie systematycznie wypłacana, zwróć uwagę na tę promocję. Tylko pamiętaj, warto się spieszyć, bo akcja jest limitowana i zapewne będzie się cieszyć powodzeniem!

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

11 dni do końca

Przydatne dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *