• Konta

Zyskaj 150 zł premii gotówkowej lub 250 zł na karcie paliwowej Orlen w promocji „Na stacji korzyści” BNP Paribas

BNP Paribas nie zwalnia tempa i startuje z nową promocją Konta Otwartego na Ciebie. Do zdobycia jest 150 zł premii gotówkowej lub 250 zł na karcie paliwowej Orlen. Tym razem sam możesz zdecydować, o którą nagrodę chcesz walczyć. Co należy zrobić, aby skorzystać z promocji? Wyjaśniam poniżej.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

6 dni do końca

Nagroda w promocji

W promocji „Na stacji korzyści” sam decydujesz, o którą nagrodę walczysz. Masz do wyboru:

  • 150 zł premii gotówkowej: nagroda wypłacana jest w dwóch częściach, za spełnienie warunków w poszczególnych miesiącach – 75 zł za aktywność w lipcu i 75 zł za aktywność w sierpniu;
  • lub 250 zł na karcie paliwowej Orlen. 

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji „Na stacji korzyści” BNP Paribas, jeśli:

  • masz ukończone 18 lat,
  • jesteś nowym klientem banku, tzn. od min. 12 miesięcy do momentu złożenia wniosku nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas.

Czas trwania promocji

Promocja BNP Paribas trwa do 30 czerwca 2020 r. lub do momentu osiągnięcia puli 3 000 promocyjnych wniosków. Dlatego warto się spieszyć. 

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

1. Do 30 czerwca 2020 r.

zarejestruj się w promocji – korzystając z linka otrzymanego po rejestracji, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową i wybierz nagrodę, o którą chcesz się starać – 150 zł premii gotówkowej lub 250 zł na karcie paliwowej Orlen.

Uwaga! Liczba promocyjnych wniosków jest ograniczona i wynosi 3 000 sztuk!

2. Do 15 lipca 2020 r.: zawrzyj umowę o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej.

Pamiętaj o aktywowaniu karty poprzez nadanie numeru PIN!

3. W lipcu i sierpniu 2020 r. spełnij następujące warunki banku:

Jeśli starasz się o premię gotówkową 150 zł

  • w lipcu: wykonaj min. 3 transakcje BLIKIEM i min. 3 przelewy w bankowości internetowej Pl@net/GOonline lub aplikacji mobilnej Gomobile

Za spełnienie warunków w lipcu otrzymasz pierwszą część premii – 75 zł. Informację o przyznaniu nagrody wraz z instrukcją, gdzie wpisać Twój numer konta, na który ma zostać przesłana nagroda, dostaniesz na Twój adres e-mail do 21 sierpnia 2020 r. Premię otrzymasz do końca sierpnia 2020 r.

  • w sierpniu: wykonaj min. 3 przelewy w bankowości internetowej Pl@net/GOonline lub aplikacji mobilnej Gomobile i zapewnij łączny wpływ w wysokości min. 1 000 zł.

Za spełnienie warunków w sierpniu otrzymasz drugą część premii – 75 zł. Premię otrzymasz do końca września 2020 r.

Jeśli starasz się o 250 zł na karcie paliwowej Orlen

W lipcu i w sierpniu (w każdym z tych miesięcy): 

  • wykonaj min. 5 przelewów w bankowości internetowej Pl@net/GOonline lub aplikacji mobilnej Gomobile,
  • wykonaj min. 5 transakcji BLIKIEM,
  • zapewnij łączne wpływy w wysokości min. 1 000 zł.

Za spełnienie warunków w lipcu i sierpniu otrzymasz 250 zł na karcie paliwowej Orlen. Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz do 24 września 2020 r. wraz z instrukcją, gdzie wpisać adres, na który ma zostać przesłana karta paliwowa. Kartę paliwową dostaniesz do końca września 2020 r.

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

Konto Otwarte na Ciebie to darmowy rachunek. Możesz wybrać do niego jedną z trzech kart: Kartę Otwartą na Dzisiaj, Kartę Otwartą na eŚwiat oraz Kartę Otwartą na Świat. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat tego rachunku i kart debetowych BNP Paribas, zajrzyj do naszej analizy Konta Otwartego na Ciebie.

 

Opinia o promocji

Najnowszą promocją „Na stacji korzyści” BNP Paribas znowu pozytywnie zaskakuje. Tym razem nowi klienci, którzy założą Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą, mogą sami wybrać, o którą nagrodę chcą zawalczyć. Do zgarnięcia jest albo 150 zł w gotówce albo 250 zł na karcie paliwowej Orlen. Warunki różnią się w zależności od rodzaju nagrody – gdy wybierzesz kartę paliwową musisz minimalnie więcej się wysilić. Jednak tak jak do tej pory warunki wiążą się z normalnymi aktywnościami, które na co dzień wykonujemy – jak przelewy, płatności BLIKIEM czy zapewnienie wpływu na rachunku.Podsumowując – dosyć łatwe warunki do spełnienia, możliwość wyboru nagrody, która Ci odpowiada i dobre konto osobiste wraz z kartą. Jeśli chcesz skorzystać z tej promocji, to warto się spieszyć, bo najnowsza akcja jest limitowana.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

6 dni do końca

Przydatne dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *