• Konta

Zyskaj 320 zł premii w promocji „Letni wybór” BNP Paribas

BNP Paribas nie zwalnia tempa i startuje z nową promocją Konta Otwartego na Ciebie. Do zdobycia jest łącznie 320 zł premii, w tym 300 zł na zakupy w: Leroy Merlin, Answear, Biedronka lub Decathlon. Tym razem sam możesz zdecydować, o którą nagrodę chcesz walczyć. Co należy zrobić, aby skorzystać z promocji? Wyjaśniam poniżej.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

13 dni do końca

Nagroda w promocji

W promocji „Letni wybór” łącznie możesz zdobyć 320 zł premii. Sam możesz zdecydować, o którą nagrodę walczysz. Nagroda wypłacana jest w trzech częściach:

 • 20 zł w postaci e-kodu do Costa Coffee ,
 • 100 zł w postaci e-kodu lub karty podarunkowej do wybranego sklepu;
 • 200 zł w postaci e-kodu lub karty podarunkowej do wybranego sklepu.

Do wyboru masz:

 • e-kod do Answear.com do wykorzystania w e-sklepie do 15 kwietnia 2022 r.,
 • e-kod do Decathlonu do wykorzystania w sklepach stacjonarnych i internetowych do 1 października 2023 r.,
 • e-kod do sklepów stacjonarnych Biedronka do wykorzystania do 1 października 2023 r.,
 • karta podarunkowa Leroy Merlin do wykorzystania w sklepach stacjonarnych do 31 października 2022 r.

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji „Letni wybór” BNP Paribas, jeśli:

 • masz ukończone 18 lat,

 • jesteś nowym klientem banku, tzn. od min. 12 miesięcy do momentu złożenia wniosku nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas.

Czas trwania promocji

Promocja BNP Paribas trwa do 31 sierpnia 2021 r. lub do momentu osiągnięcia puli 3 000 promocyjnych wniosków. Dlatego warto się spieszyć.

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

1. Do 31 sierpnia 2021 r.:

zarejestruj się w promocji – korzystając z linka otrzymanego po rejestracji, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową i wybierz nagrodę, o którą chcesz się starać – zakupy w: Answear, Biedronka, Decathlon albo Leroy Merlin.

Uwaga! Liczba promocyjnych wniosków jest ograniczona i wynosi 3 000 sztuk!

2. Do 15 września 2021 r.: zawrzyj umowę o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej – Pamiętaj o aktywowaniu karty poprzez nadanie numeru PIN!

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz e-kod o wartości 20 zł do Costa Coffee. Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz do 28 września 2021 r., a e-kod do końca września.

3. We wrześniu 2021 r. spełnij następujące warunki banku:

 • wykonaj min. 1 transakcję za pomocą Apple Pay lub Google Pay,

 • wykonaj min. 2 przelewy w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej Gomobile.

Za spełnienie warunków we wrześniu otrzymasz drugą nagrodę – premię w wysokości 100 zł w postaci e-kodu lub karty podarunkowej (w zależności od tego, który sklep wybrałeś). Informację o przyznaniu nagrody dostaniesz na Twój adres e-mail do 19 października 2021 r. Premię otrzymasz do końca października.

Jeśli wybrałeś kartę podarunkową Leroy Merlin, otrzymasz link do formularza, w którym do 25 października 2021 r. musisz wskazać adres, na który nagroda ma zostać wysłana. Jeśli wybrałeś e-kod do Answear, Biedronki lub Decathlonu, otrzymasz go SMS-em, na numer telefonu podany podczas rejestracji.

4. W październiku 2021 r. spełnij następujące warunki banku:

 • zapewnij łączny wpływ w wysokości min. 1 000 zł,

 • wykonaj min. 2 przelewy,
 • wykonaj min. 4 transakcje bezgotówkowe,

 • wykonaj min. 1 transakcję za pomocą Google Pay lub Apple Pay.

Za spełnienie warunków w październiku otrzymasz trzecią część premii – 200 zł. Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz do 25 listopada 2021 r., a nagrodę do końca listopada 2021 r.

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

Konto Otwarte na Ciebie to darmowy rachunek. Możesz wybrać do niego jedną z trzech kart: Kartę Otwartą na Dzisiaj, Kartę Otwartą na eŚwiat oraz Kartę Otwartą na Świat. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat tego rachunku i kart debetowych BNP Paribas, zajrzyj do naszej analizy Konta Otwartego na Ciebie.

Opinia o promocji

Najnowszą promocją „Letni wybór” BNP Paribas znowu pozytywnie zaskakuje. Tym razem nowi klienci, którzy założą Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą, mogą sami wybrać, o którą nagrodę chcą zawalczyć. Do zgarnięcia jest aż 300 zł na zakupy w: Leroy Merlin, Biedronce, Answear, lub Decathlon, a także 20 zł do Costa Coffee. Warunki do spełnienia nie są aż tak trudne i wiążą się z normalnymi aktywnościami, które na co dzień wykonujemy – jak przelewy, płatności kartą lub telefonem czy zapewnienie wpływu na rachunku. Podsumowując – dosyć łatwe warunki do spełnienia, możliwość wyboru nagrody, która Ci odpowiada i dobre konto osobiste wraz z kartą. Jeśli chcesz skorzystać z tej promocji, to warto się spieszyć, bo najnowsza akcja jest limitowana.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

13 dni do końca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *