• Konta

Zyskaj 200 zł premii i 2 kody InPost za otwarcie Citi Konta + nawet 500 zł za kartę kredytową w promocji Citi Handlowy

CitiKonto powraca w wielkim stylu. Teraz za założenie bezwarunkowo bezpłatnego konta i spełnienie prostych warunków promocji, możesz zdobyć 200 zł od Citi Handlowego na start i 2 kody na darmowe usługi kurierskie. Oprócz tego w dodatkowych akcjach promocyjnych możesz zdobyć łącznie nawet 500 zł. Kto może wziąć udział w promocji i jakie warunki należy spełnić? Sprawdź naszą analizę.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

53 dni do końca

Nagroda w promocji

W promocji „Nawet 200 zł z CitiKontem” możesz zdobyć łącznie nawet 200 zł premii i 2 kody na darmowe przesyłki Inpost. Nagroda gotówkowa jest wypłacana w czterech częściach – każda po 50 zł – za spełnienie poszczególnych warunków banku. 

Dodatkowo, jeśli założysz kartę kredytową możesz otrzymać voucher do Allegro o wartości 400 zł.  Oprócz tego korzystając z moneybacku i aktywnie płacą kartą debetową i kredytową przez cztery miesiące, możesz otrzymać 1% zwrotu za wydatki – max 25 zł/miesiąc, czyli łącznie 100 zł.

Z kolei polecając konto możesz zyskać od 200 do 300 zł za każde skuteczne polecenie karty kredytowej: 200 zł za pierwszą i drugą skutecznie poleconą osobę; 250 zł za trzecią i czwartą skuteczną rekomendację oraz 
300 zł za piąte i kolejne polecenie, które zakończyło się podpisaniem umowy.

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji „Nawet 200 zł z CitiKontem”, jeśli:

 •  masz ukończone 18 lat,
 •  po 1 stycznia 2020 r. nie posiadałeś w Citi Handlowym konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego, ani nie byłeś ich współposiadaczem. 

Czas trwania promocji

Promocja Citi Handlowy trwa do 16 października 2021 r. lub do momentu osiągnięcia puli 3 000 promocyjnych wniosków. Dlatego warto się spieszyć, bo zapewne akcja zakończy się wcześniej.

Co zrobić, aby skorzystać z promocji?

1. Do 16 października 2021 r.:

złóż wniosek o CitiKonto i podpisz umowę – wyraź zgodę na informacje handlowe i w ciągu 10 dni od otwarcia rachunku zaakceptuj regulamin promocji.

Pamiętaj! Liczba promocyjnych wniosków jest ograniczona i wynosi 3 000 sztuk, dlatego nie warto czekać do ostatniego dnia promocji.

Nagroda: W zamian za udzielenie zgody na przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, otrzymasz 2 kody na usługi kurierskie Inpost, realizowane poprzez platformę szybkienadania.pl. Otrzymasz je w bankowości internetowej w zakładce Korzyści i produkty, najpóźniej do ostatniego dnia roboczego miesiąca następującego po tym, w którym podpisałeś umowę o rachunek. Kody na bezpłatne przesyłki kurierskie będą ważne do 31 grudnia 2021 r.

2. Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta:

 • zaloguj się minimum raz do aplikacji mobilnej banku,
 • zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 100 zł (musi on pochodzić z konta z innego banku).

Za spełnienie tego warunku, otrzymasz pierwszą część nagrody gotówkowej – 50 zł premii. Trafi na Twoje konto najpóźniej do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś rachunek.

3. Do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia CitiKonta:

 • zapewnij wpływ z tytułu wynagrodzenia w wysokości min. 2 000 zł 

LUB

 • w bankowości elektronicznej lub aplikacji banku wykonaj za pośrednictwem modułu Citi Kantor zlecenie walutowe na łączną kwotę 2 000 zł lub jego równowartość w innej walucie.

Za spełnienie warunków otrzymasz 50 zł premii. Nagroda trafi na Twoje konto najpóźniej do ostatniego dnia trzeciego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

4. Do końca trzeciego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym założyłeś CitiKonto:

 • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą łączną kwotę min. 1 000 zł w sklepie stacjonarnym lub internetowym

LUB

 •  dokonaj spłaty karty kredytowej z konta w łącznej wysokości min. 1 000 zł – jeśli posiadasz kartę kredytową,

Za spełnienie tego warunku, otrzymasz trzecią część premii gotówkowej – 50 zł. Nagrodę dostaniesz nie później niż ostatniego dnia czwartego miesiąca następującego po miesiącu, w którym założyłeś CitiKonto.

5. Za zrealizowanie wszystkich powyższych warunków bank nagrodzi Cię bonusem w wysokości 50 zł.

Nagroda zostanie przesłana nie później niż ostatniego dnia czwartego miesiąca następującego po miesiącu, w którym założyłeś CitiKonto.

Możesz skorzystać również z dodatkowych okazji na premię, m.in. za założenie karty kredytowej i moneyback (tylko 1 000 osób może z niego skorzystać) za aktywne korzystanie z karty kredytowej i debetówki.

Co należy zrobić?

 1. Zawnioskuj o kartę kredytową.
 2.  Przez cztery kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu, w którym otrzymałeś kartę kredytową aktywnie z niej korzystaj, a także z karty debetowej.
 3.  Za wykonywane kartami transakcje, bank będzie Ci zwracał 1% wydatków, maksymalnie 25 zł/miesiąc.

CitiKonto – opłaty

CitiKonto po krótkiej przerwie powróciło do oferty Citi Handlowego w nowej odsłonie, która spodoba się wielu osobom. Teraz bank oferuje darmowe prowadzenie konta, kartę z usługą wielowalutową, a także m.in. trzy darmowe przelewy natychmiastowe w miesiącu. Co jeszcze wyróżnia CitiKonto? Sprawdź naszą analizę.

Opinia o promocji

Kolejna odsłona promocji Citi Handlowy, to dobra okazja do zdobycia w łatwy sposób dodatkowych 200 zł, 2 kodów na bezpłatne usługi kurierskie, a także założenie darmowego konta. Wystarczy spełnić kilka prostych warunków promocji, jak zapewnienie wpływów czy płatności bezgotówkowe, a premia trafi na Twoje konto. Co ważne, otrzymasz ją już w następnym miesiącu po spełnieniu warunków. Dodatkowo, korzystając z dodatkowych akcji promocyjnych możesz zyskać jeszcze nawet 500 zł – wymaga to jednak już trochę większego wysiłku. 

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

53 dni do końca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *