• Konta

Zyskaj 150 zł premii + 10 kodów na usługi kurierskie za założenie darmowego konta w Citi Handlowy

CitiKonto powraca w wielkim stylu. Teraz za założenie bezwarunkowo bezpłatnego konta i spełnienie prostych warunków promocji, możesz zdobyć 150 zł od Citi Handlowego na start i 10 kodów na darmowe usługi kurierskie. Kto może wziąć udział w promocji i jakie warunki należy spełnić? Sprawdź naszą analizę.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

30 dni do końca

Nagroda w promocji

W promocji „CitiKonto. Finansowa Rewolucja – edycja III” możesz zdobyć łącznie nawet 150 zł premii i 10 kodów na darmowe przesyłki kurierskie Inpost. Nagroda gotówkowa jest wypłacana w trzech częściach – każda po 50 zł – za spełnienie poszczególnych warunków banku. 

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji „CitiKonto. Finansowa Rewolucja – edycja III”, jeśli:

  •  masz ukończone 18 lat,
  •  po 1 stycznia 2020 r. nie posiadałeś w Citi Handlowym konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego, ani nie byłeś ich współposiadaczem. 

Czas trwania promocji

Promocja Citi Handlowy trwa do 31 stycznia 2021 r. lub do momentu osiągnięcia puli 1 700 promocyjnych wniosków. Dlatego warto się spieszyć, bo zapewne akcja zakończy się wcześniej.

Co zrobić, aby skorzystać z promocji?

  1. Do 31 stycznia 2021 r.:

złóż wniosek o CitiKonto i podpisz umowę – wyraź zgodę na informacje handlowe i w ciągu 10 dni od otwarcia rachunku zaakceptuj regulamin promocji.

Pamiętaj! Liczba promocyjnych wniosków jest ograniczona i wynosi tylko 1 700 sztuk, dlatego nie warto czekać do ostatniego dnia promocji.

Nagroda: W zamian za udzielenie zgody na przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, otrzymasz 2 kody na usługi kurierskie, realizowane poprzez platformę szybkienadania.pl. Otrzymasz je w bankowości internetowej w zakładce Korzyści i produkty, najpóźniej 10 dnia roboczego miesiąca następującego po tym, w którym podpisałeś umowę o rachunek.

  1. Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta:
  • zapewnij wpływ na konto z tytułu wynagrodzenia w wysokości min. 2 000 zł.

Za spełnienie tego warunku, otrzymasz pierwszą część nagrody gotówkowej – 50 zł premii i 8 kodów na przesyłki kurierskie. Trafi na Twoje konto najpóźniej do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś rachunek.

  1. Do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia CitiKonta:
  • zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 100 zł,
  • min. 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Citi Mobile

Za spełnienie tych warunków otrzymasz 50 zł premii. Nagroda trafi na Twoje konto najpóźniej do ostatniego dnia trzeciego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

  1. Do końca trzeciego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym założyłeś CitiKonto:
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe Google Pay lub Apple Pay na łączną kwotę min. 100 zł w sklepie stacjonarnym lub internetowym.

Za spełnienie tego warunku, otrzymasz ostatnią, trzecią część premii gotówkowej – 50 zł. Nagrodę dostaniesz nie później niż ostatniego dnia czwartego miesiąca następującego po miesiącu, w którym założyłeś CitiKonto.

CitiKonto – opłaty

CitiKonto po krótkiej przerwie powróciło do oferty Citi Handlowego w nowej odsłonie, która spodoba się wielu osobom. Teraz bank oferuje darmowe prowadzenie konta, kartę z usługą wielowalutową, a także m.in. trzy darmowe przelewy natychmiastowe w miesiącu. Co jeszcze wyróżnia CitiKonto? Sprawdź naszą analizę.

Opinia o promocji

Kolejna odsłona promocji Citi Handlowy, to dobra okazja do zdobycia w łatwy sposób dodatkowych 150 zł, 10 kodów na bezpłatne usługi kurierskie, a także założenie darmowego konta. Wystarczy spełnić kilka prostych warunków promocji, jak zapewnienie wpływów czy płatności bezgotówkowe, a kolejne części premii trafią na Twoje konto. Co ważne, otrzymasz ją już w następnym miesiącu po spełnieniu warunków. Podsumowując, promocja warta uwagi, tylko trzeba się spieszyć, bo jest limitowana.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

30 dni do końca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *