• Konta

Zyskaj 150 zł premii za otwarcie Citi Konta w promocji Citi Handlowy + nawet 1200 zł za dodatkowe aktywności

CitiKonto powraca w wielkim stylu. Teraz za założenie bezwarunkowo bezpłatnego konta i spełnienie prostych warunków promocji, możesz zdobyć 150 zł od Citi Handlowego na start i 2 kody na darmowe usługi kurierskie. Oprócz tego w dodatkowych akcjach promocyjnych możesz zdobyć łącznie nawet 1 200 zł. Kto może wziąć udział w promocji i jakie warunki należy spełnić? Sprawdź naszą analizę.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

87 dni do końca

Nagroda w promocji

W promocji „CitiKonto. Finansowa Rewolucja – edycja VI” możesz zdobyć łącznie nawet 150 zł premii i 2 kody na darmowe przesyłki Inpost. Nagroda gotówkowa jest wypłacana w trzech częściach – każda po 50 zł – za spełnienie poszczególnych warunków banku. 

Dodatkowo, jeśli założysz kartę kredytową możesz otrzymać voucher do Biedronki o wartości 300 zł.  Oprócz tego możesz skorzystać z moneybacku – aktywnie korzystając z karty debetowej i kredytowej możesz otrzymać 1% zwrotu za wydatki – max 25 zł/miesiąc.

Oprócz tego, polecając konto możesz zyskać 50 zł za każde skuteczne polecenie, maksymalnie możesz zyskać 500 zł, a także 300 zł za skuteczne polecenie karty kredytowej.

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji „CitiKonto. Finansowa Rewolucja – edycja VI”, jeśli:

 •  masz ukończone 18 lat,
 •  po 1 stycznia 2020 r. nie posiadałeś w Citi Handlowym konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego, ani nie byłeś ich współposiadaczem. 

Czas trwania promocji

Promocja Citi Handlowy trwa do 19 czerwca 2021 r. lub do momentu osiągnięcia puli 6 000 promocyjnych wniosków. Dlatego warto się spieszyć, bo zapewne akcja zakończy się wcześniej.

Co zrobić, aby skorzystać z promocji?

 1. Do 19 czerwca 2021 r.:

złóż wniosek o CitiKonto i podpisz umowę – wyraź zgodę na informacje handlowe i w ciągu 10 dni od otwarcia rachunku zaakceptuj regulamin promocji.

Pamiętaj! Liczba promocyjnych wniosków jest ograniczona i wynosi 6 000 sztuk, dlatego nie warto czekać do ostatniego dnia promocji.

Nagroda: W zamian za udzielenie zgody na przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, otrzymasz 2 kody na usługi kurierskie, realizowane poprzez platformę szybkienadania.pl. Otrzymasz je w bankowości internetowej w zakładce Korzyści i produkty, najpóźniej 10 dnia roboczego miesiąca następującego po tym, w którym podpisałeś umowę o rachunek. Kody na bezpłatne przesyłki kurierskie będą ważne do 30 października 2021 r.

 1. Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta:
 • zaloguj się minimum raz do aplikacji mobilnej banku,
 • zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 100 zł (musi on pochodzić z innego banku).

Za spełnienie tego warunku, otrzymasz pierwszą część nagrody gotówkowej – 50 zł premii. Trafi na Twoje konto najpóźniej do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś rachunek.

 1. Do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia CitiKonta:
 • zapewnij wpływ z tytułu wynagrodzenia w wysokości min. 2 000 zł 

LUB

 • w bankowości elektronicznej lub aplikacji banku wykonaj za pośrednictwem modułu Citi Kantor zlecenie walutowe na łączną kwotę 2 000 zł lub jego równowartość w innej walucie.

Za spełnienie tych warunków otrzymasz 50 zł premii. Nagroda trafi na Twoje konto najpóźniej do ostatniego dnia trzeciego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

 1. Do końca trzeciego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym założyłeś CitiKonto:
 • wykonaj transakcje bezgotówkowe Google Pay lub Apple Pay na łączną kwotę min. 100 zł w sklepie stacjonarnym lub internetowym.

Za spełnienie tego warunku, otrzymasz ostatnią, trzecią część premii gotówkowej – 50 zł. Nagrodę dostaniesz nie później niż ostatniego dnia czwartego miesiąca następującego po miesiącu, w którym założyłeś CitiKonto.

Możesz skorzystać również z dodatkowych okazji na premię, m.in. za założenie karty kredytowej i moneyback (tylko 1 000 osób może z niego skorzystać) za aktywne korzystanie z karty kredytowej i debetówki.

Co należy zrobić?

 1. Zawnioskuj o kartę kredytową.
 2.  Przez cztery kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu, w którym otrzymałeś kartę kredytową aktywnie z niej korzystaj, a także z karty debetowej.
 3.  Za wykonywane kartami transakcje, bank będzie Ci zwracał 1% wydatków, maksymalnie 25 zł/miesiąc.

Możesz również skorzystać z innych okazji premiowych:

CitiKonto – opłaty

CitiKonto po krótkiej przerwie powróciło do oferty Citi Handlowego w nowej odsłonie, która spodoba się wielu osobom. Teraz bank oferuje darmowe prowadzenie konta, kartę z usługą wielowalutową, a także m.in. trzy darmowe przelewy natychmiastowe w miesiącu. Co jeszcze wyróżnia CitiKonto? Sprawdź naszą analizę.

Opinia o promocji

Kolejna odsłona promocji Citi Handlowy, to dobra okazja do zdobycia w łatwy sposób dodatkowych 150 zł, 2 kodów na bezpłatne usługi kurierskie, a także założenie darmowego konta. Wystarczy spełnić kilka prostych warunków promocji, jak zapewnienie wpływów czy płatności bezgotówkowe, a kolejne części premii trafią na Twoje konto. Co ważne, otrzymasz ją już w następnym miesiącu po spełnieniu warunków. Dodatkowo, korzystając z dodatkowych akcji promocyjnych możesz zyskać jeszcze nawet 1 200 zł – wymaga to jednak już większego wysiłku. 

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

87 dni do końca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *