• Konta

Zyskaj 400 zł do Biedronki i na Allegro za założenie konta w BNP Paribas

BNP Paribas przygotował kolejną akcję promocyjną związaną z Kontem Otwartym na Ciebie. W promocji „Wracamy do nauki” możesz zyskać nawet 400 zł w postaci e-kodów do Biedronki i na Allegro. Wystarczy założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i spełnić kilka warunków promocji. Co musisz zrobić, aby otrzymać premię?

Data zakończenia promocji:

Zakończona 327 dni temu

Nagroda w promocji

W promocji „Wracamy do nauki” możesz zyskać nawet 400 zł w e-kodach do wykorzystania w Biedronce i na Allegro.pl. Nagroda składa się z trzech części:

  • e-kodu do Biedronki o wartości 100 zł,
  • e-kodu do Biedronki o wartości 200 zł,
  • e-kodu na Allegro o wartości 100 zł

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji „Piękna premia” BNP Paribas, jeśli:

  •  masz ukończone 18 lat,
  •  jesteś nowym klientem banku, tzn. od min. 15 miesięcy do momentu złożenia wniosku nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas.

Czas trwania promocji

Promocja BNP Paribas trwa do 6 września 2020 r. lub do momentu osiągnięcia puli 3 000 promocyjnych wniosków. Dlatego warto się spieszyć. 

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

1. Do 6 września 2020 r.:

zarejestruj się w promocji – korzystając z linka otrzymanego po rejestracji, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową.

Uwaga! Liczba promocyjnych wniosków jest ograniczona i wynosi 3 000 sztuk!

2. Do 21 września 2020 r.: zawrzyj umowę o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej.

Pamiętaj o aktywowaniu karty poprzez nadanie numeru PIN!

3. We wrześniu 2020 r.: wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą

Za spełnienie warunków we wrześniu, otrzymasz e-kod na 100 zł do Biedronki – informację o przyznaniu nagrody dostaniesz na Twój adres e-mail do 26 października 2020 r., e-kod otrzymasz SMS-em najpóźniej do końca października 2020 r.

4. W październiku 2020 r. spełnij następujące warunki banku:

  •  wykonaj min. 7 transakcji Blikiem,
  •  wykonaj min. 4 przelewy w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile.

Za spełnienie warunków w październiku otrzymasz e-kod do Biedronki o wartości 200 zł. Dostaniesz go najpóźniej do końca listopada 2020 r.

5. We wrześniu i październiku 2020 r. (w każdym z tych miesięcy) zapewnij wpływy na konto w wysokości min. 1 000 zł.

Nagrodę w postaci e-kodu o wartości 100 zł do Allegro dostaniesz do końca grudnia 2020 r.

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

Konto Otwarte na Ciebie to darmowy rachunek. Możesz wybrać do niego jedną z trzech kart: Kartę Otwartą na Dzisiaj, Kartę Otwartą na eŚwiat oraz Kartę Otwartą na Świat. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat tego rachunku i kart debetowych BNP Paribas, zajrzyj do naszej analizy Konta Otwartego na Ciebie.

 

Opinia o promocji

„Wracamy do nauki” z BNP Paribas i możemy otrzymać nawet 400 zł. W zamian za założenie Konta Otwartego na Ciebie wraz z kartą i spełnienie poszczególnych warunków, bank nagradza e-kodami do Biedronki i na Allegro o łącznej wartości 400 zł. Wystarczy we wrześniu i październiku spełnić proste warunki banku, które wiążą się z normalnym użytkowaniem konta. Podsumowując – wysoka nagroda, łatwe warunki do spełnienia, premia w postaci e-bonów do Biedronki i na Allegro,  a do tego dobre konto osobiste wraz z kartą. Jeśli właśnie zastanawiasz się nad założeniem konta w banku, warto zwrócić uwagę na ofertę BNP Paribas. Tylko pamiętaj, najnowsza akcja trwa krótko i jest limitowana, dlatego warto się spieszyć!

Data zakończenia promocji:

Zakończona 327 dni temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *