• Konta

Zyskaj 400 zł do Biedronki za założenie konta w BNP Paribas

BNP Paribas przygotował kolejną akcję promocyjną związaną z Kontem Otwartym na Ciebie. W promocji „Wracamy do szkoły” możesz zyskać nawet 400 zł w postaci e-kodów do Biedronki. Wystarczy założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i spełnić kilka warunków promocji. Co musisz zrobić, aby otrzymać premię?

Data zakończenia promocji:

Zakończona 176 dni temu

Nagroda w promocji

W promocji „Wracamy do szkoły” możesz zyskać nawet 400 zł w e-kodach do wykorzystania w Biedronce. Nagroda składa się z trzech części:

  • e-kodu do Biedronki o wartości 50 zł,
  • e-kodu do Biedronki o wartości 150 zł,
  • e-kodu na Allegro o wartości 200 zł

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji „Wracamy do szkoły” BNP Paribas, jeśli:

  •  masz ukończone 18 lat,
  •  jesteś nowym klientem banku, tzn. od min. 12 miesięcy do momentu złożenia wniosku nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas.

Czas trwania promocji

Promocja BNP Paribas trwa do 6 września 2021 r. lub do momentu osiągnięcia puli 3 000 promocyjnych wniosków. Dlatego warto się spieszyć. 

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

1. Do 6 września 2021 r.:

zarejestruj się w promocji – korzystając z linka otrzymanego po rejestracji, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową.

Uwaga! Liczba promocyjnych wniosków jest ograniczona i wynosi 3 000 sztuk!

2. Do 20 września 2021 r.: zawrzyj umowę o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej.

Pamiętaj o aktywowaniu karty poprzez nadanie numeru PIN!

3. We wrześniu 2021 r.: wykonaj min. 1 przelew w aplikacji GOmobile lub poprzez bankowość internetową GOonline.

Za spełnienie warunków we wrześniu, otrzymasz e-kod na 50 zł do Biedronki – informację o przyznaniu nagrody dostaniesz na Twój adres e-mail do 26 października 2021 r., e-kod otrzymasz SMS-em najpóźniej do końca października 2021 r.

4. W październiku 2021 r. spełnij następujące warunki banku:

  •  wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych,
  • zapewnij wpływy na konto w wysokości min. 1 000 zł.

Za spełnienie warunków w październiku otrzymasz e-kod do Biedronki o wartości 150 zł. Dostaniesz go najpóźniej do końca listopada 2021 r.

5. W listopadzie 2021 r. spełnij następujące warunki:

  • zapewnij wpływy na konto w wysokości min. 1 000 zł,
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł.

Nagrodę w postaci e-kodu o wartości 200 zł do Biedronki dostaniesz do końca grudnia 2021 r.

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

Konto Otwarte na Ciebie to darmowy rachunek. Możesz wybrać do niego jedną z trzech kart: Kartę Otwartą na Dzisiaj, Kartę Otwartą na eŚwiat oraz Kartę Otwartą na Świat. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat tego rachunku i kart debetowych BNP Paribas, zajrzyj do naszej analizy Konta Otwartego na Ciebie.

 

Opinia o promocji

„Wracamy do szkoły” z BNP Paribas i możemy otrzymać nawet 400 zł. W zamian za założenie Konta Otwartego na Ciebie wraz z kartą i spełnienie poszczególnych warunków, bank nagradza e-kodami do Biedronki o łącznej wartości 400 zł. Wystarczy we wrześniu, październiku i listopadzie spełnić proste warunki banku, które wiążą się z normalnym użytkowaniem konta. Podsumowując – wysoka nagroda, łatwe warunki do spełnienia, premia w postaci e-bonów do Biedronki,  a do tego dobre konto osobiste wraz z kartą. Jeśli właśnie zastanawiasz się nad założeniem konta w banku, warto zwrócić uwagę na ofertę BNP Paribas. Tylko pamiętaj, najnowsza akcja trwa krótko i jest limitowana, dlatego warto się spieszyć!

Data zakończenia promocji:

Zakończona 176 dni temu

Przydatne dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *