• Konta

Zyskaj 700 zł premii za założenie konta firmowego w Banku Millennium + brak opłat za prowadzenie rachunku przez 2 lata

Jesteś przedsiębiorcą i szukasz konta firmowego? Bank Millennium wystartował właśnie z promocją Konta Mój Biznes. Za założenie rachunku firmowego i aktywne korzystanie z niego, a także podpisanie umowy o terminal płatniczy zyskasz 700 zł premii. Promocja jest limitowana. Kto może wziąć udział w promocji i co należy zrobić, aby zdobyć premię?

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

32 dni do końca

Nagroda w promocji

W promocji „Zyskaj 700 zł z letnią promocją Konta Mój Biznes” możesz zyskać łącznie 700 zł. Nagroda składa się z dwóch części:

  • 400 zł premii  – za założenie konta Mój Biznes i aktywności w ramach promocji,
  • 300 zł – za podpisanie umowy o terminal z PayTel i Bankiem Millennium oraz spełnienie warunków promocji – wpływy z tytułu rozliczenia transakcji za pomocą terminala na min. 1 000 zł. 

Dodatkowo, bank oferuje 0 zł za prowadzenie konta przez 2 lata!

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji „Zyskaj 700 zł z letnią promocją Konta Mój Biznes”, jeśli:

  • jesteś przedsiębiorcą, rozumianym jako osoba fizyczna prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowana w CEIDG,
  • nie miałeś żadnej umowy z Bankiem Millennium podpisanej jako przedsiębiorca w ciągu ostatnich 12 miesięcy przed startem akcji (1 lipca 2021 r.),
  • nigdy wcześniej nie brałeś udziału w akcji promocyjnej dotyczącej Konta 360° lub 360° Student.

Czas trwania promocji

Promocja „Zyskaj 700 zł z letnią promocją Konta Mój Biznes” trwa do 31 sierpnia 2021 r. lub do wyczerpania puli 3 000 promocyjnych wniosków. Dlatego warto się spieszyć.

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

1. Do 31 sierpnia 2021 r.: załóż Konto Mój Biznes – wypełnij zgłoszenie na stronie promocji.

2. We wrześniu, październiku i listopadzie 2021 r. – w każdym z tych miesięcy – spełnij następujące warunki:

  • wykonaj przelew do ZUS na min. 250 zł LUB transakcje kartą debetową na kwotę min. 500 zł.
  •  zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 1 000 zł.

Za realizację tych warunków w każdym z miesięcy otrzymasz 400 zł premii –  jeśli w którymś miesiącu nie wywiążesz się z warunków promocji, stracisz prawo do całej nagrody. Premia zostanie wypłacona do końca grudnia 2021 r.

4. Do 30 listopada 2021 r.:

  • zawrzyj w placówce banku trójstronną umowę najmu terminala płatniczego z Bankiem Millennium i PayTel.
  • Zapewnij wpływ min. 1 000 zł z terminala z tytułu rozliczania transakcji opłacanych kartami płatniczymi na Twoje nowe Konto Mój Biznes.

Za spełnienie tych warunków otrzymasz 300 zł premiiNagroda zostanie wypłacona do 31 grudnia 2021 r. 

Pamiętaj! Nagrody będziesz musiał rozliczyć wg właściwych dla Ciebie zasad opodatkowania, ponieważ wartość premii stanowi przychód podatkowy z prowadzonej działalności. 

Konto Mój Biznes – opłaty

Konto Mój Biznes to idealna propozycja dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Rachunek w prosty i intuicyjny sposób pomoże zarządzać finansami Twojej firmy. Dodatkowo, łatwo możesz uniknąć opłaty za prowadzenie rachunku i karty. Chcesz wiedzieć, jak kształtują się opłaty i jakie funkcjonalności oferuje konto – przeczytaj naszą analizę Konta Mój Biznes.

Opinia o promocji

Najnowsza promocja Banku Millennium to atrakcyjna propozycja dla przedsiębiorców, zwłaszcza tych planujących instalację terminala płatniczego. Możesz zdobyć nawet 700 zł za spełnienie niezbyt trudnych warunków –  za założenie konta w promocji, zapewnienie wpływów, płatności kartą lub zrobienie przelewu do ZUS otrzymasz łącznie 400 zł, a dodatkowe 300 zł zyskasz podpisując umowę o terminal płatniczy i zapewniając min. 1 000 zł wpływu z terminala z tytułu rozliczania transakcji opłacanych kartami. Dodatkowo, bank gwarantuje 0 zł za prowadzenie konta przez 2 lata. Podsumowując, akcja warta rozważenia, jednak trzeba się spieszyć, bo liczba promocyjnych wniosków jest ograniczona.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

32 dni do końca

Przydatne dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *