• Karty

Zyskaj do 350 zł do Decathlonu z kartą Citi Simplicity!

Chcesz zyskać 350 zł na zakupy w Decathlonie? Wnioskuj o najlepszą kartę kredytową na rynku Citi Simplicity i zarejestruj się w programie Priceless Specials! Szczegóły poniżej!

Data zakończenia promocji:

Zakończona 332 dni temu

Citibank znowu promuje kartę kredytową Citi Simplicity. Tym razem za wyrobienie i korzystanie z – naszym zdaniem – najlepszej kredytówki na rynku zyskuje się dostęp do programu Priceless Specials, w ramach którego możesz zyskać voucher o wartości 350 zł na zakupy w Decathlonie i u innych partnerów programu! Zainteresowany? Nie zwlekaj! Z promocji możesz skorzystać tylko do 30 czerwca 2019 r.

Poniżej znajdziesz wszystkie szczegóły promocji!

Kto może skorzystać z promocji Citibanku?

Z promocji mogą skorzystać:

 • tylko nowi klienci, czyli tacy, którzy nie mają żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1 stycznia 2016 roku; posiadanie ROR-u czy innego produktu w Citibanku nie wyklucza z udziału w promocji,
 • osoby, które mają pełną zdolność do czynności prawnych,
 • osoby fizyczne, które mają min. 18 lat, dochód netto min. 1 200 zł i są zatrudnione w danej firmie od min. 3 miesięcy,
 • osoby prowadzące działalność, które mają min. 18 lat, min. 2 lata i osiągające dochód netto min. 2 500 zł.

Jeśli spełnia się te warunki, to można wnioskować o kartę kredytową Citi Simplicity w ramach promocji. Poniżej znajdziesz informację o opłatach, jakie wiążą się z ich użytkowaniem.

Wnioskuj o kartę Citi Simplicity

Citi Simplicity – parametry

Citi Simplicity to najtańsza karta kredytowa na rynku. Citi nie pobiera opłat za jej wydanie i użytkowanie, a przy tym daje aż 56 dni na spłatę zadłużenia.  Poniżej przedstawiam jej parametry:

 • 0 zł – opłata za wydanie karty,
 • 0 zł – opłata roczna za użytkowanie karty,
 • 0 zł – opłata za płatności kartą,
 • 6%, min. 10 zł – wypłata w bankomatach krajowych i zagranicznych,
 • 6% wartości transakcji, nie mniej niż 10 zł – prowizja pobierana w przypadku transakcji gotówkowych,
 • 3,50% – wysokość spłaty minimalnej,
 • 56 dni – długość okresu bezodsetkowego,
 • RRSO – 10,47%*.

*Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14000 zł, całkowita kwota do zapłaty 14769,87 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 769,87 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 769,87 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1230,82 zł.

Kalkulacja została dokonana na dzień 31.03.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Jeśli nie korzystałeś jeszcze z karty kredytowej, to zachęcam Cię do zapoznania się szerzej z jej działaniem. Niezbędne informacje znajdziesz w naszym poradniku o kartach kredytowych.

Co należy zrobić, by skorzystać z promocji Citibanku?

 1. Do 30 czerwca 2019 r. złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity.
  Wypełniając formularz, wyraź dwie zgody marketingowe:

  • na przetwarzanie Twoich danych osobowych,
  • na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym.
 2. Dostarcz do Citibanku dokument potwierdzający Twoje źródło dochodów, m.in. dokument dochodowy, na podstawie którego bank określi Twoją zdolność kredytową.
 3. Podpisz umowę o wydanie i prowadzenie karty kredytowej.
 4. Zaloguj się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile.
 5. Zarejestruj się do programu Priceless Specials.
 6. Dokonaj dowolnych transakcji na min. 1 500 zł nie później niż do końca 2 miesiąca po zawarciu umowy, a otrzymasz 21 000 punktów w programie Priceless Specials.
 7. Wymieniaj zebrane punkty na atrakcyjne nagrody i vouchery!

NAGRODA: Jeśli spełnisz warunki określone w podpunkcie 6., otrzymasz łącznie 21 000 punktów, które wymienisz na voucher o wartości 350 zł na zakupy w Decathlonie lub u innych partnerów programu!

O przyznaniu części nagrody za dany miesiąc zostaniesz powiadomiony poprzez wysłanie wiadomości w serwisie Citibank Online, a punkty na koncie pojawią się nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki, tzn. jeśli spełnisz warunki w lipcu i sierpniu, to punkty pojawią się na Twoim koncie do końca września.

Wnioskuj o kartę Citi Simplicity

Zasady i czas trwania promocji

 1. Do promocji można przystąpić do 30 czerwca 2019 roku.
 2. Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy od 1 stycznia 2016 r. nie mieli karty kredytowej Citibanku.
 3. Warunkiem przystąpienia do promocji jest złożenie wniosku i podpisanie umowy o kartę kredytową Citi Simplicity.
 4. Maksymalnie można otrzymać 21 000 punktów w programie Priceless Specials, które będziesz mógł wymienić na voucher o wartości 350 zł na zakupy w Decathlonie lub u innych partnerów programu.

Opinia o promocji

Najlepsza karta kredytowa na rynku i naprawdę spory bonus – Citibank wie, jak przyciągać nowych klientów. Karta Citi Simplicity broni się sama, a wnioskowanie o nią w ramach promocji to złoty strzał. Oczywiście tylko wtedy, jeśli potrzebujesz karty kredytowej w portfelu.

Przydatne dokumenty:

fot. Andrés Gómez, Unsplash

Data zakończenia promocji:

Zakończona 332 dni temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *