• Karty

Zyskaj 400 zł na zakupy w sklepie mi‑home.pl – edycja 2

Kolejna promocja od Banku Citi Handlowy! Tym razem możesz zyskać 400 zł do wykorzystania na dowolny zakup w sklepie mi-home.pl. Sprawdź, kto może wziąć udział w promocji i co należy zrobić, aby uzyskać e-kod na zakupy.

Data zakończenia promocji:

Zakończona 99 dni temu

To kolejna promocja karty kredytowej Citi Simplicity. Tym razem do zdobycia są e-kody rabatowe na 400 zł do wykorzystania w oficjalnym sklepie internetowym Xiaomi – mi-home.pl. Sprawdź, jakie są warunki promocji!

Kto może skorzystać z promocji Citi Handlowego?

Zostać posiadaczem karty kredytowej Citi Simplicity i wziąć udział w promocji możesz, jeśli:

 • od 1 stycznia 2017 roku nie miałeś karty kredytowej w banku Citi Handlowym,
 • masz ukończone 18 lat i w obecnej firmie jesteś zatrudniony od min. 3 miesięcy, a Twój dochód wynosi min. 1 200 zł netto,
 • masz min. 18 lat, od min. 2 lat prowadzisz własną firmę oraz osiągasz dochód netto w wysokości min. 2 500 zł.

Karta Citi Simplicity – parametry

Jeśli nie miałeś jeszcze karty kredytowej, a  chcesz zacząć korzystać z tego produktu bankowego, to karta Citi Simplicity może być dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Jest to jeden z lepszych produktów z tej kategorii na rynku. Co ważne, karta jest darmowa – nie ponosisz opłat za jej wydanie i użytkowanie, a dodatkowo masz 56-dniowy okres bezodsetkowy – w tym czasie jesteś zwolniony z zapłaty odsetek. Oczywiście karta kredytowa to też zobowiązanie finansowe, dlatego przed wyborem tego produktu warto się dowiedzieć, jak rozsądnie z niej korzystać i na co uważać. O tym przeczytasz w naszym poradniku o kartach kredytowych

Plusy karty Citi Simplicity:

 1. Długi okres bezodsetkowy – wynosi on nawet 56 dni. Jeśli spłacisz zadłużenie w tym czasie, nie zapłacisz żadnych dodatkowych odsetek.
 2. Darmowa karta – nie ponosisz kosztów za wydanie oraz użytkowanie karty.
 3. Liczne promocje –  możesz skorzystać z szerokiej gamy rabatów w sklepach i punktach usługowych w Polsce i na świecie, a także programu lojalnościowego Program Priceless Specials. Tutaj znajdziesz więcej informacji o programach rabatowych i innych nagrodach.
 4. Google Paymożesz podpiąć swoją kartę do smartfona, by płacić za zakupy zbliżeniowo bez użycia fizycznej wersji karty. 
 5. CitiAlerts – usługa, dzięki której po każdej płatności kartą otrzymasz powiadomienie SMS z informacją o wysokości wykorzystanych środków oraz limicie pozostałym na karcie.

Karta Citi Simplicity – opłaty

 • 0 zł – wydanie karty,
 • 0 zł – opłata roczna za kartę,
 • 0 zł – prowizja za transakcję bezgotówkową,
 • 8%, min. 10 zł – prowizja za transakcję gotówkową,
 • 3,50% – wysokość spłaty minimalnej,
 • Oprocentowanie karty wynosi 10,47% w skali roku.

Wnioskuj o kartę i odbierz kod rabatowy na 400 zł

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity:

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania = 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 14 769,87 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 769,87 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 769,87 zł), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1 230,82 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31 marca 2019 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Nagroda w promocji Citi Handlowego – 400 zł na zakupy w sklepie Xiaomi

W promocji możesz otrzymać e-kod o wartości 400 zł. Możesz go zrealizować podczas zakupów na mi-home.pl – oficjalnym sklepie Xiaomi. Aby to zrobić, w koszyku sklepu w polu „Kod Rabatowy” musisz wpisać otrzymany e-kod.  Po jego użyciu będziesz musiał zapłacić różnicę w cenie. Co ważne – wartość Twoich zakupów nie może być mniejsza niż 401 zł. Kod rabatowy jest ważny przez 6 miesięcy od dnia jego przyznania. Możesz go wykorzystać tylko raz. Kod otrzymasz w serwisie Citibank Online.

Co należy zrobić, by skorzystać z promocji?

Aby otrzymać kod rabatowy, musisz spełnić następujące warunki:

 1. Do 2 grudnia 2019 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity. Do wniosku będziesz musiał dołączyć dokumenty dochodowe. Podczas składania wniosku wyraź wszystkie zgody marketingowe.
 2. Po podpisaniu umowy i otrzymaniu karty, zaloguj się przynajmniej raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobil. Musisz to zrobić nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.
 3.  Nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonaj przy użyciu karty płatności bezgotówkowe o łącznej wartości min. 2 000 zł. 

Kod rabatowy o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepie internetowym mi-home.pl otrzymasz w serwisie Citibank Online najpóźniej do końca 2 miesiąca następującego po miesiącu spełnienia wszystkich powyższych warunków.

Przykładowo: Wnioskujesz o kartę w sierpniu 2019 r. i w tym samym miesiącu podpisujesz umowę z bankiem. Do końca września 2019 r. powinieneś zalogować się do bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile. Następnie do końca listopada 2019 r. musisz wykonać konieczne transakcje na kwotę minimum 2 000 zł. Jeśli spełnisz te warunki, w serwisie Citibank Online otrzymasz e-kod rabatowy.

Wnioskuj o kartę i odbierz kod rabatowy na 400 zł

Zasady i czas trwania promocji

 1. Promocja skierowana jest do nowych oraz powracających klientów banku Citi Handlowy.
 2. Z promocji możesz skorzystać, jeśli od 1 stycznia 2017 roku nie miałeś w tym banku karty kredytowej.
 3. Promocja jest ważna do 11 lutego 2020 r.
 4. Uczestnik promocji musi w wyznaczonym terminie złożyć wniosek o kartę kredytową banku Citi Handlowego.
 5. Aby otrzymać nagrodę, należy spełnić warunki postawione przez bank: do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy zalogować się przynajmniej raz do bankowości internetowej Citibanku lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile oraz w ciągu trzech miesięcy wykonać płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 2 000 zł.
 6. Kod rabatowy możesz wydać na dowolne produkty znajdujące się w ofercie sklepu mi-home.pl – wartość zakupów nie może być mniejsza niż 401 zł.
 7. Nagroda zostanie przyznana wyłącznie w przypadku, gdy w dniu jej przyznania karta będzie aktywna.
 8. E-kod jest ważny przez 6 miesięcy.

Opinia o promocji

Najnowsza promocja Citi Simplicity to z pewnością gratka dla osób, które planują kupić sprzęt marki Xiaomi. Dosyć łatwe warunki do spełnienia z pewnością zachęcają do skorzystania z tej oferty. Jeżeli więc jesteś w stanie w ciągu 3 miesięcy wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 2 000 zł, a i tak myślałeś o karcie kredytowej, warto przyjrzeć się tej promocji. Jednak pamiętaj – karta kredytowa to produkt bankowy i warto używać jej rozsądnie oraz pamiętać o tym, aby spłacać zadłużenie w terminie.

fot. depositphotos

Data zakończenia promocji:

Zakończona 99 dni temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *