• Karty

400 zł do wydania w Biedronce w promocji Citi Handlowego!

Citi Handlowy nie przestaje zaskakiwać swoich klientów! Tym razem przygotował promocję, w której do zgarnięcia jest voucher do sklepów Biedronka o wartości 400 zł! Co należy zrobić, by móc pozwolić sobie na duże zakupy w markecie? Sprawdź koniecznie analizę tej promocji!

Data zakończenia promocji:

Zakończona 265 dni temu

Badania przeprowadzone przez firmę Market Side wykazały, że aż 85% Polaków robi zakupy w Biedronce. Jeśli należysz do tego grona, to masz powód do zadowolenia – Citi Handlowy rozdaje vouchery o wartości 400 zł do wykorzystania w tym sklepie! Sprawdź szczegóły.

Kto może skorzystać z promocji Citi Handlowego?

Oto wszystkie wymagania, jakie należy spełnić, by przystąpić do promocji. Otrzymasz kartę kredytową, jeśli:

 • masz min. 18 lat, w obecnej firmie jesteś zatrudniony od min. 3 miesięcy, a Twój dochód wynosi min. 1 200 zł netto,
  albo
 • masz min. 18 lat, od min. 2 lat prowadzisz własną firmę oraz osiągasz dochód netto w wysokości min. 2 500 zł.
Ponadto musisz być nowym klientem banku, co oznacza, że nie miałeś w banku Citi Handlowym karty kredytowej od min. 1 stycznia 2017 roku.

Uwaga, musisz się liczyć z tym, że do otrzymania karty konieczne będzie przesłanie dokumentu dochodowego.

Karta kredytowa banku Citi Handlowego – jaką wybrać?

Citi Handlowy ma w swojej ofercie bardzo dobrą kartę kredytową, jaką jest karta Citi Simplicity. Pierwszy powód, by ją założyć, to brak opłat za jej wydanie i użytkowanie – jest darmowa! Oczywiście nie warto wypłacać nią gotówki z bankomatu oraz wykonywać przelewów, bo za transakcje gotówkowe obowiązuje opłata równa 8% wartości transakcji. Karta kredytowa ma służyć Tobie wyłącznie do wykonywania transakcji bezgotówkowych, przede wszystkim płatności w sklepach. Okres bezodsetkowy karty wynosi 56 dni. Opłaty za kartę przedstawiłam poniżej. Pamiętaj jednak, że jest to karta kredytowa, więc używaj jej z głową!

Karta Citi Simplicity – opłaty:

 • 0 zł – wydanie karty,
 • 0 zł – opłata roczna za kartę,
 • 0 zł – prowizja za transakcję bezgotówkową,
 • 8%, min. 10 zł – prowizja za transakcję gotówkową.

Oprocentowanie karty wynosi 10% w skali roku.

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity:
Rzeczywista roczna stopa oprocentowania = 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14000 zł, całkowita kwota do zapłaty 14769,87 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 769,87 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 769,87 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1230,82 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31 marca 2019 na reprezentatywnym przykładzie.

Nagroda od Citi Handlowego: 400 zł na zakupy w Biedronce

W promocji możesz odebrać e-kod o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Bon możesz zrealizować w dowolnej Biedronce zlokalizowanej na terenie Polski. Vouchery nie mają żadnych ograniczeń, dzięki czemu możesz je spożytkować na dowolne produkty z oferty sklepu. Nagroda ma formę e-kodu składającego się z 13 cyfr – aby móc z niego skorzystać, wystarczy podać go kasjerowi przed dokonaniem płatności. Kod otrzymasz w serwisie Citibank Online. Termin ważności vouchera wynosi pół roku od dnia jego przekazania.

Co należy zrobić, by skorzystać z promocji?

Promocja jest bardzo prosta, należy regularnie dokonywać płatności kartą i zastosować się do kilku poleceń banku.

Po pierwsze, złóż wniosek o wydanie karty kredytowej banku Citi Handlowego.
Wypełnij formularz zgłoszeniowy i czekaj na telefon doradcy banku. Do 14 dni roboczych skontaktuje się z Tobą przedstawiciel banku Citi Handlowego, by dokończyć wnioskowanie o kartę.
Na złożenie wniosku masz czas do 3 października 2019 roku.

UWAGA! Podczas rozmowy wyraź zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną oraz przetwarzanie danych w celach marketingowych. Wybierz kartę Citi Simplicity, by uniknąć opłat za założenie i użytkowanie kredytówki. Zdecyduj się na wysłanie karty pocztą – za dostarczenie jej przez kuriera zapłacisz aż 30 zł.

Po drugie, zaloguj się do bankowości internetowej banku Citi Handlowego.
Zrób to do końca miesiąca następującego po otrzymaniu karty.

Po trzecie, aktywnie korzystaj ze swojej karty kredytowej.
Nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę dokonaj transakcji swoją kartą kredytową na łączną kwotę min. 2 000 zł.
Możesz dokonywać płatności w sklepach i punktach stacjonarnych lub online.

Przykład:
W lipcu 2019 roku złóż wniosek o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity. Do końca sierpnia 2019 roku zaloguj się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile. Do końca października dokonaj transakcji kartą na łączną kwotę min. 2 000 zł. Za spełnienie tych warunków otrzymasz voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

Zasady i czas trwania promocji

 1. Promocja skierowana jest do nowych oraz powracających klientów banku Citi Handlowy.
 2. Z promocji można skorzystać, jeśli od 1 stycznia 2017 roku uczestnik nie posiadał w tym banku karty kredytowej.
 3. Uczestnik promocji musi w wyznaczonym terminie złożyć wniosek o kartę kredytową banku Citi Handlowego.
 4. Przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej.
 5. Za aktywne użytkowanie karty, tj. dokonanie płatności na łączną kwotę min. 2 000 zł, uczestnik otrzyma bon o wartości 400 zł do wykorzystania w Biedronce.
 6. Voucher można wydać na dowolne produkty znajdujące się w ofercie sklepu.
 7. Voucher można wykorzystać w dowolnym sklepie Biedronka na terenie Polski.
 8. Nagroda zostanie przyznana wyłącznie w przypadku, gdy w dniu jej przyznania karta będzie aktywna.
 9. Voucher ma formę e-kodu.
 10. Aby móc zrealizować e-kod, uczestnik powinien podać unikalny 13-cyfrowy kod po zeskanowaniu przez kasjera ostatniego z produktów w kasie sklepu należącego do sieci Biedronka. Podanie e-kodu musi nastąpić przed dokonaniem płatności za zakupy.
 11. Promocja jest ważna do 3 października 2019 roku.

Najnowsza promocja banku Citi Handlowy to świetna okazja do założenia bezpłatnej karty kredytowej Citi Simplicity. W zamian za comiesięczne płatności bezgotówkowe możesz zgarnąć aż 400 zł do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka!

Data zakończenia promocji:

Zakończona 265 dni temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *