• Karty

300 zł do wydania w Biedronce w promocji Citi Handlowego!

Badania przeprowadzone przez firmę Market Side wykazały, że aż 85% Polaków robi zakupy w Biedronce. Jeśli należysz do tego grona, to masz powód do zadowolenia – Citi Handlowy przygotował promocję, w której do zgarnięcia jest voucher do sklepów Biedronka o wartości 300 zł! Co należy zrobić, by móc pozwolić sobie na duże zakupy w markecie? Sprawdź koniecznie analizę tej promocji!

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

123 dni do końca

Nagroda w promocji

W promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach i otrzymaj voucher do Biedronki” edycja IV możesz odebrać e-kod o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

Bon możesz zrealizować w dowolnej Biedronce zlokalizowanej na terenie Polski. Vouchery nie mają żadnych ograniczeń, dzięki czemu możesz je spożytkować na dowolne produkty z oferty sklepu. Nagroda ma formę e-kodu – aby móc z niego skorzystać, wystarczy podać go kasjerowi przed dokonaniem płatności. Kod otrzymasz w serwisie Citibank Online. Termin ważności vouchera wynosi pół roku od dnia jego przekazania.

Kto może skorzystać z promocji?

Oto wszystkie wymagania, jakie należy spełnić, by przystąpić do promocji. Otrzymasz kartę kredytową w promocji, jeśli:

 • masz min. 18 lat, w obecnej firmie jesteś zatrudniony od min. 3 miesięcy, a Twój dochód wynosi min. 1 200 zł netto,
  albo
 • masz min. 18 lat, od min. 2 lat prowadzisz własną firmę oraz osiągasz dochód netto w wysokości min. 2 500 zł,
 • nie jesteś nierezydentem ani obywatelem Stanów Zjednoczonych/ rezydentem podatkowym USA.
Ponadto musisz być nowym klientem banku, co oznacza, że nie miałeś w banku Citi Handlowym karty kredytowej od min. 1 stycznia 2019 roku.

Uwaga, musisz się liczyć z tym, że do otrzymania karty konieczne będzie przesłanie dokumentu dochodowego.

Co należy zrobić, by skorzystać z promocji?

1. Do 14 stycznia 2022 r.: złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity banku Citi Handlowego i podpisz umowę

UWAGA! W ciągu 10 dni roboczych od daty złożenia wniosku dostarcz do banku dokumenty poświadczające Twoje dochody. 

2. Nie później niż do końca 1 miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy: min. raz zaloguj się do bankowości internetowej banku Citi Handlowego.

3. Nie później niż do końca 3 miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy: dokonaj transakcji swoją kartą kredytową na łączną kwotę min. 1 000 zł. 

Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz w serwisie Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki akcji. E-kod do Biedronki trafi do Ciebie poprzez bankowość internetową w ciągu 60 dni od daty przesłania informacji o nagrodzie.

4. W pierwszym roku posiadania karty, wykonuj nią transakcje na min. 300 zł miesięcznie. W ten sposób unikniesz opłat za jej obsługę.

Citi Simplicity – parametry

Karta kredytowa Citi Simplicity to jedna z najbardziej popularnych kredytówek na rynku. Co prawda obecnie bank pobiera opłaty za jej wydanie i użytkowanie, ale przy tym daje aż 56 dni na spłatę zadłużenia. Poniżej znajdziesz szczegółowe parametry tego produktu, a jeśli nie korzystałeś jeszcze z karty kredytowej, to zachęcam Cię do zapoznania się szerzej z jej działaniem. Niezbędne informacje znajdziesz w naszym poradniku o kartach kredytowych.

 • 0 zł/12 zł mies. (144 zł opłata roczna) – opłata za wydanie karty

Nic nie zapłacisz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1 000 zł – opłata zostanie Ci zwrócona w kolejnym cyklu rozliczeniowym; lub skorzystasz z powyższej promocji i w danym okresie rozliczeniowym wydasz kartą min. 300 zł.

 • 0 zł/12 mies.  – opłata za użytkowanie karty,

Nic nie zapłacisz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1 000 zł – opłata zostanie Ci zwrócona w kolejnym cyklu rozliczeniowym.

 • 10%, min. 20 zł – wypłata w bankomatach krajowych i zagranicznych,
 • 6,8% – prowizja przy płatnościach kartą za granicą,
 • 3,42%, min. 30 zł – wysokość spłaty minimalnej,
 • 56 dni – długość okresu bezodsetkowego,
 • 7,2% – oprocentowanie,
 • 11,46% – RRSO.

*Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 11,46% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 7 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 7 419,99 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 419,99 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej kartą główną 144 zł, odsetki 275,99 zł), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 618,33 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/05/2021 na reprezentatywnym przykładzie.

Opinia o promocji

Najnowsza promocja banku Citi Handlowy to świetna okazja do założenia karty kredytowej Citi Simplicity. W zamian za comiesięczne płatności bezgotówkowe możesz zgarnąć aż 300 zł do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka. Warunki promocji są niezwykle proste, a dodatkowo dla uczestników akcji obowiązują łagodniejsze warunki zwolnienia z opłat za kartę Citi Simplicity.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

123 dni do końca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *