• Karty

Karta Citi Simplicity – poznaj wszystkie korzyści i nagrody!

Bank Citi Handlowy nieustannie promuje swoją najlepszą kredytówkę – kartę Citi Simplicity. Nic dziwnego, bo to jedna z lepszych kart kredytowych na rynku. Oprócz tego, że nic nie zapłacisz za jej wydanie i użytkowanie, to zyskasz rabaty u 300 partnerów, nagrody i niespodzianki! Sprawdź szczegóły!

Data zakończenia promocji:

Promocja ważna do odwołania

Szukasz karty kredytowej za użytkowanie której nic nie zapłacisz, a dodatkowo zyskasz szereg nagród i bonusów? Dobrze trafiłeś! Skorzystaj z oferty promocyjnej Citi Handlowego i załóż kredytówkę już teraz. Czy warto? Wszystkie korzyści znajdziesz poniżej. 

Kto może skorzystać z promocji Citibanku?

Możesz skorzystać z promocyjnej oferty karty kredytowej Citi Simplicity, jeśli:

 • masz min. 18 lat, jesteś zatrudniony w obecnej firmie min. 3 miesiące i zarabiasz min. 1 200 zł netto,
 • masz min. 18 lat, prowadzisz działalność gospodarczą od min. 2 lat i osiągasz dochód w wysokości min. 2 500 zł netto,
 • masz zdolność kredytową. 

Złóż wniosek

Citi Simplicity – parametry

Już we wstępie wspomniałam, że karta z oferty Citi Handlowego to jedna z najlepszych na rynku, a na pewno jedyna w Polsce, za której wydanie i użytkowanie nic nie zapłacisz. Dodatkowo otrzymasz od banku aż 56-dniowy okres bezodsetkowy, co oznacza, że w tym czasie będziesz zwolniony z zapłaty odsetek. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące użytkowania kredytówki, to zapoznaj się z naszym tekstem: poradnik o kartach kredytowych.

 • 0 zł – opłata za wydanie karty,
 • 0 zł – opłata roczna za użytkowanie karty,
 • 0 zł – opłata za płatności kartą,
 • 8%, min. 10 zł – wypłata w bankomatach krajowych i zagranicznych,
 • 8% wartości transakcji, nie mniej niż 10 zł – prowizja pobierana w przypadku transakcji gotówkowych,
 • 3,50% – wysokość spłaty minimalnej,
 • 56 dni – długość okresu bezodsetkowego,
 • RRSO – 10,47%*.

*Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 147 69,87 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 769,87 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej kartą główną 0 zł, odsetki 769,87 zł), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1 230,82 zł. Kalkulacja została dokonana 31 marca 2019 roku na reprezentatywnym przykładzie.

Co zyskasz, wnioskując o Citi Simplicity?

Citi Handlowy jest hojnym bankiem. Co chwilę proponuje nowym klientom szereg atrakcyjnych nagród. Obecnie, wnioskując o kartę Citi Simplicity, zyskasz:

 1. Setki rabatów podczas zakupów. Maksymalnie możesz otrzymać nawet 50% zniżki u prawie 300 partnerów w 5 000 punktach stacjonarnych oraz sklepach online. Na rabat możesz liczyć, kupując produkty w kategorii: podróże, restauracje, zakupy, sport i zdrowie oraz rozrywka. Przykładowo, rezerwując wakacje w portalu Booking.com i płacąc za nocleg kartą Citi Simplicity, zyskasz 4% zniżki, zaś na stronie Hotels.com zaoszczędzisz aż 10%. Robiąc zakupy online na frisco.pl, w Twoim portfelu zostanie do 30 zł.
 2. Program Priceless Specials. Za każdą transakcję dokonaną przy użyciu karty kredytowej otrzymasz punkty, które możesz wymienić na nagrody. Warunkiem jest dokonanie zakupu u jednego z partnerów, a tych jest naprawdę dużo. Nagrodą może być np. voucher na zakupy u jednego z partnerów, bilety lotnicze, bilety do kina, nagrody rzeczowe czy wyjątkowe przeżycia. Wśród partnerów znajdziesz przykładowo: RTV Euro AGD, New Balance, Decathlon, BlaBlaCar, Douglas, W.Kruk, Carrefour czy LuxMed. 
 3. Dostęp do przedsprzedaży biletów. Jesteś fanem koncertów, sztuk teatralnych i innych wydarzeń kulturowych? Z kartą kredytową Citi Simplicity zyskasz dostęp do przedsprzedaży biletów na największe koncerty i wydarzenia w Polsce. To nie wszystko – będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w wyjątkowych wydarzeniach organizowanych tylko dla klientów banku Citi Handlowego.  
 4. Rozłożenie spłaty zadłużenia na raty. Dodatkową zaletą tej karty jest możliwość rozłożenia zadłużenia na wygodne raty. Wnioskować o spłatę ratalną możesz już po każdej transakcji na kwotę min. 100 zł.

Złóż wniosek

Co należy zrobić, by otrzymać kartę Citi Simplicity?

 1. Złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity.
 2. W ciągu 14 dni zadzwoni do Ciebie przedstawiciel banku w celu potwierdzenia danych i dokończenia wniosku.
 3. Dostarcz do wybranego oddziału Citi Handlowego dokument potwierdzający źródło i wysokość Twoich dochodów.
 4. Podpisz umowę o wydanie i prowadzenie karty kredytowej.

Rób zakupy i ciesz się zniżkami, rabatami oraz prezentami od partnerów programu Priceless Specials!

To nie jest promocja ograniczona czasowo ani wymagająca spełnienia specjalnych warunków. To wszystkie zalety karty kredytowej Citi Simplicity. Jeśli potrzebujesz dobrej i darmowej kredytówki, to jak najbardziej złóż wniosek i korzystaj ze specjalnych rabatów.

fot. Erik Brolin, Unsplash

Data zakończenia promocji:

Promocja ważna do odwołania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *