• Pożyczki

Do 10 000 zł na rok RRSO 0% z kartą Citi Simplicity!

Masz dług? Przenieś go do Citi Handlowego i oszczędzaj! Jak? Biorąc darmową pożyczkę w ramach karty Citi Simplicity. Ile możesz pożyczyć, na jak długo i czy to się w ogóle opłaca? Sprawdź poniżej!

Data zakończenia promocji:

Zakończona 195 dni temu

Uwolnij swój świat z kartą kredytową Citi Simplicity – tak Citi Handlowy po raz kolejny promuje swoją kredytówkę i zachęca osoby, które mają zadłużenie w innym banku, do sięgnięcia po swój produkt. A o co chodzi w tej promocji? Jeśli złożysz wniosek o kartę kredytową i spełnisz wymagania banku, możesz otrzymać pożyczkę od 500 do 10 000 zł z karty Citi Simplicity na promocyjnych warunkach, tzn. bez prowizji i oprocentowania w ramach planu spłat ratalnych Komfort. Citi Handlowy nie pobierze też opłaty za jej miesięczną obsługę przez cały okres spłaty, tzn. przez okres 6, 9 lub 12 miesięcy. Warunek? W trakcie podpisywania umowy o kartę kredytową Citi Simplicity złóż dyspozycję wypłaty środków z limitu karty rozkładaną na raty w ramach planu spłat ratalnych Komfort.

Zainteresowany? Złóż wniosek o kartę! Masz na to czas do 5 listopada 2019 r.

Kto może skorzystać z promocji?

Możesz skorzystać z promocji Citi Handlowego Uwolnij swój świat z kartą kredytową Citi Simplicity, jeśli:

 • od 1 stycznia 2017 roku nie miałeś w Citi Handlowym karty kredytowej,
 • masz min. 18 lat, zarabiasz min. 1 200 zł netto, jesteś zatrudniony w obecnej firmie min. 3 miesiące,
 • masz min. 18 lat, osiągasz dochód w wysokości min. 2 500 zł netto, prowadzisz działalność gospodarczą od min. 2 lat,
 • masz zdolność kredytową,
 • masz zadłużenie (poza Bankiem Handlowym w Warszawie) widoczne w Biurze Informacji Kredytowej SA w momencie wnioskowania o kartę.

Jeśli spełniasz te warunki, to wystarczy, że złożysz wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity. Poniżej znajdziesz informację o opłatach, jakie wiążą się z jej użytkowaniem.

Wniosek o kartę

Citi Simplicity – parametry

Karta kredytowa Citi Simplicity to jedna z najtańszych kredytówek na rynku. Bank nie pobiera opłat za jej wydanie i użytkowanie, a przy tym daje aż 56 dni na spłatę zadłużenia. Przyznacie, że to korzystne warunki? Poniżej znajdziesz szczegółowe parametry tego produktu, a jeśli nie korzystałeś jeszcze z karty kredytowej, to zachęcam Cię do zapoznania się szerzej z jej działaniem. Niezbędne informacje znajdziesz w moim poradniku o kartach kredytowych.

 • 0 zł – opłata za wydanie karty,
 • 0 zł – opłata roczna za użytkowanie karty,
 • 0 zł – opłata za płatności kartą,
 • 6%, min. 10 zł – wypłata w bankomatach krajowych i zagranicznych,
 • 6% wartości transakcji, nie mniej niż 10 zł – prowizja pobierana w przypadku transakcji gotówkowych,
 • 3,50% – wysokość spłaty minimalnej,
 • 56 dni – długość okresu bezodsetkowego,
 • RRSO – 10,47%*.

*Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 147 69,87 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 769,87 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 769,87 zł), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1 230,82 zł. Kalkulacja została dokonana 31 marca 2019 roku na reprezentatywnym przykładzie.

Wniosek o kartę

Co zrobić, żeby skorzystać z promocji?

 1. Do 5 listopada 2019 r. złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity i wyraź wszystkie niezbędne zgody.
 2. Dostarcz do Citibanku dokument potwierdzający Twoje źródło dochodów, m.in. dokument dochodowy, na podstawie którego bank określi Twoją zdolność kredytową.
 3. Podpisz umowę o wydanie i prowadzenie karty kredytowej.
 4. W trakcie podpisywania umowy o kartę kredytową Citi Simplicity złóż dyspozycję wypłaty środków z limitu karty rozkładaną na raty w ramach planu spłat ratalnych Komfort.
  WAŻNE: Możesz wnioskować o kwotę od 500 do 10 000 zł, a spłatę rozłożyć na 6, 9 lub 12 miesięcy.
 5. W ciągu 2 dni roboczych od otwarcia karty środki z limitu karty zostaną przelane na Twoje konto. Będziesz mógł z nich samodzielnie spłacić zadłużenie w innych bankach.

Nagroda od Citi Handlowego: do 10 000 zł pożyczki z karty kredytowej z RRSO 0%

Jeśli spełnisz opisane wyżej warunki, bank obejmie złożoną przez Ciebie dyspozycję preferencyjnymi warunkami – otrzymasz pożyczkę od 500 do 10 000 zł z karty Citi Simplicity na promocyjnych warunkach, tzn. bez prowizji i oprocentowania w ramach planu spłat ratalnych Komfort. Citi Handlowy nie pobierze też opłaty za jej miesięczną obsługę przez cały okres spłaty, tzn. przez okres 6, 9 lub 12 miesięcy. Co to oznacza? Spłacisz swoje zadłużenie w innym banku, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów. 

Zasady i czas trwania promocji

 1. Do promocji możesz przystąpić najpóźniej do 5 listopada 2019 roku.
 2. By otrzymać darmową pożyczkę, musisz spełnić wymogi banku – mieć zadłużenie poza Citi Handlowym widoczne w BIK, złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity, dostarczyć dokument potwierdzający dochody, a w trakcie podpisywania umowy o kartę kredytową Citi Simplicity złożyć dyspozycję wypłaty środków 
 3. Pieniądze z limitu karty trafią na konto w ciągu dwóch dni od podpisania umowy i złożenia dyspozycji.

Opinia o promocji

Dość nietypowa promocja – bank chce pożyczyć Ci pieniądze za darmo po to, byś mógł spłacić dług w innym banku. Co chce w zamian? Byś wnioskował o kartę kredytową Citi Simplicity, najlepszą kredytówkę na rynku! Jeśli używasz karty kredytowej w innym banku i za swój dług płacisz niemałe RRSO, to ta promocja jest dla Ciebie świetną okazją na spore oszczędności!

Przydatne dokumenty:

fot. Jeremy Bishop, Unsplash

Data zakończenia promocji:

Zakończona 195 dni temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *