• Karty

Konsolidacja 0% przez rok dla posiadaczy karty Citi Simplicity

„Uwolnij swój świat z Kartą Kredytową Citi Simplicity – edycja IV” to najnowsza promocja banku Citi Handlowego. Oferta jest bardzo korzystna, ale przygotowana tylko dla nowych klientów. Wnioskując o kartę, możesz skorzystać z limitu kredytowego, którego oprocentowanie wynosi 0% przez cały rok! Sprawdź szczegóły promocji.

Data zakończenia promocji:

Zakończona 35 dni temu

Bank Citi Handlowy i jego flagowy produkt – karta kredytowa Citi Simplicity cieszą się dużym powodzeniem wśród klientów.

Nagroda w promocji

Nagrodą w promocji „Uwolnij swój świat z Kartą Kredytową Citi Simplicity – edycja IV” jest limit kredytowy, którego oprocentowanie wynosi 0%. Dzięki kredytowi możesz spłacić swoje obecne zadłużenie.

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji „Uwolnij swój świat z Kartą Kredytową Citi Simplicity – edycja IV”, jeśli:

  • masz min. 18 lat i pełną zdolność do czynności prawnych,
  • od 1 stycznia 2018 roku nie miałeś karty kredytowej Citi Handlowego,
  • masz min. 18 lat, w obecnej firmie jesteś zatrudniony od min. 3 miesięcy, a Twój dochód wynosi min. 1 200 zł netto,
  • lub masz min. 18 lat, od min. 2 lat prowadzisz własną firmę oraz osiągasz dochód netto w wysokości min. 2 500 zł.
  • masz zadłużenie lub zadłużenia, które chciałbyś spłacić, korzystając z konsolidacji do 10 000 zł.

Czas trwania promocji

Promocja Citi Handlowy trwa do 20 maja 2020 r.

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

1. Do 20 maja 2020 r.: Złóż wniosek o kartę kredytową, korzystając z promocyjnego formularza. Dołącz do niego dokumenty potwierdzające dochód i zdjęcie dowodu osobistego.
Ważne! W dniu składania wniosku o kartę kredytową w Biurze Informacji Kredytowej musi widnieć informacja, że masz zadłużenie w innym banku.

2. Podczas zawierania umowy o kartę złóż dyspozycję wypłaty środków pieniężnych z limitu kredytowego na karcie w formie przelewu na konto osobiste w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort”.

Otrzymasz pożyczkę do 10 000 zł, ale nie więcej niż Twoje zadłużenie widniejące w BIK, na 12 miesięcy i to wszystko zupełnie za darmo, bo RRSO wynosi 0%.

Karta Citi Simplicity – opłaty

Karta kredytowa Citi Simplicity to zdecydowanie produkt godny polecenia. Dlaczego? Mogę podać kilka konkretnych argumentów. Po pierwsze, bank nie pobiera opłaty za kartę, co jest dość rzadko spotykaną praktyką. Po drugie, okres bezodsetkowy wynosi 56 dni, dzięki czemu będziesz mógł oddać w tym terminie dokładnie tyle, ile pożyczyłeś. Po trzecie, bank prowadzi Program Citi Specials, co pozwoli Ci na zyskanie korzystnych zniżek w restauracjach, sklepach czy salonach SPA. A jak wyglądają opłaty?

Karta Citi Simplicity – opłaty

0 zł – opłata za wydanie karty,
0 zł – opłata roczna za użytkowanie karty,
0 zł – opłata za płatności kartą,
8%, min. 10 zł – prowizja pobierana w przypadku transakcji gotówkowych,
10% – oprocentowanie karty,
RRSO – 10,47%*.

* Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 14769,87 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 769,87 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 769,87 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1230,82 zł.
Kalkulacja została dokonana na dzień 31.12.2019 na reprezentatywnym przykładzie.

Opinie o promocji 

Karta kredytowa Citi Simplicity to darmowa karta, dzięki której możesz wygodnie płacić za zakupy w sklepach stacjonarnych oraz online. Obecna promocja banku skierowana jest do osób, które potrzebują dodatkowej gotówki, np. jeśli mają jakieś zadłużenia, które chcieliby skonsolidować. Bank Citi Handlowy umożliwia skorzystanie z limitu kredytowego w wysokości do 10 000 zł oprocentowanego 0% w skali roku! To świetna opcja, by zdobyć środki na pokrycie swoich długów.

Data zakończenia promocji:

Zakończona 35 dni temu

Przydatne dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *