• Konta

Lubię to polecam – program poleceń Banku Millennium

Szukasz dobrego konta osobistego, za którego polecenie zgarniesz ciekawe nagrody rzeczowe? Bank Millennium oferuje świetny program poleceń, w którym sam wybierasz nagrodę. A tych jest naprawdę sporo. Sprawdź szczegóły.

Data zakończenia promocji:

Zakończona 120 dni temu

Banki stosują różne sposoby, by przyciągnąć nowych klientów. Ciekawym pomysłem są programy poleceń. Jednym z nich jest program Lubię to polecam przygotowany przez Bank Millennium. By do niego dołączyć, należy wnioskować o konto osobiste – na preferencyjnych warunkach – i zaprosić znajomych, rodzinę lub inne osoby, które są zainteresowane założeniem produktu. Jak to działa? Sprawdź szczegóły!

Lubię to polecam – szczegóły programu

To już 4. edycja programu Lubię to polecam organizowanego przez Bank Millennium. Program jest o tyle ciekawy, że jego uczestnicy mogą samodzielnie wybierać nagrody. Ich wartość to ok. 80 zł. Choć nie jest to zawrotna kwota, to na pewno miło będzie ją otrzymać.

Lubię to polecam polega, jak sama nazwa wskazuje, na polecaniu produktów Banku Millennium. Których dokładnie? Dwóch rachunków osobistych: Konta 360º lub Konta 360º Student. Za każde skuteczne polecenie konta, czyli założenie go przez osobę trzecią, której poleciłeś ten produkt, możesz zgarnąć wybraną przez siebie nagrodę. Nie ma znaczenia, kto skorzysta z Twojego kodu – może to być ktoś z rodziny, znajomy lub całkowicie obca dla Ciebie osoba. Co więcej, w programie zyskują obydwie strony – zarówno osoba polecająca, jak i korzystająca z polecenia.

Kto może wziąć udział w programie?

Możesz przystąpić do programu poleceń Banku Millennium, jeśli spełniasz poniższe kryteria:

 • jesteś osobą pełnoletnią,
 • w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie miałeś konta osobistego w Banku Millennium (jeśli chcesz skorzystać z zaproszenia, jako osoba polecona) albo posiadasz lub współposiadasz konto osobiste w tym banku (jeśli chcesz być osobą polecającą),
 • wyrazisz zgody marketingowe,
 • masz pełną zdolność do czynności prawnych

Konto 360º i Konto 360º Student – opłaty i parametry

Konto 360º to flagowy produkt Banku Millennium. Rachunek jest naprawdę dobry – wystarczy spełnić jeden warunek, by był on darmowy. Osoby w wieku od 18 do 26 lat mogą skorzystać z młodzieżowej wersji rachunku, czyli Konta 360º Student. Sprawdź podstawowe opłaty za oba konta!

Konto 360º Banku Millennium:

 • 0 zł – otwarcie rachunku,
 • 0 zł/ 7 zł – prowadzenie konta,
  Nic nie zapłacisz, jeśli na konto wpłynie min. 1 000 zł miesięcznie i min. raz w miesiącu zapłacisz za coś kartą do konta lub BLIK-iem.
 • 0 zł – wydanie karty do rachunku,
 • 0/ 7 zł – miesięczna opłata za obsługę karty,
  Nic nie zapłacisz, jeśli na konto wpłynie min. 1 000 zł miesięcznie i min. raz w miesiącu zapłacisz za coś kartą do konta lub BLIK-iem.
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach Millennium w Polsce i w ramach usługi cashback,
 • 0 zł/ 1zł/ 5 zł – wypłata gotówki w bankomatach Santander (0 zł/ 1 zł), Planet Cash (0/1 zł) i pozostałych bankomatach w Polsce (0/5 zł),
  Przez pierwsze dwa miesiące od wydania karty wypłaty z bankomatów będą dla Ciebie bezwarunkowo darmowe, w kolejnych miesiącach będą darmowe, jeśli na konto wpłynie min. 1 000 zł miesięcznie i min. raz w miesiącu zapłacisz za coś kartą lub BLIK-iem.
 • 0 zł – przelew wewnętrzny i zewnętrzny online.

Pełna analiza Konta 360º Banku Millennium.

Otwórz konto 360º

Konto 360º Student Banku Millennium:

 • 0 zł – otwarcie rachunku,
 • 0 zł – prowadzenie rachunku,
 • 0 zł – wydanie karty do rachunku,
 • 0 zł/ 4 zł – miesięczna opłata za obsługę karty,
  Nic nie zapłacisz, jeśli wykonasz min. jedną transakcję kartą w miesiącu.
 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów Banku Millennium,
 • 1 zł/ 5 zł – wypłata gotówki z bankomatów Santander i Planet Cash/ z pozostałych bankomatów,
  Nic nie zapłacisz, jeśli wykonasz min. jedną transakcję kartą w miesiącu.
 • 0 zł – cashback,
 • 0 zł – wypłata gotówki w placówce banku.
 • 0 zł – przelew wewnętrzny i zewnętrzny online.

Pełna analiza Konta 360º Student Banku Millennium.

Otwórz konto 360º student

Jak to działa? Program Lubię to polecam Banku Millennium

Nagrodę w programie możesz zdobyć zarówno jako osoba polecająca, jak i polecona. Polecającym może być każdy, kto jest właścicielem konta osobistego w Banku Millennium. Jeśli więc masz rachunek w tym banku, to Twoim zadaniem będzie przekazanie kodu polecającego dowolnej osobie. Za pomocą kodu osoba ta będzie mogła założyć Konto 360º lub Konto 360º Student. Po pozytywnym założeniu rachunku i spełnieniu wymogu banku, otrzymacie bonus – i Ty, i osoba która stała się posiadaczem konta w Banku Millennium. Wymogiem jest dokonanie płatności kartą na kwotę min. 360 zł w ciągu 30 dni od założenia konta.

Do założenia konta możesz zaprosić dowolną osobę – znajomego, członka Twojej rodziny, sąsiada czy zupełnie obcą Ci osobę. Dla banku ważne jest to, że założy ona konto, korzystając z kodu, który od Ciebie otrzymała.

Jak przystąpić do programu?

Poniżej znajdziesz krótką instrukcję, jak przystąpić do programu Lubię to polecam jako osoba polecona, jak i polecająca. Sprawdź!

Osoba polecająca, czyli zapraszająca do udziału w programie:

 1. Dołącz do programu Lubię to polecam za pośrednictwem bankowości internetowej Millenet, aplikacji mobilnej, Centrum Obsługi Telefonicznej lub w wybranym oddziale banku.
 2. Wyślij znajomym 8-cyfrowy kod polecający, by przy jego użyciu otworzyli Konto 360º lub Konto 360º Student.
 3. W ciągu 30 dni od dnia założenia konta osoba polecona musi wykonać transakcje kartą do konta lub BLIK-iem na kwotę min. 360 zł.
 4. Po spełnieniu tego warunku zarówno Ty, jak i osoba, która otworzyła rachunek, otrzymacie wybraną przez siebie nagrodę.

Osoba polecona*, czyli zaproszona przez Ciebie do założenia konta
* w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie miała konta osobistego w Banku Millennium

 1. Złóż wniosek o Konto 360º lub Konto 360º Student, wpisując kod polecenia otrzymany od znajomego.
 2. W ciągu 30 dni od założenia konta, dokonaj płatności kartą lub BLIK-iem na kwotę min. 360 zł.
 3. Wybierz nagrodę, którą otrzymasz za założenie konta i spełnienie warunku!

Po informacji od banku o spełnieniu warunków uprawniających do skorzystania z bonusów Ty i osoba polecona macie 30 dni na wybranie nagrody. Możecie to zrobić za pośrednictwem bankowości internetowej Millenet, aplikacji mobilnej, Centrum Obsługi Telefonicznej lub w wybranym oddziale banku.

Uwaga! Zarówno Ty, jak i osoba polecona musicie mieć aktywne rachunki aż do momentu otrzymania nagrody!

Nagrody w programie Lubię to polecam

Osoba, której poleciłeś konto osobiste Banku Millennium, skorzystała z Twojego kodu i założyła produkt? Świetnie! Teraz możesz wybrać dowolny produkt z puli nagród przygotowanej przez Bank Millennium. Nagrody w programie Lubię to polecam to:

 • bilety do kina – 4 bilety do Multikina (2D) lub kina Helion (2D/ 3D); otrzymasz SMS-em kody, które będą wymienne na bilety – ich ważność to 60 dni,
 • voucher do Empiku – 80 zł do wykorzystania w sklepie empik.com,
 • voucher na Zalando – 80 zł do wykorzystania w sklepie Zalando.pl,
 • premia za zakupy – zwrot 10% za płatności kartą lub BLIK-iem przez kolejne 3 miesiące; maksymalny zwrot wynosi 30 zł miesięcznie, co może dać łącznie 90 zł; premia zostanie wypłacona na wskazany przez Ciebie rachunek,
 • lokata Banku Millennium – z promocyjnym oprocentowaniem 4% w skali roku; lokata zakładana na 3 miesiące: minimalna kwota lokaty to 500, a maksymalna 10 000 zł.

Polecaj konto i zgarniaj bonusy!

Lubię to polecam jest ciekawym programem, w którym samodzielnie można wybrać preferowane nagrody. To zdecydowany plus, tym bardziej że pula nagród jest naprawdę różnorodna, dzięki czemu każdy wybierze coś dla siebie. Warunki, które należy spełnić, by otrzymać nagrodę, również są proste – wystarczy, że nowy klient banku dokona w ciągu miesiąca płatności kartą lub BLIK-iem na kwotę min. 360 zł. Wchodzisz w to? 🙂

Regulamin Lubię to polecam

Zdjęcie: Julian Schröpel

Data zakończenia promocji:

Zakończona 120 dni temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *