• Konta

Zyskaj od 100 do 500 zł, polecając konto w Getin Banku!

Masz konto w Getin Banku, a może chcesz je właśnie otworzyć? Poleć rachunek lub skorzystaj z czyjegoś polecenia i zyskaj! 100 zł premii otrzymasz za polecenie rachunku, a 50 zł za jego otwarcie!

Data zakończenia promocji:

Zakończona 1423 dni temu

W sierpniu wystartowała piąta edycja programu „Polecam Proste Zasady”. Do 31 października 2019 roku będziesz mógł otworzyć Konto Proste Zasady z polecenia lub zarekomendować jego otwarcie innym. Po co? By zyskać premię: 50 zł za otwarcie rachunku z polecenia i do 500 zł za rekomendowanie go znajomym (100 zł za każdy polecony rachunek)!

Kto może się przyłączyć do programu poleceń Getin Banku?

W programie „Polecam Proste Zasady” mogą wziąć udział zarówno nowi klienci – otwierając konto z polecenia, jak i obecni klienci – rekomendując otwarcie konta znajomym.

Żeby polecać konto innym, trzeba:

 • mieć 18 lat,
 • mieć konto osobiste w złotych w Getin Banku.

Żeby otworzyć rachunek z polecenia, trzeba:

 • mieć 18 lat,
 • być nowym klientem banku, tzn. nie mieć konta w Getin Banku od 30 lipca 2019 roku).

Otwórz konto Proste Zasady

Ile można zyskać, polecając konto w Getin Banku?

Jeśli jesteś nowym klientem i otworzysz konto z polecenia, zyskasz 50 zł premii. Jeśli masz już konto w Getin Banku i chcesz je polecać innym, to możesz zyskać na tym do 500 zł – 100 zł premii za każde konto otwarte dzięki Twojej rekomendacji.

Jak otworzyć konto z polecenia, by zarobić?

Jeśli dopiero chcesz stać się klientem Getin Banku, to dzielą Cię trzy proste kroki od premii za otwarcie konta z polecenia. Poniżej wyjaśniam wszystko krok po kroku:

 1. Złóż wniosek o Konto Proste Zasady:
  • podaj we wniosku kod osoby polecającej,
  • wyraź zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na ujawnienie osobie polecającej danych objętych tajemnicą bankową (chodzi wyłącznie o informację dotyczącą spełnienia warunków promocji).
 2. Do 31 paździenika 2019 roku podpisz umowę o Konto Proste Zasady.
 3. Przez 3 miesiące po podpisaniu umowy zapewnij 1 000 zł wpływu na konto. 
  Nie musi to być Twoje wynagrodzenie, bank zaakceptuje każdy wpływ z rachunku w innym banku lub z konta firmowego w Getin Banku.

Jak polecać konta, by zarabiać?

Jeśli masz już konto w Getin Banku i chcesz je polecać innym, zarabiając przy tym, musisz wykonać tylko dwie proste czynności (tę drugą zalecam powtórzyć 5 razy, bo właśnie za maksymalnie pięć otwartych z Twojego polecenia kont, Getin Banku wypłaci Ci premię).  Poniżej wyjaśniam wszystko krok po kroku:

 1. Zarejestruj się w programie „Polecam Proste Zasady”. 
  Zaloguj się do bankowości internetowej, wejdź do zakładki „Oferta i wnioski”, następnie „Program poleceń” i kliknij przycisk „Przystąp do nowej edycji”. Wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych i otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą mailową i telefoniczną i zaakceptuj regulamin promocji – na ekranie monitora pojawi się Twój unikalny kod polecenia.
 2. Poleć konto znajomemu i przekaż mu swój unikalny kod polecenia.
  UWAGA: Jeśli już polecałeś konta w poprzedniej edycji programu, to nie wyklucza Cię to z udziału w obecnej. Jedyne, co musisz zrobić, to wygenerować nowy kod polecenia.

Kiedy otrzymasz premię za polecenie lub skorzystanie z polecenia?

Zarówno jeśli jesteś polecającym, jaki i jeśli korzystasz z polecenia znajomego otrzymasz premię najpóźniej do miesiąca następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków promocji.

Na przykład, jeśli podpiszesz umowę o konto z polecania w sierpniu, a we wrześniu, październiku i listopadzie zapewnisz 1 000 zł wpływu na swoje konto, to do końca listopada zarówno Ty, jak i polecający otrzymacie premię na swoje konta, odpowiednio 50 i 100 zł.

Czy warto polecać Konto Proste Zasady Getin Banku?

Zastanawiasz się, czy warto polecić Konto Proste Zasady znajomemu? A Ty jesteś zadowolony z tego rachunku? Myślę, że Twoja satysfakcja będzie najlepszą rekomendacją. Warto też zapoznać znajomego z funkcjonalnościami tego rachunku i opłatami, jakie wiążą się z jego użytkowaniem.

Otwórz konto Proste Zasady

Karta do konta jest bezwarunkowo darmowa, opłaty za prowadzenie konta (8 zł) łatwo zaś uniknąć – wystarczy jedna płatność kartą, a pieniądze można wypłacać za darmo ze wszystkich bankomatów w Polsce! Do tego można skorzystać z ciekawych pakietów ubezpieczeniowych i programów rabatowych. Myślę, że można śmiało powiedzieć, że konto Getin Banku rzeczywiście ma proste zasady – jest tanie i funkcjonalne. Jeśli jednak Ty lub Twój znajomy nadal macie wątpliwości, to zajrzyjcie do naszej analizy Konta Proste Zasady Getin Banku – znajdziecie tam wszystkie informacje na temat tego rachunku.

 

Regulamin promocji „Polecam Proste Zasady V edycja”

Fotografia: Mimi Thian, Unsplash

Data zakończenia promocji:

Zakończona 1423 dni temu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.