• Konta

80 zł za polecenie konta Santander Banku Polska!

Masz konto w Santander Banku Polska? A może chcesz takowe założyć? Dołącz do programu poleceń – Polecam mój Bank – i zgarnij 80 zł! Bonus przewidziany jest zarówno dla nowych klientów, czyli osób korzystających z polecenia, jak i polecających. Aktywne osoby zostaną nagrodzone dodatkową premią w wysokości 100 zł! Sprawdź szczegóły.

Data zakończenia promocji:

Zakończona 1454 dni temu

Nie ma znaczenia, czy jesteś nowym, czy obecnym klientem Santander Banku Polska – promocja skierowana jest do wszystkich. Wystarczy spełnić kilka prostych warunków, by cieszyć się premią pieniężną. Co należy zrobić? Wszystko opisałam poniżej.

Polecam mój Bank – szczegóły

Santander Bank Polska wystartował z IV edycją programu Polecam mój Bank. Możesz do niego przystąpić maksymalnie do 30 września 2019 roku. Zasady są naprawdę proste. Jeśli jesteś już posiadaczem konta osobistego w tym banku i jesteś z niego zadowolony, to polecaj je innym – zarówno Ty, jak i każda osoba, która otworzy rachunek Konto Jakie Chcę lub Konto VIP z Twojego polecenia oraz spełni banalnie proste wymogi banku, otrzymacie od banku premię. Możesz więc dołączyć do programu jako nowy klient, zakładając konto z polecenia. Co więcej, aktywni polecający zostaną nagrodzeni dodatkowym bonusem pieniężnym. Warto więc polecać i czerpać z tego zyski.

Kto może przystąpić do programu?

Możesz przystąpić do programu jako osoba polecająca (obecny klient), jeśli:

 • jesteś obecnym klientem Santander Banku Polska, tzn. jesteś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w tym banku,
 • masz pełną zdolność do czynności prawnych,
 • masz ukończone 18 lat,
 • masz polskie obywatelstwo.

Możesz przystąpić do programu jako osoba polecona (nowy klient), jeśli:

 • od min. 1 marca 2018 roku nie miałeś konta osobistego w Santander Banku Polska,
 • masz ukończone min. 13 lat (jeśli nie jesteś pełnoletni, to Twój rodzic lub opiekun prawny musi wyrazić zgodę na uczestnictwo w programie).

Ile można zyskać, polecając konto Santander Banku Polska?

Jeśli przystępujesz do programu jako osoba polecająca, to otrzymasz 80 zł za każde skuteczne polecenie konta. Oznacza to, że osoba, której polecisz produkt, musi otworzyć go z Twojej rekomendacji oraz spełnić warunki banku. Jeśli zaś otwierasz konto z polecenia, to dodatkowo musisz spełnić dwa proste wymogi w wyznaczonym terminie – za to i Ty otrzymasz 80 zł premii. Osoby polecające mogą liczyć na dodatkowy bonus: za każde 10 pozyskanych osób otrzymają od banku 100 zł ekstra.

Jeśli polecisz konto 10 osobom, które otworzą rachunek, korzystając z Twojego kodu i spełnią warunki banku, to otrzymasz 80 zł za każde otwarte konto oraz 100 zł bonusu. Łącznie zyskasz więc 900 zł.

Jak otworzyć konto z polecenia, by zarobić?

Skorzystaj z kodu polecenia otrzymanego od swojego znajomego/ rodziny/ osoby trzeciej.

 1. Złóż wniosek o Konto Jakie Chcę lub Konto VIP z kartą debetową oraz usługą Santander online.
  Na zawarcie umowy masz czas maksymalnie do 30 września 2019 roku.
 2. Wypełniając wniosek, zaakceptuj regulamin, zgody marketingowe oraz w odpowiednim polu wpisz kod polecający.
 3. Zaloguj się do aplikacji Santander mobilne lub bankowości Santander Internet.
  Musisz to zrobić do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.
 4. Wykonaj płatności kartą debetową do konta lub BLIK-iem na łączną kwotę min. 300 zł.
  Zrób to do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.
 5. Po spełnieniu wymogów otrzymasz premię w wysokości 80 zł!
Przykładowo, w maju otworzyłeś Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową i usługą Santander online. Przystąpiłeś do programu poleceń, podając w formularzu kod polecający. W czerwcu zalogowałeś się do aplikacji mobilnej Santander i dokonałeś płatności kartą debetową na łączną kwotę 300 zł. W lipcu na Twoje konto w Santander Banku Polska trafi 80 zł premii.

Złóż wniosek o Konto Jakie Chcę

Jak polecać, by zarabiać?

 1. Przystąp do programu Polecam mój Bank.
  Zaloguj się do bankowości internetowej/ aplikacji mobilnej i wejdź w zakładkę Oferta Banku –> Program poleceń → Polecam bank i zaakceptuj regulamin programu. Wówczas zostanie wygenerowany Twój indywidualny kod polecający.
 2. Przekaż kod osobie trzeciej, która nie ma konta w Santander Banku Polska.
 3. Po spełnieniu warunków przez osobę, która otworzyła konto z Twojego polecenia, Ty i Twój znajomy otrzymacie premię w wysokości 80 zł.
Pamiętaj, że możesz polecać nieograniczoną liczbę osób, a za każde skuteczne polecenia konta 10 osobom, otrzymasz dodatkowe 100 zł!

Wypłata premii: premia w wysokości 80 zł zostanie przekazana na konto osoby polecającej i poleconej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Konto – opłaty i parametry

By otrzymać premię, musisz się zdecydować na jeden z dwóch rachunków Santander Banku Polska. Polecam Ci Konto Jakie Chcę – jest nowoczesne, funkcjonalne i tanie, zwłaszcza dla osób poniżej 26 roku życia! Sprawdź szczegóły.

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie konta,
 • 0 zł – wydanie karty debetowej,
 • 0/ 3/ 5 zł – miesięczna opłata za Kartę Dopasowaną VISA lub Kartę Dopasowaną MasterCard,
  Nic nie zapłacisz, jeśli wykonasz min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą – w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł. Zapłacisz 3 zł, jeśli zdecydujesz się na stałą miesięczną opłatę.
 • 0/ 5/ 7 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  Nic nie zapłacisz, jeśli masz mniej niż 26 lat lub wykupisz abonament za 7 zł miesięcznie. Zapłacisz 5 zł za każdą wypłatę, mając więcej niż 26 lat.
 • 0/ 1,50 zł – wypłata gotówki w ramach usługi cashback,
  Nic nie zapłacisz, jeśli masz mniej niż 26 lat.
 • 0/ 10 zł – wypłata gotówki w bankomatach za granicą,
  Nic nie zapłacisz, jeśli masz mniej niż 26 lat.
 • 0 zł – wypłaty BLIK,
 • 0 zł – przelew wewnętrzny i zewnętrzny online.

Sprawdź szczegóły konta – Konto Jakie Chcę Santander Banku Polska – pełna analiza!

Złóż wniosek o Konto Jakie Chcę

Czy warto skorzystać z programu poleceń Santander Banku Polska?

Zdecydowanie warto! Dlaczego? Bo można sporo zarobić. Na plus jest już wysokość premii za jednorazowe polecenie – osoba polecona i polecająca otrzymają po 80 zł. Świetną nagrodą jest dodatkowy bonus w wysokości 100 zł za polecenie konta 10 osobom. Taka kwota na pewno może zmobilizować do rozsyłania kodu polecającego znajomym czy rodzinie. Jeśli chodzi o sam rachunek, to również jest on naprawdę dobry, zwłaszcza dla osób do 26 roku życia, które za większość operacji na koncie nic nie zapłacą.

 

Fotografia: Tim Marshall, Unsplash

Data zakończenia promocji:

Zakończona 1454 dni temu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.