• Konta

Skorzystaj z bezpłatnej rejestracji w Paynow mBanku i ciesz się z darmowych transakcji do końca września

Jesteś przedsiębiorcą, masz rachunek firmowy w mBanku i prowadzisz sprzedaż internetową? Promocja mBanku jest dla Ciebie. Możesz skorzystać z bezpłatnej rejestracji w usłudze Integratora Płatności Paynow, a dodatkowo do końca września nie płacić prowizji za płatności wykonywane przez tą bramkę. Kto może skorzystać z promocji i co należy zrobić?

Data zakończenia promocji:

Zakończona 25 dni temu

Co to jest Paynow i jak działa?

Jest to usługa płatnicza, która umożliwia natychmiastowe przyjmowanie płatności za sprzedawane przez Ciebie towary i usługi. Usługę wyróżnia szybkość księgowania środków od klientów. Kupujący nabywa od Ciebie towar i płaci za niego, a Ty otrzymujesz zapłatę od razu. 

Obecnie Paynow obsługuje płatności BLIK oraz wszystkie szybkie płatności banków dostępnych na polskim rynku. W niedługim czasie planowane jest wprowadzenie możliwości płacenia kartą płatniczą.

Integracja z systemem płatności online Paynow jest łatwa i szybka. Dzięki przygotowanym wtyczkom do głównych platform internetowych, usługę uruchomisz bardzo sprawnie – aktywacja nawet w ciągu 1 dnia.

Do zalet systemu należy też m.in. jego prosta obsługa – logując się do swojego konta firmowego w mBanku, jednocześnie logujesz się w Paynow. Dzięki temu masz łatwy dostęp do transakcji – sprawdzisz je w serwisie transakcyjnym mBanku.

Nagroda w promocji

W promocji mBanku nie ponosisz opłaty za aktywację usługi Paynow. Dodatkowo, do końca września 2020 r. nie zapłacisz prowizji od transakcji. Po tym czasie opłata to tylko 0,95%.

Kto może skorzystać z promocji?

Możesz skorzystać z promocji Paynow, jeśli:

  • jesteś klientem mBanku i posiadasz w nim konto firmowe,
  • posiadasz sklep internetowy lub inną sprzedaż przez internet.

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 30.09.2020 r. 

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

  1. Włącz usługę – korzystając z tej strony, aktywuj Paynow za 0 zł.

Pamiętaj! Promocyjne oprocentowanie obowiązuje do końca września, dlatego warto usługę aktywować jak najszybciej.

  1. We wniosku wskaż sklepy internetowe, dla których chcesz aktywować usługę – podaj adres sklepu i określ branżę, w której działasz.
  2. Po wygenerowaniu umowy, zaakceptuj ją. 
  3. Zaczekaj aż usługa zostanie aktywowana – aktywacja usługi jest szybka, może się zakończyć już w ciągu jednego dnia.

Bank najpierw sprawdza zgodność Twojego sklepu z regulaminem (trwa to max 2 dni robocze), a  następnie podłącza bramkę do Twojego sklepu (zazwyczaj trwa to kilka minut).

  1. Korzystaj z Paynow i ciesz się 0% prowizją od transakcji do końca września 2020 r.

Opłaty

W Paynow nie ponosisz kosztów za aktywację usługi – obecnie wynosi ona 0 zł. Dodatkowo, w ramach promocji do końca września 2020 r. prowizja od transakcji wykonywanych w Paynow wynosi 0 zł. Od października 2020 r. wyniesie ona 0,95%.

Pamiętaj, aby skorzystać z usługi Paynow musisz mieć konto firmowe w mBanku. Rachunek mBiznes Standard to jedna z propozycji rachunku firmowego oferowanego przez mBank. Opłaty za nie są niewielkie i w prosty sposób można je całkowicie zredukować do zera. Przedsiębiorcy korzystający z tego konta mogą liczyć na liczne narzędzia pomocnicze, za pomocą których bez problemu wymienią walutę, zaksięgują faktury czy zapłacą za zakupy w sieci. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego rachunku, przeczytaj naszą analizę konta mBiznes Standard.

Opinia o promocji

Paynow to nowoczesna bramka do przyjmowania płatności przez sklepy internetowe. Najnowsza promocja mBanku to ciekawa oferta dla przedsiębiorców prowadzących biznes online. 0 zł za aktywację usługi i zerowa prowizja do końca września 2020 r. od transakcji wykonywanych w Paynow – to może skusić. Zwłaszcza, że usługa gwarantuje natychmiastowy dostęp do pieniędzy za opłacone przez klientów produkty/usługi na Twoim koncie firmowym. Podsumowując, usługa warta rozważenia.

Data zakończenia promocji:

Zakończona 25 dni temu

Przydatne dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *