• Karty

Zdobądź 200 zł na zakupy w Lidlu za założenie karty Citi Simplicity od Citi Handlowy

Citi Handlowy startuje z nową promocją karty Citi Simplicity. Tym razem za założenie kredytówki i spełnienie prostych warunków banku możesz zdobyć 200 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Lidl. Co należy zrobić, aby otrzymać nagrodę? Sprawdź naszą analizę.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

32 dni do końca

Nagroda w promocji

W promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz 200 zł na karcie prezentowej Lidl” możesz zdobyć tytułowe 200 zł. Nagroda zostanie przyznana w postaci karty podarunkowej do wykorzystania podczas zakupów w sieci sklepów Lidl

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz 200 zł na karcie prezentowej Lidl”, jeśli:

 • jesteś osobą pełnoletnią i masz pełną zdolność do czynności prawnych, 
 • jesteś nowym klientem banku, co oznacza, że nie miałeś w banku Citi Handlowym karty kredytowej od min. 1 stycznia 2018 roku.

Czas trwania promocji

Promocja „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz 200 zł na karcie prezentowej Lidl” trwa do 31.07.2020 r.

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

 1. Do 31 lipca 2020 r.: wejdź na stronę promocji i wypełnij wniosek o kartę Citi Simplicity, a następnie zawrzyj umowę z bankiem. 
 2. W ciągu 10 dni od złożenia wniosku dostarcz bankowi wymagane dokumenty potwierdzające dochody zadeklarowane we wniosku (lista wymaganych dokumentów dostępna w Regulaminie)
 3. Zainstaluj aplikację Citi Mobile i za jej pomocą aktywuj kartę – zrób to najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę
 4. Wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 1 000 zł –  zrób to najpóźniej do końca 3 miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o kartę.
 5. Po wykonaniu wyżej określonych wymogów banku, otrzymasz kartę podarunkową o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepach sieci Lidl. Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków banku. 

Karta podarunkowa do Lidla będzie ważna przez 6 miesięcy.

Citi Simplicity – opłaty

Karta Citi Simplicity jeszcze niedawno była darmowa, jednak obecnie za korzystanie z niej musisz zapłacić 12 zł miesięcznie. Opłaty możesz uniknąć, dokonując w danym cyklu rozliczeniowym transakcji na min. 1 000 zł. Jak wiadomo, karta kredytowa ma służyć do wykonywania płatności bezgotówkowych, więc nie warto wypłacać nią środków z bankomatu czy dokonywać innych transakcji gotówkowych. Nie wiesz, czy karta kredytowa powinna się znaleźć w Twoim portfelu? Przeczytaj koniecznie nasz poradnik na ten temat → znajdziesz go tutaj. Poniżej przedstawiamy najważniejsze parametry karty Citi Simplicity.

Karta Citi Simplicity – opłaty:

 • 0 zł – wydanie karty,
 • 0 zł/12 zł – opłata za kartę – możesz jej uniknąć, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1 000 zł,
 • 0 zł – prowizja za transakcję bezgotówkową,
 • 8 proc., min. 10 zł – prowizja za wypłatę z bankomatów (od 15 lipca opłata wyniesie 10%, min. 20 zł).
 • Oprocentowanie karty wynosi 7,2 proc. w skali roku.

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citi Simplicity:

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 9,59% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 13 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 13 656,56 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 656,56 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 512,56 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1 138,05 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 28/05/2020.

Opinie o promocji

Kolejna ciekawa promocja Citi Handlowego. Tym razem do zdobycia w łatwy sposób jest 200 zł na zakupy do Lidla. Warunkiem jest założenie karty Citi Simplicity w promocji i wydanie nią min. 1 000 zł w ciągu 3 miesięcy. Prościej już chyba się nie da. Jeśli szukasz kredytówki, to warto rozważyć ofertę banku Citi Handlowy.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

32 dni do końca

Przydatne dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *