• Karty

Zdobądź nawet 300 zł do Allegro za założenie karty kredytowej w promocji „Korzystasz-zyskujesz” Banku Millennium

Bank Millennium zachęca swoich klientów do założenia karty kredytowej nową promocją. Do zdobycia jest nawet 300 zł w bonach do wykorzystania na Allegro.pl. Co należy zrobić, aby zdobyć nagrodę? O tym poniżej.

Data zakończenia promocji:

Zakończona 50 dni temu

Nagroda w promocji

W promocji „Korzystasz-zyskujesz” możesz zyskać nawet 300 zł. Nagroda składa się z trzech bonów zakupowych na Allegro po 100 zł każdy, które otrzymasz za spełnienie poszczególnych warunków promocji.

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji „Korzystasz-zyskujesz”, jeśli:

Czas trwania promocji

Promocja „Korzystasz-zyskujesz” trwa do 16 czerwca 2020 r. lub do wyczerpania puli 700 promocyjnych wniosków. Dlatego warto się spieszyć.

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

 1. Załóż konto osobiste w Banku Millennium – zrób to z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym, pamiętając o czasie trwania promocji (do 19 czerwca) i limicie  promocyjnych 700 wniosków (jeśli masz konto w Banku Millennium – pomiń ten krok).
 2. Do 16 czerwca 2020 r.:
 • złóż wniosek o kartę kredytową lub wniosek kontaktowy w Millenecie lub w aplikacji mobilnej

Możesz wybierać spośród trzech kart: Millennium Visa Impresja i Millennium Visa Alfa (z min. limitem kredytowym 3 000 zł) oraz Millennium Visa Gold (min. limit 5 000 zł).

 1. Za spełnienie powyższego punktu, otrzymujesz pierwszy bonus: zostaniesz zwolniony z opłaty miesięcznej za obsługę karty przez kolejnych 12 miesięcy kalendarzowych, jeśli wykonasz minimum jedną transakcję bezgotówkową kartą w miesiącu.
 1. W każdym z trzech kolejnych miesięcy po złożeniu wniosku o kartę kredytową:
 •  wykonaj transakcje bezgotówkowe kredytówką (możesz również za pomocą usługi BLIK) na łączną kwotę min. 200 zł.

Przykładowo: Jeśli złożysz wniosek o wydanie karty w maju 2020 r., powinieneś wykonać transakcje w czerwcu, lipcu i sierpniu. Niespełnienie warunku transakcyjnego w jednym z miesięcy nie dyskwalifikuje Cię z możliwości zdobycia nagrody za kolejny miesiąc. 

 1. Nagrodę – bon do wykorzystania na Allegro o wartości 100 zł – otrzymasz za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek. Otrzymasz go w wiadomości SMS do końca miesiąca następującego po tym, w którym wywiązałeś się z warunków promocji.

Karta kredytowa Impresja/Alfa Millennium Banku – opłaty

 Karta kredytowa Visa Impresja/Alfa Millennium Banku oferują 5-proc. moneyback. A czym się różnią? Która jest tańsza? Koszty związane z użytkowaniem obu kart są takie same. Różni jest, poza kolorem, tylko jedno: Impresja jest stworzona z myślą o paniach, a Alfa – o panach, tzn. zwrot 5% wartości zakupów obejmuje inną listę partnerów. W przypadku Impresji są to głównie sklepy odzieżowe, a w przypadku Alfy sklepy sportowe i budowlane.

 • 0 zł – opłata za wydanie karty,
 • 0 zł/7,99 zł – opłata roczna za użytkowanie karty,

Nic nie zapłacisz, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym zapłacisz minimum 5 razy kartą, w przeciwnym razie bank pobierze 7,99 zł za obsługę karty.

 • 0 zł – opłata za płatności kartą,
 • 3,99%, min. 9,99 zł – wypłata gotówki w bankomatach krajowych i zagranicznych,
 • 2% wartości transakcji – marża pobierana w przypadku transakcji realizowanych w walucie obcej + koszt! wynikający ze spreadu walutowego według taryfy wystawcy karty.
 • 5% – wysokość spłaty minimalnej,
 • 51 dni – długość okresu bezodsetkowego,
 • 8% – oprocentowanie.

Jeśli chcesz skorzystać z promocji, a nie masz konta osobistego w Banku Millennium, koniecznie zerknij na naszą analizę Konta 360º.

Opinia o promocji

Nowa promocja Banku Millennium to ciekawa opcja, dla każdego kto myśli o założeniu karty kredytowej. Warunki do spełnienia są banalnie proste, a nagroda – czyli bony do Allegro – w obecnych czasach chyba przyda się każdemu. Obie kredytówki Impresja i Alfa należą do jednych z najtańszych na rynku. Bank nie pobiera opłat za ich wydanie, a za użytkowanie nie płaci się nic, jeśli wykona się pięć płatności kartą w miesiącu.  Na plus przemawia także moneyback, w ramach którego  maksymalnie możesz uzyskać w ciągu roku zwrot w wysokości 760 zł. Podsumowując – promocja warta uwagi.

Data zakończenia promocji:

Zakończona 50 dni temu

Przydatne dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *